چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :508
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194443
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    کسب رتبه برترشرکت آب منطقه ای مازندران در محورهای برنامه تحول اداری 1390/09/28
کسب رتبه برترشرکت آب منطقه ای مازندران در محورهای برنامه تحول اداری

 کسب رتبه برتر

شرکت آب منطقه ای مازندران در محورهای برنامه تحول اداری

 

بر اساس ارزیابی بعمل آمده از سوی استانداری مازندران در جشنواره شهید رجایی شرکت آب منطقه ای استان موفق به کسب رتبه برتر در زمینه محورهای برنامه تحول اداری شد .

 


    در مازندران تأسیسات آبی که کنترل و مهار سیل را انجام دهد بسیار اندک است . 1390/09/23
در مازندران تأسیسات آبی که کنترل و مهار سیل را انجام دهد بسیار اندک است .

طهماسبی :

در مازندران تأسیسات آبی  که کنترل و مهار سیل را  انجام دهد بسیار اندک است .

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در جلسه کارگروه سیل و مخاطرات دریایی مازندران که با حضور نمایندگان 14 دستگاه اجرایی استان برگزار شد . گفت : استان مازندران با متوسط بارش  640 میلی متر در سال و حجم ریزش حدود 16 میلیارد متر مکعب یکی از استان های سیل خیز کشور است که به دلیل عدم وجود تأسیسات آبی مناسب از جمله سدهای ذخیره ای در هر سیل ما شاهد میلیاردها تومان خسارات مالی و در مواردی  حتی  جانی هستیم که یک نمونه ار آن سیل اخیر و کوچک کلاردشت با حجم دبی 80 متر مکعب بود که بالغ بر 50 میلیارد تومان خسارات بجای گذاشت .

رئیس کارگروه سیل و مخاطرات دریایی استان با اشاره به پیشرفت 85 درصدی مطالعات  جامع سیل و مهندسی رودخانه های مازندران  ، داشتن اطلاعات و شناسایی بازده های بحرانی را شرط ضروری و لازم کنترل و مهار سیل در هر منطقه بر شمرد و افزود :  در حال حاضر 1600 کیلومتر از رودخانه های استان که شامل 23 رود خانه در غرب و 9 رود خانه در شرق می باشد دردست مطالعه است  که ما امیدواریم تا پایان سال مطا لعه 500 کیلومتر از رودخانه های مذکور را به اتمام و داده های آن در اختیار دستگاه های استان  قرار  دهیم تا در برنامه ریزی منطقه ای از آن استفاده نمایند  .

ایشان در پایان ضمن تشریح مناطق سیل خیز استان که عمدتا در رقوم 200   الی 1000 متر از سطح دریا قرار دارند ، بر بهره گیری از ظرفیت موجود دستگاه ها اجرایی استان و سازماندهی نیروهای بومی و مردمی  جهت مهار و کنترل سیل تأکید کرد و خواستار نصب سیستم های هشدار سیل در مناطق بحرانی شد .

 

 

 


    اختصاص 380 میلیارد تومان به 21 طرح مصوب آب منطقه ای در سفرهای استانی دولت مازندران 1390/09/22
اختصاص 380 میلیارد تومان به 21 طرح مصوب آب منطقه ای در سفرهای استانی دولت مازندران

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی با بیان این مطلب در جلسه بررسی طرحهای مصوب سفر هیأت دولت به استان مازندران گفت : طی 6 سال گذشته 380 میلیارد تومان به 21 طرح شرکت آب منطقه ای مصوب سفرهای استانی هیأت دولت به استان مازندران اختصاص یافت .

ایشان میزان اعتبارات مصوب این طرح ها را طی 6 سال گذشته 580 میلیارد اعلام نمود که از رقم مذکور 380 میلیارد تومان اختصاص یافت که 360 میلیارد تومان آن از اعتبارات ملی و 20 میلیارد تومان دیگر از محل اعتبارات استانی تأمین شده است .

وی نیاز طرح های مصوب شرکت در سفرهای هیأت محترم دولت به استان مازندران را 1700 میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار امیدواری کرد با تخصیص رقم سالانه 300 الی 350 میلیارد تومان ،  سرمایه گذاریهایی انجام شده هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

 

 


    از آب منطقه ای مازندران درزمینه امر به معروف قدردانی بعمل آمد 1390/09/20
از آب منطقه ای مازندران درزمینه امر به معروف قدردانی بعمل آمد

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : درپایان همایش نقش مدیران درتحقق فریضه امر به معروف ونهی از منکر از رئیس ودبیر شورای امر به معروف ونهی از منکر شرکت آب منطقه ای مازندران به عنوان یکی از دستگاه های  فعال در این زمینه با اهداء لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.

 


    مهندس احمدی به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای مازندران منصوب شد. 1390/09/10
مهندس احمدی به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای مازندران منصوب شد.

مهندس احمدی به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای مازندران منصوب شد.

آقای دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای مازندران طی حکمی آقای مهندس علی اصغر احمدی را به سمت معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای مازندران منصوب نمود .

شایان ذکر است آقای مهندس علی اصغر احمدی در در سوابق مدیریتی خود عهد دار مسئولیت معاونت مشارکت و درآمد ، مدیر امور مالی و ذیحسابی ، مدیر بازرگانی و سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی بوده است .

 

 


    دیداربسیجیان آب منطقه ای مازندران با خانواده شهید موسوی 1390/09/09
دیداربسیجیان آب منطقه ای مازندران با خانواده شهید موسوی

دیداربسیجیان آب منطقه ای مازندران با خانواده شهید موسوی

به مناسب هفاه جمع کثیری از بسیجیان آ ب منطقه ای مازندران ضمن حضور بر مزار شهید موسوی خانواده معظم شهید تجلیل بعمل آوردند.

 


    آب منطقه ای مازندران از ظرفیت پیمانکاران حدود 40 میلیارد توان در اجرای طرح استفاده کرد . 1390/09/06
آب منطقه ای مازندران از ظرفیت پیمانکاران حدود 40 میلیارد توان در اجرای طرح استفاده کرد .

آب منطقه ای مازندران از ظرفیت پیمانکاران حدود 40 میلیارد توان در اجرای طرح استفاده کرد .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای دکتر رمضان طهماسبی با بیان این مطلب در جلسه تودیع و معارفه معاون طرح و توسعه این شرکت گفت : با روحیات بسیجی و جسارت و توانمندی که بحمدا... نیروهای این شرکت در بخش طرح و توسعه برخوردار هستند در سالجاری توانستیم حدود 40 میلیارد تومان بیش از اعتبارات خودمان تا کنون در طرح های دردست اجرا این شرکت کار انجام دهیم.

 


    طی حکمی از سوی آقای دکتر طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران ، آقای مهندس حسن عارف به سمت معاون طرح و توسعه شرکت منصوب و مشغول به کار شد . 1390/09/06
طی حکمی از سوی آقای دکتر طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران ، آقای مهندس حسن عارف به سمت معاون طرح و توسعه شرکت منصوب و مشغول به کار شد .

طی حکمی از سوی آقای دکتر طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران ، آقای مهندس حسن عارف به سمت معاون طرح و توسعه شرکت منصوب و مشغول به کار شد .

در این حکم با اشاره به سوابق ارزنده آقای مهندس حسن عارف و آرزوی توفیق برای نامبرده در مسئولیت جدید از زحمات 6 ساله آقای مهندس محمد رضا فروزان معاون قبلی طرح و توسعه قدردانی بعمل آمد.

 

 


    35 درصد از حجم ذخیره آب بندانهای مازندران آبگیری شد . 1390/09/05
35 درصد از حجم ذخیره آب بندانهای مازندران آبگیری شد .

35 درصد از حجم ذخیره آب بندانهای مازندران آبگیری شد .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با بیان این مطلب  گفت : به علت بارندگی بسیار خوبی که در دو ماهه اول سال آبی (مهر و آبان 90) در استان داشتیم 35 درصد از حجم ذخیره آب بندانهای استان آبگیری شد که این رقم در مدت مشابه سال قبل کمتر از 10 درصد بوده است .

 


    46 درصد از عملیات اجرایی سد گلورد مازندران انجام شد 1390/09/02
46 درصد از عملیات اجرایی سد گلورد مازندران انجام شد


46 درصد از عملیات اجرایی سد گلورد مازندران انجام شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای دکتر رمضان طهماسبی به هنگام بازدید بازنشستگان صنعت آب استان از سد گلورد گفت : با تغییر بدنه سد از هسته رسی به سنگریزه ای با پوشش بتنی (C.F.R.D )  در سال های گذشته امکان فعالیت در هر ظرایط آب و هوایی برای ادامه اجرای این طرح در حال اجراست .

ایشان ضمن تشریح اهداف و مشخصات این طرح از جمله تأمین آب زراعی 25 هزار هکتار از اراراضی دشت نکا و بهشهر افزود :از 2 میلیون 220 هزار متر مکعب از حجم بدنه این سد تا کنون بالغ بر 810 هزار متر مکعب از عملیات خاکریزی آن انجام شد و چنانچه اعتبار کافی و به موقع در اختیار این شرکت قرار بگیرد تا اواخر بهمن ماه سال آینده خاکریزی بدنه سد به اتمام خواهد رسید.

ایشان در پایان نیاز اعتباری این طرح را مانع بر 90 میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود با تخصیص آن سد گلورد در سال 92 آبگیری شود

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا