|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
افتتاحیه در هفته دوم از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران

اردکانیان : سدهای لاستیکی یکی از مفید ترین سازه ها در عرصه مهندسی آب است

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، اردکانیان وزیر محترم نیرو ،پروژه سد لاستیکی لاریم در استان مازندران را بصورت همزمان با پروژه هایی از استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح نمودند.

  عمومی
  1400/01/24
افتتاح پروژه دیگر از هفته دوم پویش هرهفته الف_ب_ایران

سدلاستیکی لاریم، استان مازندران، با اعتبار 18 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، در راستای اجرای پویش هرهفته الف_ب_ایران سد لاستیکی لاریم جویبار با حضور دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو بصورت ویدئو کنفرانس در تاریخ ١۴٠٠/١/٢۴ به فاز بهره برداری خواهد رسید.

  عمومی
  1400/01/23

طرح گردشگری سد الیمالات منجر به توسعه و اشتغال زایی خواهد شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در مراسم کلنگ زنی احداث مجتمع گردشگری سد الیمالات که با حضور دکتر حسین زادگان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید ضمن اشاره به ظرفیت ها و پتانسیلی که سد ها، رودخانه ها و دیگر تاسیسات آبی دارند و تا بحال مغفول مانده بود گفت: تغییر در نگرش باعث ایجاد توسعه می گردد و این بار با نگرشی نو توانستیم قدمی مهم برای توسعه گردشگری استان برداریم .

  عمومی
  1400/01/22
معارفه سرمایه گذار بخش گردشگری سد الیمالات

اجرای طرح گردشگری سد الیمالات گامی دیگر در توسعه استان

📌به گزارش روابط عمومی اب منطقه ای مازندران ، فضای پیرامونی سد الیمالات در ادامه اجرای طرح گردشگری آبی با هزینه اولیه 50 میلیارد تومان به بخش خصوصی برای توسعه گردشگری واگذار گردید.

  اخبار
  1400/01/16
در حاشیه دیدار نوروزی وزیر نیرو با مدیران عامل صنعت آب و برق

افت 20رصدی بارندگی در سال آبی 1399-1400

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، پس از دیدار ویدئو کنفرانسی نوروزی وزیر نیرو با مدیران عامل صنعت آب و برق دکتر یخکشی در پایان جلسه ضمن تشکر و تبریک بابت سال جدید گفت : شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شد شعاری جامع و کامل است که در حوزه آب بسیار مرتبط بوده و به چشم می آید

  اخبار
  1400/01/15
وزیر نیرو در دیدار نوروزی با مدیران صنعت آب و برق:

تصویب طرح‌های سازگاری با کم آبی در همه استان‌ها کمک کار و نقشه راهی است که انحراف‌ها را از مسیر توسعه کم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، دکتر اردکانیان وزیر نیرو در جلسه امروز با مدیران عامل صنعت آب و برق ضمن تشکر و تبریک ایام گفت: در سال 99 توانستیم در کنار پروژه های ساخت و سازی ، پروژه های سازو کاری نیز افتتاح کنیم که آینده مطلوب در عرضه و توسعه دو خدمت آب و برق همین توسعه پروژه های ساز و کاری است .

  اخبار
  1400/01/15

فرا رسیدن سال نو، نوید بخش افکار ، کردار و تصمیم های نو برای آینده است

خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش ،فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت ، گام در مسیر آینده بگذاریم

  اخبار
  1400/01/05

آرزوی 20 ساله مردم منطقه آلشرود برآورده شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در واپسین روزهای سال 1399 مدیریت منابع آب آمل و محمودآباد اقدام به برآورده کردن خواسته دیرینه و چندساله مردم محمود آباد نمود.

  عمومی
  1399/12/28

انتصاب نخستین رئیس حوضه برای آبریز اترک و حوضه های شمالی

طی حکمی از سوی مهندس تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران سرکار خانم غزال جعفری بعنوان رئیس حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی منصوب شد.

  عمومی
  1399/12/28
دکتر محمد ابراهیم یخکشی در نشست مشترک با رسانه ها:

در تلاش هستیم تا دوم فروردین روز جهانی آب را با شعار ارزش آب گرامی بداریم.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران روز سه شنبه مورخ 26 اسفند ماه برنامه نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با رسانه ها در شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد.

  عمومی
  1399/12/26

مهندس افشار به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار منصوب شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ،دکتر یخکشی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت با صدور ابلاغی مهندس چنگیز افشار را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار منصوب نمودند.

  اخبار
  1399/12/25

جلسه کارگروه سیل در تاریخ 99/12/24 با حضور کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران، دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت در جلسه کارگروه استانی سیل در شرکت اب منطقه ای برگزار گردید ضمن تشکر از دستگاه های شرکت کننده در این کارگروه گفت : کارگروه ملی و استانی سیل بعد از اتفاقات سال 97 و 98 برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها تشکیل شد. و در همین راستا خوشبختانه توانستیم تاکنون چندین جلسه هدفمند برگزار نماییم.

  اخبار
  1399/12/25

بررسی نهایی برنامه سازگاری با کم آبی در استان مازندران

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران نشست کارگروه ملی بررسی برنامه های سازگاری با کم آبی در استان مازندران شنبه مورخ ۲۳ اسفند ماه، با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو و استاندار مازندران و مدیرعامل آب منطقه ای مازندران و سایر اعضای کارگروه ملی و استانی برگزار گردید.

  عمومی
  1399/12/24

فراخوان دعوت به همکاری در سمت رئیس مرکز مطالعات رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک

فراخوان دعوت به همکاری شرکت مدیریت منابع آب ایران در سمت رئیس مرکز مطالعات رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک برای افراد واجد شرایط عمومی و اختصاصی

  اخبار
  1399/12/17

شرکت آب منطقه‌ای مازندران در حوزه امور زنان و خانواده حائز رتبه برتر شد

در ارزیابی سال 1398 شرکت آب منطقه‌ای مازندران در حوزه امور زنان و خانواده در بین کلیه شرکتهای تابعه و وابسته وزارت نیرو حائز رتبه برتر شد

  اخبار
  1399/12/17

در راستای اجرای سند تحول قضایی موضوع ابلاغیه ریاست محترم قوه قضائیه انجام گرفت :

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دکتر یخکشی به عنوان عضو کارگروه نظارت بر اجرای سند تحول قضایی استان مازندران منصوب شد

  عمومی
  1399/12/13

با حضور مهندس خیریانپور آئین درختکاری در محیط پیرامون سدهای استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در حاشیه بهره برداری و اجرای طرح های گردشگری آبی پنج سد و یک آببندان استان، آئین درختکاری در حاشیه سدهای استان انجام شد.

  اخبار
  1399/12/10
در قالب هفته چهل و سوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

مجموعه گردشگری آبی سد «صلاح الدین کلا» در استان مازندران افتتاح شد

نخستین مجموعه گردشگری آبی استان مازندران در محیط پیرامونی سد صلاح الدین کلا با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب هفته چهل و سوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره‌برداری رسید. به‌گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ، این مجموعه گردشگری آبی در محیط پیرامونی سدها در وسعت حدود ۴۰ هکتار در فاز اول با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بالغ بر ۲۸ میلیارد تومان افتتاح شد.

  عمومی
  1399/12/10

مدیر جدید دفتر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران معرفی شد

دکتر یخکشی مدیر عامل و رییس هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی سرکار خانم فاطمه پورکاویان را به عنوان مدیر دفتر روابط عمومی منصوب نمودند.

  عمومی
  1399/12/09
در جلسه معارفه تعدادی از مدیران شرکت آب منطقه ای مازندران عنوان شد:

بهبود فعالیت ها و ارتقای خدمات، هدف اصلی جابه جایی مدیران

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در جلسه معارفه تعدادی از مدیران بخش های مختلف شرکت در ماه های اخیر که امروز در محل شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد با بیان این مطلب گفت: این جابه جایی ها در سازمان با هدف بهبود فعالیت ها و ارتقای خدمات به ویژه به مردم صورت گرفته است که البته اهداف دیگری از جمله آینده نگری و ظرفیت سازی برای سازمان و همچنین توانمندسازی ساختار به ویژه در حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری نیز مدنظر بوده است.

  اخبار
  1399/12/02

تقدیر استاندار مازندران از نماینده امور بانوان و خانواده شرکت آب منطقه ای مازندران

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران احمد حسین زادگان استاندار مازندران به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، با اهدای لوح تقدیری به خانم ماریا پورحسن نماینده امور بانوان و خانواده شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به نقش عظیم زنان در نهاد مقدس خانواده و حوزه های مختلف در جامعه، از زحمات مجدانه ایشان در جهت تحقق و اعتلای اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی تقدیر نمودند.

  اخبار
  1399/12/02

معرفی چنگیز افشار به عنوان جانشین معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران

دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی مهندس چنگیز افشار را به عنوان جانشین معاون حفاظت و بهره برداری و مدیر امور هماهنگی شهرستان های منصوب نمودند.

  اخبار
  1399/12/02

انتصاب سرپرست جدید دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه ای مازندران

دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای مازندران با صدور ابلاغی مهندس حامد عبداللهی مدیر منابع آب شهرستان های چالوس، نوشهر و کلاردشت را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر مهندسی رودخانه و سواحل منصوب نمودند.

  اخبار
  1399/12/02

جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان محمودآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در این جلسه به ریاست حق شناس معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار و با حضور بخشداران بخش مرکزی و سرخرود و لطفی مدیر منابع آب شهرستان های آمل و محمودآباد و جمعی از مسئولین، دهیاران و اعضای شورای بخش مرکزی و سرخرود در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  اخبار
  1399/11/29

استان مازندران علاوه بر انجام تمهیدات لازم برای سازگاری با کم آبی باید توجه ویژه ای نیز به کیفیت آب داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی استان مازندران که در محل فرمانداری ویژه بابل با حضور مهندس رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران دیگر دستگاه های اجرایی مرتبط استان بصورت ویدئو کنفرانس با وزارتخانه های نیرو، کشاورزی، صمت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار گردید، در ابتدای جلسه مهندس رازجویان ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: همانطور که مستحضرید با توجه به اقلیم و نزدیکی کوه و دشت به دریا با مشکل جدی مهار آب مواجه هستیم و در فصل تابستان متاسفانه علی رغم تلاش ها نتوانتستیم انتظارات را در تامین منابع آب برآورده کنیم.

  اخبار
  1399/11/23

پروژه‌های سردهنه زراعی عسلسر و نجارکلا چالوس در ایام دهه فجر به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه‌ای مازندران، در صبح دوشنبه مورخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ پروژه سردهنه زراعی نجارکلا که جهت تثبیت بستر رودخانه سردآبرود و نیز تأمین آب مورد نیاز ۷۰ هکتار از اراضی کشاورزی روستاهای نجار‌کلا، گیل‌کلا و عباسکلا احداث شده است، افتتاح شد .

  اخبار
  1399/11/21

دادستانی شهرستان آمل جهت آزادسازی بستر رودخانه های محدوده این شهرستان وارد عمل شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در پیمایشی که با حضور مهدی محمدی دادستان شهرستان آمل و محمدجواد لطفی مدیر منابع آب این شهرستان در محدوده رودخانه کبودخونی به طول 3 کیلومتر واقع در بخش دابودشت این شهرستان صورت گرفت، مسائل مربوط به رفع تجاوزات به بستر و حریم این رودخانه و بازگشایی چشمه های طبیعی با مجوزهای لایروبی مورد بررسی قرار گرفت.

  اخبار
  1399/11/21
رهاسازی آب از سد گلورد برای تالاب میانکاله از اواخر هفته گذشته

حیدر داودیان معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران از رهاسازی 1300 لیتر در ثانیه آب از سد گلورد برای تالاب میانکاله خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران داودیان با اعلام این مطلب گفت: این شرکت براساس مصوبه مدیریت بحران استان مورخ 99/11/12 رهاسازی آب را از تاریخ 16بهمن از سد گلورد به میزان 1300 لیتر در ثانیه آغاز کرد.

  اخبار
  1399/11/20
فراخوان شرکت مدیریت منابع آب ایران برای انتخاب روسای حوضه های آبریز

فراخوان شرکت مدیریت منابع آب ایران برای انتخاب روسای 9 حوضه آبریز در چهارچوب ساختار جدید بخش آب منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ،نظر به تصویب و ابلاغ ساختار سازمانی جدید بخش آب و با عنایت به اهمیت استقرار حوضه‌های آبریز کشور و در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نیرو، شرکت مدیریت منابع آب ایران جهت شناسایی و انتخاب رؤسای حوضه‌های آبریز کشور در قالب دستورالعمل ذیربط، دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند از تاریخ 99/11/16 لغایت 99/11/26 به مدت 10 روز به پایگاه اطلاع‌رسانی www.wrm.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک و مستندات مربوطه اقدام نمایند.

  اخبار
  1399/11/18

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران از آببندان احداثی گرجی پل ساری

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران از آببندان احداثی گرجی پل ساری بازدید نمود.

  اخبار
  1399/11/18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 26 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 174
 • بازدید امروز : 7,108
 • بازدید دیروز : 9,566
 • کل بازدید : 4,714,095
 • آخرین به روزرسانی : 1400/01/29 15:01:40

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا :