سه‌شنبه, 1 اسفند 1396
 طی حکمی از سوی دکتر ببران، آقای امرالله براری به عنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق مازندران معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: در جلسه ی دبیران شورای هماهنگی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق کشور که با حضور دکتر ببران مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو برگزار شد، آقای امرالله براری به عنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق مازندران معرفی شدند.
أكثر...
 

 پیام تسلیت وزیر نیرو در پی سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، درگذشت 6 نفر از همکاران صنعت آب و برق
در پی سقوط هواپیمای مسافری تهران - یاسوج وزیر نیرو با صدور پیامی، درگذشت شماری از هموطنان و 6 نفر از همکاران صنعت آب و برق را تسلیت گفت.
أكثر...
 

 دهمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان در استانداری مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: دهمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان به ریاست مهندس نبیان، معاون عمرانی استانداری مازندران برگزار شد.
أكثر...
 

 تامین آب اراضی شالیزاری یکی از مهمترین موضوعات نمایشگاه علمی- تخصصی برنج در مازندران
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: نمایشگاه علمی- تخصصی برنج با هدف افزایش آگاهی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از جمله در زمینه میزان آب مورد نیاز این محصول به مدت 4 روز در مصلای شهرستان بابل برگزار می شود.
أكثر...
 

 اجرای طرح‌های گردشگری آبی با رویکرد معرفی و حفظ ابنیه تاریخی آب در مازندران
اجرای طرح‌های گردشگری آبی که عمدتا در محیط پیرامون سدها در دست انجام است؛ با رویکرد معرفی، حفظ و نگهداری ابنیه تاریخی آب در مازندران همراه است.
أكثر...
 

 اجرای طرح ملی نجات آب (داناب) در 63 مدرسه ی استان
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: طرح ملی نجات آب در 63 مدرسه ی استان با جمعیتی بالغ بر 15 هزار نفر برگزار شد.
أكثر...
 

 بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه استان از پروژه های سفر مقام معظم رهبری در شهرستان های نوشهر و چالوس
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای مهندس عبداللهی مدیر امور آب نوشهر و چالوس از بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه مازندران به اتفاق جمعی از مسئولین از پروژه های سفر مقام معظم رهبری به شهرهای نوشهر و چالوس خبر داد.
أكثر...
 

 جلوگیری از 825 مورد تخلف در بخش آب زیرزمینی و رودخانه در مازندران
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: در طی 10 ماه گذشته در استان مازندران گروه های گشت و بازرسی و مامورین ماده 30 این شرکت موفق به شناسایی و جلوگیری از 825 مورد تخلف در بخش آب زیرزمینی در رودخانه ها شدند.
أكثر...
 

 259 پروژه استانی در بخش تامین و عرضه آب و مهندسی رودخانه در دست اجراست.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای مهندس قاسم اسلامی معاون برنامه ریزی این شرکت از اجرای 259 پروژه استانی در بخش تامین و عرضه آب و مهندسی رودخانه در مازندران خبر داد.
أكثر...
 

 چهاردهمین کارگاه اطلاع رسانی و آموزش طرح تعادل بخشی ویژه کشاورزان در روستای ریحان آباد شهرستان گلوگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: چهاردهمین کارگاه آموزشی و اطلاع رسانی طرح احیاء و تعادل بخشی ویژه کشاورزان و ذینفعان در شرق مازندران در روز دوشنبه 23 بهمن در مسجد امام حسینِ روستای ریحان آبادِ شهرستان گلوگاه برگزار شد.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 22 » صفحه:


© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا