Tuesday, 1 Khordad 1397
 اجرای نوبت بندی چند مرحله ای آب در هر طرح نوبت بندی سیستم های آبی در مازندران
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در جلسه مدیریت بحران آب منطقه ای مازندران گفت: به جهت مدیریت بهتر منابع آب در هر یک از سیستم ها و پیکره های آبی، در دل طرح نوبت بندی ، نوبت بندی آب به صورت چندمرحله ای انجام می شود.
More ...
 

دکترسروش:
 سد هراز یکی از سدهای مهم و از اولویت های وزارت نیرو است.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای دکترسروش معاون وزیر نیرو در امورآب وآبفا در بازید از سد هراز گفت: این سد یکی از سدهای مهم وزارت نیرو است که باید تکمیل شود.
More ...
 

 مردم روستای للـه مرز بهشهر خواستار برگزاری مجدد کارگاه آموزشی و اطلاع رسانی طرح احیاء و تعادل بخشی شدند.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: در چهل و یکمین جلسه آموزشی و اطلاع رسانی طرح احیاء و تعادل بخشی که در شرق مازندران در روستای للـه مرز بهشهر برگزار شد کشاورزان خواستار برگزاری مجدد اینگونه کارگاه ها در مسجد روستا شدند.
More ...
 

 کسب رتبه برتر شرکت آب منطقه ای مازندران در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: در ششمین همایش استانی تجلیل از واحدهای اقتصادی و دستگاه های اجرایی برتر حامی حقوق مصرف کنندگان، شرکت آب منطقه ای مازندران به عنوان دستگاه برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان شناخته شد.
More ...
 

 صعود گروه کوهنوردی آب منطقه ای مازندران به قله شاه دژ کیاسر
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: 9 نفر از اعضای گروه کوهنوردی شرکت آب منطقه ای مازندران به قله شاه دژ صعود کردند.
More ...
 

 چهلمین کارگاه اطلاع رسانی و آموزش طرح ملی نجات آب در شرق مازندران در روستای کوهستان بهشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: در این نشست که جمع کثیری از کشاورزان روستای کوهستان حضور داشتند، ضمن بیان اهمیت و نقش محوری آب در امر توسعه، سلامت، بهداشت جامعه و امنیت عمومی؛ به ضرورت مشارکت مردم در امر مدیریت منابع آب پرداخته شد و تصریح گردید: یک سوی مدیریت آب، مصرف کنندگان و بهره برداران هستند که آن ها نیز باید به مسئولیت خود عمل کنند.
More ...
 

 از سوی استاندار مازندران، دکتر یخکشی به عنوان مدیرمعین اقتصاد مقاومتی شهرستان های جویبار و سیمرغ انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان طی ابلاغی، آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی را بعنوان مدیر معین اقتصاد مقاومتی شهرستان های جویبار و سیمرغ منصوب نمود.
More ...
 

 همراه کردن ذینفعان و بهره برداران در بخش آب زیرزمینی باید مهم ترین هدف بکارگیری گروه های گشت و بازرسی باشد.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران، در دومین جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی آب زیرزمینی با اشاره به شرایط آبی سالجاری گفت: همراه کردن ذینفعان و بهره برداران آب زیرزمینی باید مهم ترین هدف بکارگیری و استفاده از گروه های گشت و بازرسی باشد.
More ...
 

 قدردانی از همکاران مطالعات پایه منابع آب به دلیل تولید آمار و ارائه گزارشات ارزشمند
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: تلاش وافر همکاران مطالعات پایه منابع آب در زمینه جمع آوری آمار سراسری از منابع آب، اندازه گیری چاه‌های شرب، تهیه گزارش منابع و مصارف آب، ارائه گزارش تحلیلی از کاهش آبدهی رودخانه ها و گزارش خشکسالی موجب شد تا مدیرعامل آب منطقه ای از زحمات آقایان مهندس رضا عربخانی، فرهاد مشهدی خلردی و خانم ها سیده آمنه هاشمی و سمیه محمودی قدردانی کند و از آن‌ها با درج در پرونده پرسنلی تقدیر و تشکر به عمل آید.
More ...
 

 هرگونه واگذاری و تخصیص پساب به متقاضیان منوط به اخذ مجوز از کمیسیون تخصیص آب وزارت نیرو
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای مهندس جهانگیر حبیبی معاون بهره برداری آب کشور با تاکید بر اعلام این مطلب گفت: هرگونه واگذاری و تخصیص پساب به متقاضیان کشاورزی، صنعت و فضای سبز منوط به اخذ مجوز از کمیسیون تخصیص آب وزارت نیرو می باشد.
More ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 28 » Page:


Copyright © All Rights Reserved for Mazandaran Regional Water Authority.  |  Powered By: DibaGroup