سه‌شنبه, 4 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :22
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :123
بازدید دیروز :1861
کل بازدید :1156819
میانگین بازدید :1214
آخرین به روزرسانی:1396/07/03 13:26:28

 

    آقای دکتر یخکشی به عنوان عضو شورای تلفیق برنامه ششم استان انتخاب شد . 1393/08/27
آقای دکتر یخکشی به عنوان عضو شورای تلفیق برنامه ششم استان انتخاب شد .

آقای دکتر یخکشی به عنوان عضو شورای تلفیق برنامه ششم استان انتخاب شد .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران طی حکمی آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی را به عنوان هضو شورای تلفیق برنامه ششم استان منصوب کرد.

وی در این حکم علاوه بر ضرورت ایجاد هماهنگی و ارتباط بین کارگروه ها ی تخصصی و تلفیق برنامه های راهبردی ارسال شده از سوی هر یک از کارگروه های تخصصی و تلفیق برنامه عملیاتی به عنوان بخشی از شرح وظایف ،  اظهار امیدواری شد با توجه به سیاستهای کلی ابلاغی و سایر اسناد بالادستی و نیز کاهش نا برابری استان و توازن منطقه ای به عنوان یکی از اهداف اصلی برنامه ششم تمامی مساعی خویش را جهت تهیه ، تدوین ، اجرا  و نظارت بر برنامه ششم توسعه استان معمول تا شاهد تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی و پیشرفت و عدالت در تمامی مناطق استان و کشور باشیم .

 


    موسوی : 19 نفر در شهرستان نور به دلیل برداشت غیر مجاز شن و ماسه و تصرف بستر مجاری آبی محکوم شدند 1393/08/24
موسوی : 19 نفر در شهرستان نور به دلیل برداشت غیر مجاز شن و ماسه و تصرف بستر مجاری آبی محکوم شدند

موسوی : 19 نفر در شهرستان نور به دلیل برداشت غیر مجاز شن و ماسه و تصرف بستر مجاری آبی محکوم شدند

به گزار شروابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس سید محمد موسوی مدیر امور منابع آب نور با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان امور منابع آب جهت حفاظت و حراست از رودخانه ها در منطقه از حمایت دستگاه قضایی و انتظامی تشکر کرد و افزود : در طی شش ماهه اول سالجاری ما حدود 19 مورد محکومیت در بخش مهندسی رودخانهدر شهرستان داشتیم که از این تعداد 13 نفر برداشت غیر مجاز از رودخانه انجام داده بودند و 6 نفر بستر رودخانه  را به صورت غیر مجاز به تصرف خود در آورده بودند که با طرح دعوی بر علیه این افراد ما توانستیم 3500 متر از بستر رودخانه و حریم آن را آزاد نموده و از طرفی این افراد به 220 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده و 91 روز نیز حبس تعزیری برای آنها صادر شد.

مدیر امور آب نور و رویان با تشریح آثار سوء برداشت غیر مجاز و غیر اصولی شن و ماسه و همچنین تصرف غیر مجاز بستر تاکید کرد این منابع و مجاری جز انفال عمومی محسوب می شوند لذا انتظار داریم عموم مردم در حفظ و حراست از این سرمایه های ملی خدمتگزاران خود را در بخش آب یاری کنند .

 


    دکتر یخکشی : مشارکت مردم در آب زیرزمینی باید همه جانبه باشد 1393/08/21
دکتر یخکشی : مشارکت مردم در آب زیرزمینی باید همه جانبه باشد
آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندارن با بیان این مطلب در جمع مدیران و کارشناسان حفاظت از آبهای زیرزمینی استان گفت : آب زیرزمینی به دلیل پراکنش و امکان دسترسی آن برای همه مردم در مناطق مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همین امر سبب شد تا استحصال بیشتری از این منابع در مقایسه با آب سطحی صورت بگیرد.   وی با اشاره به اینکه آب زیرزمینی نماد مشارکت مردم در امر سرمایه گذاری در منابع آب است افزود :این مشارکت تا کنون بیشتر در بخش توسعه بوده و همه جانبه صورت نگرفت.  لذا باید تلاش کنیم تا مردم مشارکت همه جانبه در امر بهره برداری و حفاظت از منابع آب زیرزمینی داشته باشند و این مهم زمانی اتفاق خواهد افتاد تا ما و بهر ه بردار درک متقابل از وضعیت دشت ها و درک درست از ضوابط و قوانین داشته باشیم . مدیرعامل آب منطقه ای مازندران با تشریح طرح احیاء و تعادل بخشی آب زیرزمینی و رویکرد جدید دولت مبنی بر اعمال مدیریت غیر سازه ای در این بخش  تصریح کرد : دولت با آسیب شناسی که از طرح تعادل بخشی  سال های گذشته انجام داده استراتژی جدید را جهت احیا ء و حفاظت و بهره برداری از آب زیرزمینی اتخاذ نمود که امیدواریم با هم اندیشی که برای اجرای هرچه بهتر این طرح مهم صورت می گیرد بتوانیم مشکلات مردم را حل  وفصل و از این سرمایه مهم ملی بدرستی حفاظت نمایم . رئیس هیات مدیره آب منطقه ای مازندران در پایان با تاکید بر امر مهم آموزش و اطلاع رسانی به مخاطبین و بهره برداران ، بر بهره گیری از ظرفیت های استانی تاکید کرد و افزود : یکی از ظرفیت های بسیار خوب در استان ، برخورداری از شورای حفظ حقوق بیت المال فعال و اثر گذار است این شورای پشتیبان خیلی خوب برای آب استان  بویژه در موضوع رودخانه بوده و هست لذا با تدبیری که اتخاذ می کنیم باید تلاش کنیم تا از حمایت بیشتر این شورا در سایر بخش ها از جمله آب زیرزمینی برخوردار شویم .
 


    سایت جدید طرح ملی دانش آموزی نجات آب مازندران به آدرس www.mazanddanab.irراه اندازی شد 1393/08/20
سایت جدید طرح ملی دانش آموزی نجات آب مازندران به آدرس www.mazanddanab.irراه اندازی شد

سایت جدید طرح ملی دانش آموزی  نجات آب مازندران به آدرس www.mazanddanab.irراه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : این سایت که با هدف ارتقاء سطح آگاهی مخاطبین به ویژه معلمین و دانش آموزان نسبت به مدیریت منابع آب و چگونگی مشارکت آنها در این طرح تهیه شد به مدت یک ماه آزمایشی اجرا و از اوایل هفته جاری سایت قبلی حذف و سایت جدید جایگزین سایت قبلی شد .

این سایت که شامل بخش هایی همچون معرفی طرح ، دستورالعمل طرح ، سیمای آب در کشور و مازندران ، اقلام آموزشی  مورد نیاز مخاطبین طرح و بخش مسابقات  می باشد ، مخاطبین طرح به ویژه دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت مذکور ضمن ارتقاء سطح دانش و آگاهی خود نسبت به منابع آب استان حضور فعال در این طرح داشته و با ارسال آثار در زمینه یکی از موضوعات  مربوط به آب در اجرای این طرح  مشارکت نمایند. ضمنا از تهیه کنندگان آثار برتر با اهداء لوح تقدیر و هدایایی  تجلیل خواهد شد

 


    ss 1393/08/20
ss

ww

 


    ww 1393/08/20
ww

ww

 


    قدردانی شورای اسلامی شهر نور از آب منطقه ای مازندران 1393/08/17
قدردانی شورای اسلامی شهر نور از آب منطقه ای مازندران

قدردانی شورای اسلامی شهر نور از آب منطقه ای مازندران

      به گزراش آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس سید صابر سجادی رئیس شورای اسلامی شهر نور با اهداء لوح تقدیری از زحمات آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران و همکارانش بویژه مهندس پاشا معاون بهره برداری ، مهندس افشار مدیر امور مهندسی رودخانه ، مهندس موسوی مدیر امور آب نور و رویان و مهندس عیسی زاده مدیر طرح کانال انتقال آب چالوس بخاطر ترمیم دیواره آب بندان غرب شهر نور که در اثر سیسلاب اخیر تخریب شده بود قدردانی نمود .

     شایان ذکر است شرکت آب منطقه ای مازندران با تلاش شبانه روزی موفق شد دیواره آب بندان غرب شهر نور را مرمت و بازسازی نموده و از آبگرفتگی و تشدید سیلاب که سبب خسارت به معابر و منازل مسکونی شهر می شد جلوگیری به عمل آورد .

 


    آقای رحمان صادقی به افتخار بازنشستگی نائل آمد 1393/08/11
آقای رحمان صادقی به افتخار بازنشستگی نائل آمد

آقای رحمان صادقی به افتخار بازنشستگی نائل آمد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای رحمان صادقی از نیروهای ارزشمند بخش مالی و پشتیبانی شرکت از اول آبان ماه سالجاری به افتخار بازنشستگی نائل آمد .

 وی که طی خدمت خود در مسئولیت های مختلف از جمله کارشناس مالی ، رئیس اداره درآمدها ، عامل ذیحساب  و مدیر مالی و پشتیبانی  شرکت آب منطقه ای چهار محال و بختیاری را در کار نامه خود دارد  خدمات موثری را از خود به یادگار گذاشته و آقای دکتر  محمد ابراهیم یخکشی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن ابلاغ بازنشستگی نامبرده  از اهتمام و کوشش وی  بویژه  تلاش صادقانه در طی خدمتش تقدیر به عمل آورد .

 


    آزمون استخدامی وزارت نیرو 1393/08/11
آزمون استخدامی وزارت نیرو

آزمون استخدامی وزارت نیرو از جمله آب منطقه ای مازندران

 


    بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از غرفه پدافند غیرعامل آب منطقه ای مازندران 1393/08/10
بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از غرفه پدافند غیرعامل آب منطقه ای مازندران

بازدید معاون سیاسی  امنیتی استانداری مازندران از غرفه پدافند غیرعامل آب منطقه ای مازندران

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : همزمان با اجرای برنامه متعدد در هفته پدافند غیرعامل در استان از جمله برگزاری نمایشگاه از سوی دستگاه های تخصصی کارگروه پدافند غیرعامل در استان ، آقای دکتر یونسی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران با حضور در نمایشگاه از غرفه آب منطقه ای مازندران بازدید کرد .

در این بازدید ابتدا عضو اطلاع رسانی کمیته پدافند غیرعامل آب منطقه ای مازندران ضمن اشاره به نقش حساس و حیاتی تأسیسات آبی از جمله سدها ،  به برخی روش های استفاده شده در این بخش  از سوی شرکت آب منطقه ای مازندران در سال های اخیر اشاره کرد  و افزود : رویکرد و حرکت بسیار خوبی در در چند سال گذشته  برای تحقق این موضوع مهم از سوی شرکت شروع شده و امروز مطالعه ، اجرا و بهره برداری هر طرحی با این نگاه  و رویکرد عملیاتی می شود .

وی بابیان اینکه هم اکنون کلیات برخی از طرح ها از سوی کمیته پدافند غیر عامل شرکت که جلسات آن  به ریاست مدیر عامل آب منطقه ای مازندران  برگزار می شود  به تصویب و مشاورین خاصی در این بخش با آب منطقه ای قرارداد همکاری دارند تصریح کرد : شرکت آب منطقه ای مازندران علاوه بر اقدامات یادشده به امر آموزش کارکنان و مردم نیر توجه جدی داشته و حتی در اجرای طرح نجات آب موضوع پدافند غیرعامل یکی از فصول اصلی آموزش در این طرح مدنظر قرار  داده است  .

سپس آقای دکتر یونسی معاون سیاسی ، امنیتی استانداری مازندران ضمن با اهمیت خواندن اجرای طرح پدافند غیرعامل در تأسیسات آبی اجرای این طرح به ویژه در بخش سازه های بلند آبی ( سدها ) را جز ء اولویت  مهم کارگروه پدافند غیرعامل  استان دانست و تاکید کرد : تلاشی که از سوی شرکت آب منطقه ای مازندران صورت می گیرد  باید تقویت و حمایت  و با سرعت بیشتری به نتیجه برسد .

  جانشین پدافند غیر عامل استان در پایان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده ،  آموزش و اطلاع رسانی به مردم را بسیار ضروری خواند یاد آور شد :  در اجرای طرح های پدافند غیرعامل باید از همه ظرفیت ها به ویژه مشارکت مردم نیز باید استفاده شود و این امر می تواند کمک بسیار خوبی در تحقق اهداف پدافند غیرعامل در هر یک از بخش ها به ما بکند .

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا