چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :489
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194424
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    با تلاش بخش مالی و پشتیبانی شرکت پرداخت بدهی سد شهید رجایی به عنوان یکی از مصوبات دولت محقق شد . 1391/12/28
با تلاش بخش مالی و پشتیبانی شرکت پرداخت بدهی سد شهید رجایی به عنوان یکی از مصوبات دولت محقق شد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران : با تلاش و پیگیری شرکت به ویژه بخش مالی و پشتیبانی شرکت مانده بدهی شرکت به بانک ملی به مبلغ 51427 میلیون ریال به حساب مطالبات تحت تضمین دولت منتقل شد .

 


    دکتر طهماسبی: حدود 4 درصد از اعتبارات عمرانی بخش آب کشور درمازندران سرمایه گذاری می شود . 1391/12/23
دکتر طهماسبی: حدود 4 درصد از اعتبارات عمرانی بخش آب کشور درمازندران سرمایه گذاری می شود .

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با حضور در مدرسه شاهد شهرستان نکا که میزبان اجرای طرح داناب درآن شهرستان بود درجمع دانش آموزان ناجی آب ومعلمین رابط طرح نجات آب گفت: سالانه درکشور رقمی درحدود 2500 میلیارد تومان دربخش آب سرمایه گذاری می شود که از این رقم حدود 4 درصد آن به مازندران اختصاص می یابد

مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با اشاره به قدمت فعالیت سازه ای وغیر سازه ای درمیهن عزیز ایران تصریح کرد: نیاکان ما علاوه بر برگزاری جشن نوروز آب درهر سال باهدف گسترش فرهنگ حفاظت از منابع آب بیش از 21 سد با ارتفاع بلند احداث کردند که بالغ بر 200 سال می باشد .

رئیس هیات مدیره آب منطقه ای مازندران درادامه با بیان مشکلات تامین منابع مالی جهت احداث سازه های آبی از سد گلورد نکا به عنوان یکی از طرح های مهم استان یادکرد که با بهره برداری از آن علاوه برکمبود آب زراعی 10000 هکتار اراضی شالیزاری موجود ، 15000 هکتار اراضی دیم منطقه به کشت آبی تبدیل خواهد شد وآب کشاورزی 51 روستای منطقه تامین می گردد.

ایشان افزود: به دلیل محدودیت اعتباری سدی که قرار بود درمدت 5 سال به بهره برداری برسد امروز بیش از 10 سال به طول می انجامد تامین منابع برای اینگونه طرح ها فوق العاده سخت است ومن از همین جا از تک تک شما تشکر می کنم که درطول یکسال گذشته با اجرای طرح ملی نجات دانش آموزی آب زحمت زیادی دراین بخش متحمل شده اید . آب حق تمام موجودات عالم اعم از انسان ، حیوان وهمه گیاهان است ، حقوق همه موجودات باید تامین شود . واین سفارش دین ماست امیدواریم این طرح دردیگر سطوح آموزش وپرورش با همت شما دانش آموزان ومعلمین عزیز توسعه یابد.

قبل از سخنان آقای دکتر طهماسبی آقای مقدم نیا معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش نکا طی سخنانی با اشاره به تغییر رویکرد آموزش وپرورش درنظام ومحتوی آموزشی گفت : درکتب جدید مباحثی درزمینه آداب ومهار تهای زندگی خواهیم داشت . طرح دانش آموزی نجات آب مهارتهای دانش آموزی مارا افزایش می دهد . این طرح پیوند بین دانسته ها وتوانمندیهای ایجاد خواهد کرد. امروز بدون آموزش این تحول میسر نخواهد بود.

ایشان با تاکید بر جلب مشارکت همه افراد درحفاظت از منابع آب گفت : نمی شود مشکلات بخش آب را با نیروی انتظامی حل کرد . آموزش اصل است. لذا امروز همه دراین مکان جمع شدیم تا از یک ثروت ملی که نقش بسیار کلیدی درامر توسعه سیاسی ، اقتصادی وفرهنگی جامعه دارد برنامه ریزی نمائیم .

با آموزش دانش آموزان درزمینه آب می توانیم بفهمیم چه می کنیم ودرکجا قرارداریم . وچگونه می توانیم این امانت به آیندگان تحویل دهیم

 


    جشن نورو زی آب دریکی از مدارس شهرستان نکا برگزار شد. 1391/12/23
جشن نورو زی آب دریکی از مدارس شهرستان نکا برگزار شد.

 

این جشن که درروز چهارشنبه بیست وسوم اسفند ماه درمدرسه شاهد برگزار شد. ابتدا پس از اجرای سرود وبرگزاری نمایش عروسکی با موضوع آب ومحیط زیست وقرائت مقاله توسط یکی از دانش آموزان ، ناجیان آب مدارس باتفاق معلمین رابط مدرسه با حضوردرکنار یکی از مجاری آبی ضمن ریختن کلاب درآب نسبت به جمع آوری زباله ها دراطراف آن اقدام کردند.

 

 


    از 7 نفر دانش آموزبرتر و6 نفر از معلمین برتر طرح ملی دانش آموزی نجات آب درشهرستان نکا قدردانی بعمل آمد. 1391/12/23
از 7 نفر دانش آموزبرتر و6 نفر از معلمین برتر طرح ملی دانش آموزی نجات آب درشهرستان نکا قدردانی بعمل آمد.

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی با حضور در یکی از مدارس شهرستان نکا از 7 نفر از دانش آموزانی که در سال گذشته آثار آنها به عنوان برتر انتخاب شد و 6 نفر از معلمین و مدیران مدرسه که بیشترین تلاش را دراجرای طرح داناب داشته تجلیل بعمل آورد.

 


    در آخرین روزهای سال تحصیلی 91 مراسم روز جهانی آب در یکی از مدارس رامسر برگزار شد . 1391/12/23
در آخرین روزهای سال تحصیلی 91 مراسم روز جهانی آب در یکی از مدارس رامسر برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : در آخرین روزهای سال تحصیلی 91 مراسم با عنوان گرامیداشت روز جهانی آب در مدرسه راهنمایی تحصیلی مرحوم محمد علی حدادی مقدم برگزار شد .

 


    برگزاری مسابقه انشاء نویسی به مناسبت روزجهانی آب از سوی مدارس شهرستان رامسر 1391/12/22
برگزاری مسابقه انشاء نویسی به مناسبت روزجهانی آب از سوی مدارس شهرستان رامسر

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ا ی مازندران : این موضوع که از سوی رابط طرح داناب در شهرستان رامسر به معلمین رابط آموزش طرح مذکور در مدارس ارائه شد

 


    9 تأسیسات صنعت آب و برق مازندران آماده پذیرایی بازدید اقشار مختلف جامعه در ایام نوروزی است 1391/12/19
9 تأسیسات صنعت آب و برق مازندران آماده پذیرایی بازدید اقشار مختلف جامعه در ایام نوروزی است

 

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : سدهای شهید رجایی ، سنبل رود و عباس آباد ، شبکه آبیاری و زهکشی تجن و تصفیه خانه آب شرب کلاردشت در بخش آب و برق رسانی به روستاها با استفاده از انرژی

 


    معاون آموزش وپرورش مازندران :طرح داناب فقط درمقطع راهنمایی دیده نشود. 1391/12/19
معاون آموزش وپرورش مازندران :طرح داناب فقط درمقطع راهنمایی دیده نشود.

 

آقای عابدی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان مازندران درجمع مسئولین آموزش ادارات آموزش وپرورش شهر های استان مازندران با بیان این مطلب گفت : امروز اجرای طرح داناب با توجه به اصلاح ساختار ونگرش نوین آموزشی یک فرصت طلایی است . که ما می توانیم درتربیت یک نسل گام موثری دراین زمینه برداریم

 


    طهماسبی : درصورت تخصیص اعتبار در تیر 92 آبگیری اولیه سد گلورد آغاز می شود . 1391/12/15
طهماسبی : درصورت تخصیص اعتبار در تیر 92 آبگیری اولیه سد گلورد آغاز می شود .

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در گفتگو با خبر صدا و سیمای مرکز طبرستان با بیان این مطلب گفت : تا کنون 60 درصد از عملیات اجرایی بدنه سد انجام شد و ارتفاع سد به تراز 693 رسید و حدود یک میلیون و 600 هزار متر مکعب از دومیلیون و دوبیست هزار متر مکعب از بدنه سد تا کنون انجام شد چنانچه اعتبارات کافی در اختیار این شرکت قرار گیرد امکان افزایش تیم کاری به 2 برابر شرایط فعلی میسر بوده و امکان خاکریزی به حجم بالغ بر 5000 متر مکعب در هفته فراهم می باشد .

 


    هم اندیشی جمعی از مسئولین مازندران جهت حل مشکلات مالی سد گلورد 1391/12/14
هم اندیشی جمعی از مسئولین مازندران جهت حل مشکلات مالی سد گلورد

 

جلسه هم اندیشی حل مشکلات مالی سد گلورد با حضور دکتر مقیمی نماینده محترم مردم بهشهر و نکا ، دکتر طهماسبی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران ، شعبان زاده رئیس سازمان اقتصاد و دارایی  مازندران ، رجبی فرماندار نکا و جمعی از مدیران دستگاههای مذکور و منطقه برگزار شد .

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا