سه‌شنبه, 4 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :8
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :169
بازدید دیروز :1861
کل بازدید :1156865
میانگین بازدید :1214
آخرین به روزرسانی:1396/07/03 13:26:28

 

    هم اندیشی فرمانداران آمل و قائم شهر با مدیران آب منطقه ا ی جهت توزیع بهتر آب زراعی در سالجاری 1391/02/31
هم اندیشی فرمانداران آمل و قائم شهر با مدیران آب منطقه ا ی جهت توزیع بهتر آب زراعی در سالجاری

هم اندیشی فرمانداران آمل و قائم شهر با مدیران آب منطقه ا ی جهت توزیع بهتر آب زراعی در سالجاری

به  منظور ارائه بهتر خدمات به مردم در بخش تأمین و توزیع آب زراعی جلسه ای با حضور فرمانداران شهرستان آمل و قائم شهر برگزارشد.

 


    آقای امرا... براری به عنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی آ بو برق مازندران معرفی شد. 1391/02/31
آقای امرا... براری به عنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی آ بو برق مازندران معرفی شد.

آقای امرا... براری به عنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی آ بو برق مازندران معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای دکتر محمد پیر علی مشاور وزیر و مدیر کل  روابط عمومی وزارت نیرو طی حکمی آقای امرا... براری را به عنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق معرفی نمود .

در این حکم آقای پیر علی ضمن تأکید بر بهره گیری از خرد جمعی و جهت پویایی و کارآمدی مجموعه روابط عمومی اظهار امیدواری نمود با همدلی و همفکری اعضای شورای روابط عمومی در استان ها و تبادل و انتقال تجربیات بین شوراهای استانی باشیم.

 


    صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله 3600 متری ثالی 1391/02/31
صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله 3600 متری ثالی

صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله 3600 متری ثالی

15 نفر از کارکنان آ ب منطقه  ای مازندران به قله 3600 متری ثالی نور صعود کردند.

این گروه که حرکت خود را از شهرستان نور آغاز کردند پس از اقامت شبانه در روستای ییلاقی لس ، مجددا حرکت خود را به سمت قله ادامه که س از 4 ساعت پیاده روی به قله 3600 متری ثالی صعود نموده و پس از اقامت کوتاه و برگزاری دعا و حمد و ستایش الهی مجددا محل اقامت خود برگشتند.

 

 


    شرکت 3000 نفر از دانش آموزان استان مازندران درپس آزمون طرح داناب 1391/02/28
شرکت 3000 نفر از دانش آموزان استان مازندران درپس آزمون طرح داناب

شرکت 3000 نفر از دانش آموزان  استان مازندران درپس آزمون طرح داناب

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران 3000 نفر از دانش آموزان  مقطع راهنمایی در پس آزمون نجات آب دانش آموزی شرکت نمودند . این  پس آزمون که  درتعدادی از مدارس شهرهای مختلف استان برگزار شد معاون بهره برداری وحفاظت شرکت باتفاق دبیر ومشاور استانی طرح نجات آب ومعاون آموزشی ورابط آموزش وپرورش ناحیه 2 ساری از تعدادی از مدارس از جمله مدرسه ابوریحان بیرونی ساری حضور یافته وضمن بازدید ونظارت از آزمون برگزارشده از عوامل اجرایی برگزاری آزمون تجلیل بعمل آوردند.

 


    طرح پس آزمون داناب امروز درمازندران برگزار می شود 1391/02/26
طرح پس آزمون داناب امروز درمازندران برگزار می شود

طرح پس آزمون داناب امروز درمازندران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران طرح پس آزمون نجات آب دانش آموزی امروز درسطح 3000 نفر از دانش آموزان مقطع راهنمایی استان مازندران برگزار می شود.

 


    تجلیل از برترین های حجاب و عفاف صنعت آب و برق مازندران 1391/02/26
تجلیل از برترین های حجاب و عفاف صنعت آب و برق مازندران

تجلیل از برترین های حجاب و عفاف صنعت آب و برق مازندران

همزمان با برگزاری  جشن میلاد کوثر و روز زن و مادر از برترین های حجاب و عفاف صنعت آب و برق مازندران تجلیل به عمل آمد .

این مراسم با شکوه که با حضور بیش از350 نفر از زنان همکار مجموعه صنعت آب و برق و مدیر عامل شرکت های تابعه و وابسته ورارت نیرو در مازندران برگزار شد .ابتداء آقای دکتر رمضان طهماسبی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان ضمن بیان ویژگی حضرت زهراء (س) و برخورداری آن حضرت از تربیت خدایی و قرآنی پیروی از آن حضرت را جزء افتخارات بشریت به ویژه شیعیان بر شمرد.

ایشان در ادامه ضمن بر شمردن خدمات نظام در بخش آب و برق و نقش همکاران زن در ارائه این خدمات مهم بر استمرار و ارتقاء آن  با توجه به خط و مش تعیین شده در منشور اخلاقی وزارت نیرو تأکید کرد .

طهماسبی درپایان با اشاره به نقش کلیدی زنان در رشد و تعالی جامعه از جمله تربیت فرزندان و اقتصاد خانواده ، تصریح کرد : در بحث الگوی مصرف به ویژه مصرف آب زنان موفق از مردان اقدام می کنند به عنوان نمونه 90 درصد آب در بخش کشاوزی مصرف می شود که حدود35درصد آن هدر می رود . که عمده این هدر رفت مربوط به مردان است و زنان همواره در ارتقاء بهره وری و مصرف بهینه منابع  بویژه مصرف آب ، برق ، سوخت موفق تر بوده اند.

آنگاه حضرت حجت الاسلام قلی پور امام جمعه محترم جویبار طی سخنانی از فاطمه زهراء به عنوان عصاره انبیاء و اولیاء یاد کرد و افزود : حضرت حجت در اولین روز قیام خود در مکه بهنگام معرفی خود اعلام می دارد که اسوه ما در زندگی دختر پیامبر است .

ایشان با اشاره به جایگاه حضرت فاطمه (س) در نزد ائمه معصومین به ویژه خاتم النبین گفت : فاطمه خیر کثیر بود به همین دلیل همواره پیامبر به استقبالش می رفت .

امام جمعه جویبار در ادامه از فاطمه (س) به عنوان حضر راه یاد کرد و تصریح نمود هر مرد و زنی می تواند برای رشد و تعالی خود آن حضرت را الگو و راهنمای خود قرار دهد و به سعادت برسد و این افتخاری است برای همه بشر به ویژه مادران .

حاج آقا قلی پور در پایان سخنان خود حلم حسنیه  ، شجاعت حسینیهو صبر زینبیه را پرتوی از خورشید خصال فاطمه (س) برشمرد و افزود : عبادت سجادیه ،محفل باقریه ، آثار جعفریه ، علوم کاظمیه ، حج رضویه ، جود جوادیه ، پاکیزگی و نجابت نقویه ، هیبت عسکریه و وجود عدالت گستر جهان به برکت وجود حضرت زهرا (س) است .

آنگاه مدیران عامل شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو با اهداء لوح تقدیر ضمن تجلیل از همسران و دختران شهید مجموعه صنعت آب و برق استان از20 نفر از  برترین های حجاب و عفاف این مجموعه تجلیل بعمل آوردند.

 

 


    قدردانی رئیس کانون بازنشستگان صنعت آب و برق از مدیر عامل آب منطقه ای مازندران 1391/02/25
قدردانی رئیس کانون بازنشستگان صنعت آب و برق از مدیر عامل آب منطقه ای مازندران

قدردانی رئیس کانون بازنشستگان صنعت آب و برق

از مدیر عامل آب منطقه ای مازندران

آقای علی دانش منفرد با ارسال لوح تقدیر از برنامه ریزی ، هماهنگی ، همدلی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران و همکاران وی شرکت های آب و برق استان در برگزاری مراسم با شکوه گردهمایی کانون های بازنشستگان صنعت آب و برق تشکر و قدردانی نمود.

 


    قدردانی مدیر کل انتقال خون مازندران از کارکنان آب منطقه ای مازندران بخاطر اهداء خون 1391/02/24
قدردانی مدیر کل انتقال خون مازندران از کارکنان آب منطقه ای مازندران بخاطر اهداء خون

قدردانی مدیر کل انتقال خون مازندران از کارکنان آب منطقه ای مازندران بخاطر اهداء خون

آقای دکتر محمد عطارزاده مدیر کل منطقه ای آموزشی انتقال خون مازندران طی نامه ای از مدیریت و پرسنل ایثارگر این شرکت که در تاریخ 26 / 1 / 91 موفق به اهداء 44 واحد خون خود جهت تأمین نیاز خونی بیماران استان شده اند تشکر و قدردانی نمود

 


    بهره برداری آزمایشی از تصفیه خانه آب شرب رامسردر تیر ماه سالجاری 1391/02/18
بهره برداری آزمایشی از تصفیه خانه آب شرب رامسردر تیر ماه سالجاری

بهره برداری آزمایشی از تصفیه خانه آب شرب رامسردر تیر ماه سالجاری

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی در بازدید از تصفیه خانه آب شرب شهرهای رامسر ، کتالم و سادات شهر گفت : با اتمام باقیمانده فعالیت ها تا دوماه آینده بهره برداری آزمایشی از تصفیه خانه آب شرب رامسر ، کتالم و سادات شهر که آب آن از سد میجران تأمین می شود آغاز می گردد.

طهماسبی با تأکید بر اجرای دقیق برنامه زمانبندی طرح از سوی عوامل اجرایی ، این تصفیه خانه را اولین تصفیه خانه آب شرب در مازندران اعلام کرد و افزود: با رویکرد بسیار خوبی که در دولت نهم و دهم در زمینه تأمین آب شرب شهرها اتخاذ شد منابع آب شرب های استان که در حال حاضر بیش از 95 درصد از طریق آب زیر زمینی تأمین می شود و در معرض تهدید قرار دارند تغییر و از سدها تأمین خواهد شد و هم اکنون 3 طرح مهم شامل طرح آبرسانی به رامسر ، کتالم ، سادات شهر  از سد میجران ، طرح آبرسانی به شهرهای بابل ، بابلسر ، فریدونکنار ، خزر شهر و امیر کلا از سد البرز و طرح آبرسانی به شهرهای ساری از سد شهید رجایی را در دست اجرا داریم و در آینده نیز بخشی از آب سد هراز را برای شهرهای دشت هراز و سد کسیلیان را برای شهرهای قائمشهر ، جویبار ، کیا کلا اختصاص خواهیم داد .

رئیس هیأت مدیره آب منطقه ای مازندران ، میزان اعتبارات مورد نیاز طرح آبرسانی رامسر را حدود 80 میلیارد ریال اعلام نمود و تصریح کرد: با تخصیصی که در سال 90 و 91 به این طرح داده خواهد شد مشکلات کمبود منابع مالی طرح بر طرف می شود .

در ادامه آقای دکتر نیکنام نماینده محترم مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی ضمن  قدردانی از تلاش انجام شده بر بهره برداری بهینه از آب تولید شده تأکید و افزود : با توجه به گزارش مشاور مبنی بر ضرورت بازسازی شبکه آبرسانی رامسر با اعتبار مورد نیاز حدود 100 میلیارد ریال اظهار امید واری نمود : این منابع در اختیار شرکت آب و فاضلاب استان قرارگیرد تا  از هدر رفت آب تصفیه شده که سرمایه گذاری و تلاش زیادی برای آن انجام شده است  جلوگیری بعمل آید .

شایان ذکر است طرح آبرسانی به رامسر از سد میجران شامل 5/16 کیلومتر خط انتقال به قطر 600 میلی متر ویک باب تصفیه به ظرفیت 410 لیتر بر ثانیه از نوع متعارف بوده که آب مورد نیا ز110 هزار نفر را در افق 1405 تأمین خواهد نمود.

 

 

 


    مراسم پیاده روی خانوادگی کارکنان آب منطقه ای مازندران. 1391/02/16
مراسم پیاده روی خانوادگی کارکنان آب منطقه ای مازندران.

مراسم پیاده روی خانوادگی کارکنان آب منطقه ای مازندران.

550 نفر از خانواده کار کنان  شرکت آب منطقه ای مازندران در مراسم پیاده روی شرکت نمودند.   

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا