چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :487
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194422
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    ساماندهی و استفاده بهینه از بستر تالار 1392/11/30
ساماندهی و استفاده بهینه از بستر تالار

 

  ساماندهی رودخانه تالار و بهره برداری بهینه از بستر آن با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان قائم شهر مورد بررسی قرار گرفت.

 


    83 درصد از حجم سدها آبگیری شد 1392/11/30
83 درصد از حجم سدها آبگیری شد

 

  به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : 83 درصد از حجم مخازن سدهای مازندران آبگیری شد.

 


    مهندس افشار : سد میجران رامسر آبگیری کامل شد 1392/11/28
مهندس افشار : سد میجران رامسر آبگیری کامل شد

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : سد میجران رامسر آبگیری کامل شد و آب آن سرریز نمود.

آقای مهندس چنگیز افشار مدیر امور آب رامسر با اعلام این مطلب گفت : بارش اخیر برف در رامسر و ذوب شدن برف ها سبب شد تا میزان ورودی آب به سد میجران در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود سه برابر شود و این امر سبب آبگیری کامل سد و سرریز آن گردید .

 


    بکارگیری بیش از 50 دستگاه ماشین آلات سنگین از سوی آب منطقه ای مازندران در بحران برف غرب مازندران 1392/11/27
بکارگیری بیش از 50 دستگاه ماشین آلات سنگین از سوی آب منطقه ای مازندران در بحران برف غرب مازندران

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : بیش از 50 دستگاه ماشین آلات سنگین شامل لودر ، گریدر ، بیل مکانیکی و کامیون در بحران برف غرب مازندران از سوی آب منطقه ای مازندران بکار گرفته شد.

 


    صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله 3450 متری الوند 1392/11/27
صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله 3450 متری الوند

صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله 3450 متری الوند

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران :پنج نفر از اعضای گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران در بهمن ماه سالجاری موفق به صعود قله بلند 3450 متری الوند همدان شدند .

 


    قدر دانی مدیر عامل شرکت از همکاران در امر پشتیبانی و کمک به مناطق برف زده 1392/11/26
قدر دانی مدیر عامل شرکت از همکاران در امر پشتیبانی و کمک به مناطق برف زده
قدر دانی مدیر عامل شرکت از همکاران در امر پشتیبانی و کمک به مناطق برف زده به گزارش دفتر روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل شرکت طی یادداشتی از کلیه همکارانی که در امر پشتیبانی و کمک به مناطق برف زده غرب مازندران مشارکت و تلاش موثر داشته تشکر و قدردانی نمود. ایشان در این یادداشت ضمن آرزوی عزت برای تک تک همکاران تصریح کرد: از مردم خوب و با غیرت این استان جز این انتظاری نبود.
 


    دکتر یخکشی : بزودی طرح جامع تأمین آب شرب مازندران تهیه می شود. 1392/11/24
دکتر یخکشی : بزودی طرح جامع تأمین آب شرب مازندران تهیه می شود.

 

آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با بیان این مطلب در نشت مشترک با مدیران عامل آب و فاضلاب شهری استان مازندران گفت : گرچه تا کنون مطالعات خوبی جهت تأمین آب شرب شهرهای استان انجام شده است. اما این مطالعات به صورت جامع تهیه و تدوین نشده و در هر مقطع زمانی، متناسب با اعتبار برای هر منطقه ای این مطالعات  انجام گردید. لذا امروز که تأمین آب شرب استان که مهمترین اولویت شرکت های آب در مازندران  و دغدغه مسئولین ارشد استان است. تصمیم گرفتیم یکی از مشاورین مطالعات انجام شده را جمع بندی و طرح جامعی را بر اساس مطالعات انجام شده ارائه نماید .

 


    بیشترین بارش برف با 198 سانتیمتر در ایستگاه هراتبر تنکابن ثبت شد. 1392/11/21
بیشترین بارش برف با 198 سانتیمتر در ایستگاه هراتبر تنکابن ثبت شد.

بیشترین بارش برف با 198 سانتیمتر در ایستگاه هراتبر تنکابن ثبت شد.

    به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای حسینعلی زبردست مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت گفت : بیشترین بارش برف در ایستگاه های هیدروکلیماتولوژی هراتبر تنکابن با ارتفاع 198 سانتیمتر ، میجران رامسر با 184 سانتیمتر و گاورمک رامسر با 162 سانتیمتر و کمترین بارش برف مربوط به بلده نور با 3 سانی متر ، تیرتاش بهشهر و فریم دودانگه با 4 سانتی متر به ثبت رسیده است .

    ایشان با بیان اینکه بیشترین ارتفاع برف و آب معادل ناشی از این ریزش ، در مناطق دشت ، دامنه ها و محدوده شهرهای رامسر ، تنکابن ،چالوس ،نوشهر،نور و رویان بوده است افزود : آمار اخذ شده از ایستگاه های مختلف گویای این امر بوده که در ارتفاعات بارش قابل توجهی نداشتیم بطوریکه در مناطق نظیر بلده ارتفاع بارش حدود 3 سانتیمتر بوده است .

     مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدت بارش را حدود 3 روز از آغازین صبح دوازده بهمن لغایت صبح چهارم بهمن اعلام کرد و اضافه نمود : این بارش در برخی از ایستگاه ها تا صبح روز پانزدهم بهمن نیز ادامه داشت.

     زبردست با اشاره به اینکه در تاریخ یازدهم و دوازدهم بهمن در اکثر ایستگاه آب باران و برف توام بوده است گفت : از 38 ایستگاه مهمی که در دشت و مناطق دامنه ای استان واقع شده ، بیشتر آب معادل برف و باران در ایستگاه عالم کلا نور با 192 میلی متر ثبت شد که این رقم در 10 سال گذشته بی سابقه  بوده است .

    ایشان در پایان با اشاره به احتمال وقوع سیلاب ناشی از ذوب شدن برف ها در برخی از رودخانه ها از مردم به ویژه مجاورین خواست از دخل و تصرف غیر مجاز در حریم و بستر رودخانه خودداری تا سبب خسارات سیل به خود و دیگران نشوند .

                                                                                                               

 


    بانوان آب منطقه ای مازندران مقام اول مسابقات ورزشی دهه فجر استان را کسب کردند 1392/11/19
بانوان آب منطقه ای مازندران مقام اول مسابقات ورزشی دهه فجر استان را کسب کردند

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر اداره کل تربیت بدنی   و امور جوانان استان مازندران اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های گوناگون  برای بانوان ادارات کل استان نمود که در رشته تیر اندازی تیم بانوان آب منطقه ای مازندران حائز رتبه اول شد.

 


    ریاست دادگاه بند پی شرقی شهرستان بابل : از همه ظرفیت های قانونی برای برخورد با متخلفین بستر و حریم رودخانه استفاده می کنیم. 1392/11/19
ریاست دادگاه بند پی شرقی شهرستان بابل : از همه ظرفیت های قانونی برای برخورد با متخلفین بستر و حریم رودخانه استفاده می کنیم.

 

آقای محمدی ریاست دادگاه عمومی بند پی شرقی شهرستان بابل در بازدید از رودخانه بابلسر در محدوده روستاهای لدار و گرد رود بار گفت : رودخانه ها شاهرگ حیاتی استان هستد و نقش بسیار مهمی در تامین آب کشاورزی و شرب منطقه دارند لذا برای حفظ این سرمایه های خدادادی و انفال عمومی تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیت های قانونی برای جلوگیری از دخل و تصرف غیر مجاز و غیر اصولی در بستر و حریم منابع آبی به ویژه رودخانه ها استفاده کنیم .

 


« 1 2 3 » صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا