چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :519
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194454
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    نوزده دانشجو با 4560 ساعت جهت کارآموزی در شرکت آب منطقه ای مازندران حضور یافتند 1389/03/30
نوزده دانشجو با 4560 ساعت جهت کارآموزی در شرکت آب منطقه ای مازندران حضور یافتند

نوزده دانشجو با 4560 ساعت جهت کارآموزی در شرکت آب منطقه ای مازندران حضور یافتند

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران این دوره ها که به طور جداگانه در 6 رشته تخصصی عمران ، معماری ، شیمی ، رایانه ، حسابداری و نقشه کشی انجام شد .

 


    با احداث 5 سد بزرگ درمازندران حجم تنظیمی سدها به رقم حدود 2 میلیارد متر مکعب می رسد 1389/03/25
با احداث 5 سد بزرگ درمازندران حجم تنظیمی سدها به رقم حدود 2 میلیارد متر مکعب می رسد

با احداث 5 سد بزرگ درمازندران حجم تنظیمی سدها به رقم حدود 2 میلیارد متر مکعب می رسد

 

آقای مهندس عزیزا... واحد مدیر عامل آب منطقه ای مازندران درجلسه مجمع نمایندگان استان مازندران که با حضور وزیر محترم نیرو ومعاونین وی ، استاندار محترم مازندران وجمعی از مدیران صنعت آب وبرق برگزار شد با بیان این مطلب گفت: هم اکنون 437 میلیون متر مکعب از آب سطحی با وارد مدار شدن سد البرز از طریق سدها تنظیم می شود که امیدواریم طی 5 سال آینده پنج سد دیگر استان از جمله سد گلورد ، سیستم انتقال آب چالوس ، سد هراز ، کسیلیان وزارم رود تکمیل ومیزان شاخص بهره برداری از آب های سطحی استان به رقم 40 درصد یعنی 2 میلیارد متر مکعب برسد.

 


    آب شرب 10 شهر مازندران از سد های میجران ، شهید رجایی والبرز تامین می شود. 1389/03/25
آب شرب 10 شهر مازندران از سد های میجران ، شهید رجایی والبرز تامین می شود.

آب شرب 10 شهر مازندران از سد های میجران ، شهید رجایی والبرز تامین می شود.

آقای مهندس عزیزا... واحد مدیر عامل آب منطقه ای مازندران ضمن تشریح طرح های آبرسانی به شهر های استان مازندران گفت : طرح آبرسانی به شهر های استان مازندران درقالب 5 طرح بزرگ دردست اجراست که عملیات اجرایی  3طرح آبرسانی شامل آبرسانی به شهرهای بهنمیر ، جویبار وکیاکلا ، آبرسانی به شهرهای زیراب وشیرگاه وآبرسانی به شهرهای رامسر، کتالم وسادات شهر طی یکسال آینده به اتمام می رسد .واتمام 2 طرح دیگر یعنی آبرسانی به شهر ساری وآبرسانی به شهرهای گروه الف (بابل ، بابلسر، فریدونکنار ، امیر کلا ،خزر شهر و...) درسال های بعد تمام خواهد شد .

 


    50 نفر از کارکنان صنعت آب و برق مازندران به قله سنگر صعود کردند. 1389/03/23
50 نفر از کارکنان صنعت آب و برق مازندران به قله سنگر صعود کردند.

50 نفر از کارکنان صنعت آب و برق مازندران به قله سنگر صعود کردند.

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران 50 نفر از کارکنان شرکت های تابعه و وابسته به وزارت نیرو در استان مازندران موفق به صعود قله سنگر شدند.

این صعود که در راستای برنامه های انسجام بخشی وزارت نیرو در استان مازندران و با هدف ایجاد نشاط و شادابی در کارکنان همراه با انجام مراسم معنوی و دینی انجام شد . صعود کنندگان ضمن برگزاری مراسم دعا موفق به زیارت امام زادگان مسیر از جمله امام زاده غریب و امام زاده  یحیی شده و پس از 7 ساعت پیاده روی در روز بیستم خرداد برنامه صعود خود را خاتمه داده اند.

شایان ذکر است قله سنگر یکی از قله های بلند جنوب شهرستان سوادکوه مازندران است که ارتفاع آن از سطح دریای آزاد بالغ بر 2200 متر می باشد و از چشم انداز بسیاری زیبایی برخوردار می باشد.

 


    کمک 47 میلیون ریالی کارکنان آب منطقه ای مازندران جهت بازسازی عتبات عالیات 1389/03/23
کمک 47 میلیون ریالی کارکنان آب منطقه ای مازندران جهت بازسازی عتبات عالیات

کمک 47 میلیون ریالی کارکنان آب منطقه ای مازندران جهت بازسازی عتبات عالیات

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران بیش از 95 درصد از کارکنان شرکت آب منطقه ای در یک اقدام خدا پسندانه مبلغ 47 میلیون ریال از هدایا و نزورات خود جهت بازسازی بارگاه ملکوتی ائمه معصومین (ع) در کشور عراق اختصاص داده اند. این مبلغ که از سوی پایگاه مقاومت حضرت ابوالفضل (ع) جمع آوری شد به حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران واریز گردید و از کلیه همکاران عاشق اهلبیت (ع) که در این برنامه معنوی شرکت نمودند، تشکر و قدردانی بعمل آمد . شایان ذکر است این اقدام هر ساله از سوی پایگاه بسیج شرکت انجام و به حساب ستاد های مذکور واریز و مبلغ آن اعلام وصول و به اطلاع همکاران می رسد.

 


    اطــلاعیــه 1389/03/23
اطــلاعیــه

بسمه تعالی

 

اطــلاعیــه

به اطلاع کشاورزان شریف و زحمتکش استان مازندران می رساند بمنظور حفظ و بهره برداری بهینه از منابع استان تا پایان فصل زراعی از جمله آب ذخیره شده در آببندانها و سدها ، آب زیر زمینی و آب بهنگام رودخانه ها ، شرکت آب منطقه ای مازندران و شرکت بهره برداری و توزیع آب استان ، ضمن بهره گیری از تجارب ارزشمند سالهای گذشته در فصل گرما و کم آبی بطور شبانه روزی در مناطق مختلف استان حضور داشته تا با مشارکت کشاورزان نسبت به تأمین ، تقسیم و توزیع عادلانه آب با استفاده از منابع مختلف آبی از جمله چاه های کمکی ، آب های برگشتی  و زه آب ها و روان آب  موجود اقدام نمایند لذا از کشاورزان عزیز انتظار می رود ضمن توجه به برنامه ها و توصیه خادمان خود در بخش آب ، در مصرف نیز با نهایت صرفه جویی از هدر رفت آب جلوگیری نمایند.

 

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران

 


    حجاب و عفاف نماد دین و انقلاب ماست 1389/03/12
حجاب و عفاف نماد دین و انقلاب ماست

مدیر عامل آب منطقه ای مازندران :

حجاب و عفاف نماد دین و انقلاب ماست

در مراسم تجلیل از بانوان نمونه و ایثارگر صنعت آب و برق مازندران آقای عزا... واحد رئیس کارگروه انسجام بخشی صنعت آب استان با بیان این مطلب طی سخنانی صمن ب شمردن ویژگی ممتاز حضرت زهرا (س) از آن بانوی بزرگ اسلام به عنوان خیر کثیر برای عالم وجود یاد کرد و افزود : این خیر همواره برای عالم بشریت مستمر و جاودانه است و یکی از نشان های این خیر کثیر همین ظرفیت و استعداد و توانمندی زنان ایران اسلامی در تمامی ابعاد از جمله ابعاد معنوی ، فرهنگی ، علمی و اجتماعی است که به برکت این خیر کثیر شکوفا شده است .

 


    تقدير استاندار مازندران از روابط عمومي آب منطقه اي مازندران 1389/03/10
تقدير استاندار مازندران از روابط عمومي آب منطقه اي مازندران

تقدير استاندار مازندران  از روابط عمومي آب منطقه اي مازندران

آقاي مهندس سيد علي اكبر طاهايي استاندار محترم مازندران با حضور در همايش اطلاع رساني هنرمندانه از تعدادي از بازنشستگان وپيشكسوتان روابط عمومي استان از جمله آقاي امرالله براري مدير روابط عمومي شركت آب منطقه اي مازندران با اهداء لوح تقديري قدرداني نمود .

 


« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا