چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :10
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :448
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194383
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    دکتر یخکشی : ارتقاء تشکیلات مشترکین شرکت با هدف ارتقاء بهره وری از تأسیسات و مجاری آبی و توسعه منابع آب صورت گرفت 1394/06/01
آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با اشاره به مأموریت های شرکت در سه بخش اصلی بهره برداری منابع آب ، توسعه منابع آب و وصول حقوق دولتی گفت : بدون وصول حقوق دولت امکان بهره برداری مطلوب از منابع آب و اجرای طرح توسعه منابع آب میسر نمی باشد .

وی بابیان اینکه توسعه درآمد باید با هدف سرمایه گذاری انجام شود تصریح کرد : در استان ظرفیت بسیار خوبی در این بخش وجود دارد که با کمک و تلاش همکاران بخش آب این مهم محقق خواهد شد .

دکتر یخکشی با اشاره به اهمیت درآمد و سرمایه گذاری در بخش مدیریت منابع آب گفت : هیات مدیره شرکت بر اساس ایده و پیشنهاداتی که شما همکاران ارائه نمودید به این جمع بندی رسید که ساختار مشترکین و درآمد شرکت نمی تواند در لایه های سوم مدیریتی شرکت قرار داشته باشد لذا تصمیم گرفت که ساختار آن را ارتقاء بخشد، وظایف همچون سرمایه گذاری را به این بخش اضافه و نیروی انسانی آن را تقویت کند.

رئیس هیات مدیره شرکت با برشمردن ویژگی مدیریتی جناب آقای مهندس گیلانی مدیر جدید امور درآمد ، مشترکین و سرمایه گذاری شرکت و تجربه ایشان در بخش طرح و توسعه و بهره برداری بر بهره گیری از مشارکت جمعی همکاران در این بخش تأکید کرد و گفت : انتظار داریم با تعامل سازنده بین حوزه های مختلف شرکت و آسیب شناسی در این حوزه ، از مشارکت همه کارکنان و مدیران بهره گرفته و از طرفی هیات مدیره شرکت نیز مصمم است اختیارات این بخش را افزایش داده و موانعی که موجب کندی کار  در بخش وصول حقوق دولت می شود را بردارد .

در ادامه آقای مهندس گیلانی ضمن تشکر از حسن اعتماد آقای دکتر یخکشی و دیگر اعضای هیات مدیره بر بسیج همه نیروها و بهره گیری از مشارکت همه کارکنان تأکید کرد و تصریح نمود:  تلاش خواهیم کرد با تمام توان این کار مهم به خوبی در شرکت انجام شود .

 


    عبدالهی :کلیه سردهنه های سنتی رودخانه های چالوس و سردابرود که در اثر سیل تخریب شده بودند بازسازی شد 1394/06/01
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ا ی مازندران : آقای مهندس حامد عبدالهی مدیر امور منابع آب نوشهر ، چالوس و کلار دشت گفت : با وقوع سیل در رودخانه های چالوس و سردابرود در تاریخ 29 تیر ماه سالجاری 100 درصد سردهنه های زراعی سنتی در منطقه تخریب شد که با تلاش های انجام شده در یک ماه گذشته همه آنها مجدداً بازسازی و مرمت و مشکلات کشاورزان در این زمینه برطرف شد .

عبدالهی تعداد سردهنه سنتی منطقه را که در اثر این سیلاب تخریب شده بودند  بالغ بر 17 مورد اعلام کرد و افزود : با بکار گیری ماشین آلات سنگین از جمله بیل مکانیکی ، لودر و بلدوزر کار بازسازی سردهنه ها پس از فروکش سیلاب بلا فاصله شروع و آبگیری آنها در روز های اولیه آغاز شد اما ترمیم و استحکام بخشی آنها پس از یک ماه تلاش به انجام رسید و لایروبی و ساماندهی  بیش از 16 کیلومتر از رودخانه در دستور کار این امور  قرار گرفت که بخش مهمی از آن تاکنون به اتمام رسید .

وی همچنین با اشاره به لایروبی و ساماندهی دیگر رودخانه های منطقه به ویژه در منطقه علی آباد عسکر خان ، کنس رود ، کورکورسر و نیزیک گفت : 800 میلیون ریال برای لایروبی این رودخانه ها از محل اعتبارات این شرکت در سال 93  هزینه شده است .

 


« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا