سه‌شنبه, 4 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :7
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :171
بازدید دیروز :1861
کل بازدید :1156867
میانگین بازدید :1214
آخرین به روزرسانی:1396/07/03 13:26:28

 

    صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله آچو 1391/09/27
صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله آچو

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران 16 نفر از اعضای گروه کوهنوردی شرکت آب منطقه ای مازندران به قله آچو ساری صعود کردند.

این گروه که حرکت خود را از روستای قارن سرا دودانگه ساری شروع کردند پس از گذر از موانع طبیعی منطقه به قله 2200 متری اچو صعود نمودند.

گروه کوهنوردی مذکورپس از 7 ساعت پیاده روی خود از روستای قارن سرا به قله اچو و از قله اچو به سد شهید رجایی ضمن اقامه جماعت در محل سد مراسم ویژه ای را در پایان به عنوان  مراسم شکرگذاری از خداوند متعال برگزار کردند .

 

 


    قدردانی مدیر عامل شرکت از تلاش 30 ساله آقای اسکندر منتظری 1391/09/27
قدردانی مدیر عامل شرکت از تلاش 30 ساله آقای اسکندر منتظری

 

آقای اسکندر منتظری از همکاران مجموعه حراست شرکت که از اول دیماه سالجاری پس از سالها تلاش  متمادی به افتخار بازنشستگی نائل می آید مدیر عامل شرکت طی نامه ای از اهتمام و کوشش نامبرده در طول خدمت ثدردانی نمود .

 

 

 


    آغاز به کار کارگروه آمایش سرزمین در بخش آب در مازندران 1391/09/26
آغاز به کار کارگروه آمایش سرزمین در بخش آب در مازندران

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل آب مازندران 16 نفر از مدیران و کارشناسان خبره شرکت را به عنوان اعضای کارگروه آمایش سرزمین در بخش آب انتخاب تا این گروه نسبت به جمع آوری اطلاعات و تدوین این برنامه مهم در خطه مازندران اقدام نمایند .

 

 


    اولین کارگاه آموزشی طرح داناب برای معلمین وناجیان آب درمازندران برگزار شد. 1391/09/18
اولین کارگاه آموزشی طرح داناب برای معلمین وناجیان آب درمازندران برگزار شد.

اولین کارگاه آموزشی طرح داناب برای معلمین وناجیان آب درمازندران برگزار شد.

دراین دوره آموزشی که حدود 40 نفر از ناجیان ، معلمین ودانش آموزان مجتمع آموزشی شهید باهنر شهرستان میاندرود حضور داشتند . ابتدا آقای براری دبیر طرح داناب ضمن اشاره به تاریخچه واهداف طرح نجات دانش آموزی آب به محدودیت های منابع آب دراستان وچالش های فرارو آن از جمله سیل ، آلودگی ، کم آبی ، تجاوز به بستر وحریم مجاری آبی  پرداخت وگفت:

 


    جشنواره بهینه سازی مصرف آب وبرق درمازندران برگزار شد. 1391/09/18
جشنواره بهینه سازی مصرف آب وبرق درمازندران برگزار شد.

جشنواره بهینه سازی مصرف آب وبرق درمازندران برگزار شد.

درآئین افتتاحه این جشنواره که جمع کثیری از مدیران وکارشناسان این صنعت از جمله مدیران عامل شرکت آب وبرق استان حضور داشتند آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با اشاره به جایگاه صنعت آب وبرق درتولید اقتصادی جامعه ، رعایت استاندارد سازی دراین بخش را ضروری خواند وتصریح کرد: ما با توجه به رشد وتوسعه جامعه نیازمند یم که هر 5 الی 10 سال استانداردهای موجود دراین صنعت را چه دربخش تولید وچه دربخش مصرف بازنگری واصلاح نمائیم واین امر برای پیشرفت هر جامعه  لازم و ضروری است چرا که با توجه به رشد وتوسعه جامعه پس از مدتی مشاهده می کنیم که این ضوابط ومقررات پاسخگوی نیاز جامعه نبود وکارایی لازم راندارند.

 


    نهادینه شدن و نوآوری عرصه صنعت آب و برق کشور مستلزم تلاش همه جانبه مسئولان و خدمتگزاران عرصه دانش مهندسی این صنعت است . 1391/09/12
نهادینه شدن و نوآوری عرصه صنعت آب و برق کشور مستلزم تلاش همه جانبه مسئولان و خدمتگزاران عرصه دانش مهندسی این صنعت است .

 

آنچه امروز در پرتو تلاش خدمت گزاران این بخش به دست آمده پایه های اولیه مستحکمی برای گسترش هر چه بیشتر عرصه آب وبرق کشور بویژه خطه سرسبز مازندران است که آثار پر ارزش آن در فردا و فرداهای دور تر پدیدار خواهد شد .

 


    مهندس سید علیزاده به عنوان نماینده مجری سد لاستیکی ولیک رود انتخاب شد. 1391/09/09
مهندس سید علیزاده به عنوان نماینده مجری سد لاستیکی ولیک رود انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : طی ابلاغی از سوی دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل محترم شرکت آقای مهندس کامبیز حاج سید علیزاده به عنوان نماینده مجری سد لاستیکی ولیک رود منصوب شد .

 


    بازدید مسئولان بنیاد ملی نخبگان از سد شهید رجایی 1391/09/09
بازدید مسئولان بنیاد ملی نخبگان از سد شهید رجایی

 

در ابن بازدید که آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران مسئولان بنیاد ملی نخبگان و رؤسای بنیاد نخبگان استان های کشور را همراهی می کرد ابتداء مسئولان مذکور از بخشهای مختلف سد شهید رجایی از جمله تاج سد، سرریز ، دریاچه و گالری تزریق و تحکیم بازدید نموده آنگاه با حضور در محل جلسه آقای مهندس نوروز محمدی مدیر بهر ه برداری سد شهید رجایی  ضمن اشاره به تاریخچه سد و چگونگی اجرایی گفت : این سد بزرگترین سد دو قوسی در شمال کشور ، ششمین سد از کشور از لحاظ ارتفاع ، و هیجدهمین سد از لحاظ حجم مخزن درکشور است .

 


    پس از 40 سال عملیات لایروبی رودخانه کاری مازندران آغاز شد 1391/09/08
پس از 40 سال عملیات لایروبی رودخانه کاری مازندران آغاز شد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران :آقای سید حسن هاشم ورزی با بیان این مطلب گفت : این رودخانه که از رودخانه بزرگ هراز منشعب و پس از مشروب نموده 40 هزار هکتار از اراضی بخش لاله آباد بابل و فرویدونکنار آب مازاد آن وارد رودخانه بابلرود می شود پس از 40 سال برای اولین بار لایروبی آن آغاز شد .

 


    برگزاری جشنواره و نمایشگاه جانبی بهینه سازی مصرف آب و برق در مازندران 1391/09/06
برگزاری جشنواره و نمایشگاه جانبی بهینه سازی مصرف آب و برق در مازندران

 

این جشنواره که به مدت 4 روز از روز چهاردهم آذر ماه تا روز جمعه 17 آذر ماه از ساعت 10 الی 17 به آدرس ساری کیلومتر 5 جاده نکا – جنب ایران خودرو مرکزی برگزارمی شود علاوه بر اجرای کارگاه های آموزشی در زمینه لوازم کاهنده مصرف آب و برق  ، کارگاه آموزش تخصصی ترانسفور موتورهای توزیع ، کارگاه نقاشی در گروه های محتلف سنی ، تعداد زیادی از شرکت تولید کننده بخش آب و برق نیز محصولات خود را در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار خواهند داد .

ضمنا افراد علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  3273956  - 3274031 – 0123   - 3418932 - 0151    تماس حاصل نمایند .

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا