چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :496
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194431
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    طهماسبی : تا کنون 48 درصد از آب ذخیره شده آب بندانها به مصرف رسید . 1392/03/28
طهماسبی : تا کنون 48 درصد از آب ذخیره شده آب بندانها به مصرف رسید .

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران : با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب از سوی کشاورزان از بهره برداران به ویژه شورای اسلامی روستا ها که نقش بسیار مهم در امر مدیریت آب بندانها دارند خواست در رها سازی آب آب بندانها دقت بیشتری بعمل آورده چرا که در صورت عدم اتخاذ تدابیر مناسب با فرارسیدن ماه های گرما سال و همچنین ضرورت حفظ بخشی از آب جهت ادامه پرورش ماهی آب موجود پاسخگوی نیاز نبوده و اراضی آبخور دچار مشکل خواهند شد .

 


    ارتفاع سد گلورد به 71 متر رسید . 1392/03/28
ارتفاع سد گلورد به 71 متر رسید .

 

آقای دکتر طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران با بیان این مطلب در جمع مدیران صنعت آب و برق مازندران گفت : از دو میلیون و دویست و پنجاه هزار متر مکعب بدنه سد تا کنون یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار متر مکعب آن انجام شد .

 


    از 74 نفر از جانبازان آب منطقه ای مازندران تجلیل شد . 1392/03/27
از 74 نفر از جانبازان آب منطقه ای مازندران تجلیل شد .

 

همزمان با گرامیداشت میلاد جانباز نامدار کربلا حضرت ابوالفضل (ع) از 74 نفر از جانبازان شاغل در شرکت آب منطقه ای مازندران با اهدا لوح تقدیری تجلیل به عمل آمد.

 


    قدردانی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات از آب منطقه ای مازندران 1392/03/23
قدردانی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات از آب منطقه ای مازندران

 

آقای اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران طی نامه ا ی از توجهات و همکاری مجموعه آب منطقه ای استان به ویژه مدیریت شرکت در امر بازسازی حرم مطهر ائمه اطهار (ع) تشکر و قدردانی نمود.

 


    فقط 10 درصد از بازه های رودخانه های مازندران قابلیت برداشت شن وماسه دارد 1392/03/20
فقط 10 درصد از بازه های رودخانه های مازندران قابلیت برداشت شن وماسه دارد

 

مدیران امور منابع آب شرکت در جلسه مشترک با مدیران سارمان صنعت و معدن مازندران تأکید کردند نباید به رودخانه به عنوان معدن شن و ماسه نگاه کرد چرا که فقط 10 درصد از بازه های رودخانه  استان ممکن است قابلیت برداشت داشته باشند که این امر باید به طور اصولی و مهندسی برداشت شود نه آنکه افراد غیر متخصص به گونه ای برداشت کنند که پس از برداشت آنها 10 سال طول بکشد تا رودخانه به حالت اولیه برگردد و خود را ترمیم و بازسازی  نماید .

این جلسه که باهدف تعامل بیشتر بین دو مجموعه آب منطقه ای مازندران و صنعت و معدن برگزار شد آقای اکبری  از مدیران صنعت و معدن استان با اشاره به هماهنگی خوب بین دو دستگاه تصریح کرد ما هیچ مجوز ی را بدون اخذ نظر شرکت آب منطقه ای و امورات تابعه آن صادر نمی کنیم و ما معتقدیم که عمق برداشت ، حجم برداشت و محل و مدت برداشت از سوی کارشنان آب منطقه ای که یک مجموعه تخصصی هستند باید تعیین شود که بحمدا... تا کنون اینگونه بوده و انشاء ا... این هماهنگی و همراهی بیشتر می شود سپس مدیران بخش امور آب شرکت با تأکید بر اینکه تشخیص بستر و حریم مجاری آبی یک کار تخصصی است و تعییین حد نهایی آن شکل هندسی خاصی ندارد یادآور شدند ، حفاظت از روخانه که نقش اصلی آنها تأمین آب زراعی منطقه ای است نیازمند یک کار جمعی و هماهنگی و همراهی همه دستگاه بخصوص صنعت و معدن است که در قانون صدور مجوز بهره برداری شن وماسه به عهده آنها گذاشته شد .

 

 


    دکتر طهماسبی: هر آب که مصرف می شود باید شناسنامه تخصیص داشته باشد . 1392/03/20
دکتر طهماسبی: هر آب که مصرف می شود باید شناسنامه تخصیص داشته باشد .

 

دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در جلسه مشترک با مسئولین جهاد کشاورزی استان با بیان این مطلب گفت : رشد جمعیت و تقاضای روز افزون منابع آب اقتضا می کند تا برای پیشگیری و حل معارضات اجتماعی برای هر مشترک آب مورد نیاز تخصیص داده شود و این امر مستلزم مراجعه افراد و مصرف کنندگان می باشد .

 


    در یکسال گذشته 80 کیلومتر از رودخانه های مازندران تعیین حد بستر شد . 1392/03/20
در یکسال گذشته 80 کیلومتر از رودخانه های مازندران تعیین حد بستر شد .

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : بخش مهندسی رودخانه و سواحل مازندران با 1750 مورد بازدید میدانی حد بستر 80 کیلومتر از رودخانه ها ی استان را در سال گذشته تعیین نمود .

 


    اهدا خون توسط 44 نفر از کارکنان آب منطقه ای مازندران 1392/03/13
اهدا خون توسط 44 نفر از کارکنان آب منطقه ای مازندران

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران با استقرار اکیپ سیار انتقال خون استان مازندران در محوطه اداری شرکت حدود یک – سوم کارکنان حاضر در شرکت با مراجعه به تیم مذکور نسبت به اهداء خون جهت کمک به بیماران نیازمند اقدام نمودند

 


    تا کنون برای 74 هزار حلقه چاه زراعی در مازندران پروانه بهره برداری صادر شده . 1392/03/12
تا کنون برای 74 هزار حلقه چاه زراعی در مازندران پروانه بهره برداری صادر شده .

 

آقای مهندس حسین خدیر مدیر حفاظت و بهره برداری  ازمنابع آبی شرکت با بیان این مطلب گفت : از تعداد 77 هزار حلقه چاه دارای پروانه استان حدود 74 هزار حلقه مربوط به کشاورزی 320 حلقه مربوط به شرب و 1300 حلقه مربوط به صنعت و خدمات می باشد .

 


    تجلیل از حماسه بزرگ خرمشهر در مراسم پیاده روی خانوادگی همکاران آب منطقه ای مازندران 1392/03/12
تجلیل از حماسه بزرگ خرمشهر در مراسم پیاده روی خانوادگی همکاران آب منطقه ای مازندران

 

به مناسبت سالروز بزرگ آزادی خرمشهر مراسم پیاده روی خانوادگی همکاران آب منطقه ای مازندران با حضور بیش از 300 نفر در منطقه دودانگه ساری برگزار شد .

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا