Wednesday, 25 Tir 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
بنر سال نو
طرح آبرسانی به ساری از سد شهیدرجایی
کارمند خبرنگار
پویش
شهروندخبرنگار
سد عباس آباد - بهشهر
سد میجران - رامسر
سد البرز-سوادکوه شمالی
 رهاسازی 200 میلیون متر مکعب از سدهای مازندران برای بخش کشاورزی در طی چهارماه اول فصل زراعی
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای مهندس سیروس نیری معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: از ابتدای فصل زراعی تاکنون 200 میلیون متر مکعب از سدهای مازندران رهاسازی و در اختیار کشاورزان قرار گرفته است. وی با بیان اینکه هم اکنون 250 میلیون متر مکعب در سدهای مازندران ذخیره داریم گفت: این رقم معادل 55درصد از حجم فعلی سدهای استان بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود 5 میلیون متر مکعب کمتر است.
More ...
 

 تاکید نماینده مردم نور و محمودآباد بر تسریع در عملیات اجرایی سد لاستیکی سرخرود
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در بازدید مهندس ولی اله فرزانه از سد لاستیکی سرخرود بر روند اجرای ساخت این سد تاکید و اعلام شد این پروژه از اهمیت ویژه ای برای مردم منطقه برخوردار است و از مطالبات دیرین مردم سرخرود می باشد.
More ...
 

 تجلیل و تکریم از بانوان آب منطقه ای مازندران در هفته عفاف و حجاب
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران همزمان با آغاز هفته عفاف و حجاب با اهداء یک قواره چادر مشکی به 60 نفر از همکاران زن این شرکت از آنها تجلیل و تکریم شد.
More ...
 

 دکتر یخکشی : احداث و تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی در مازندران اولویت اول آب منطقه ای مازندران است
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در نشست مشترک با نمایندگان قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ گفت: احداث و تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی در مازندران اولویت اول آب منطقه ای مازندران است و برای انجام این مهم 170 هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی در پائین دست سدها در دست اجرا داریم که امیدواریم با عنایت نمایندگان مجلس، استاندار و مسئولین وزارت نیرو مشکلات منابع مالی این طرح ها برطرف شود.
More ...
 

 دکتر یخکشی: استفاده از ظرفیت 8 هزار نفری شورای استان برای مدیریت منابع آب یک فرصت محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در نشست با رئیس شورای استان گفت: شوراها به عنوان یک پارلمان محلی نقش ارزنده ای در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه دارند که بحمداله در سالهای اخیر با پیدایش این تشکل شاهد فعالیت ها و اقدامات ارزنده آنها در سطح جامعه به ویژه در جوامع روستایی هستیم.
More ...
 

 دبیر امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق مازندران معرفی شد.
طی ابلاغی از سوی حجت الاسلام حسین قرنفلی سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو آقای شعبانعلی بدیعی به مدت دو سال به سمت دبیر امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق مازندران منصوب شد.
More ...
 

 رفع تصرف و آزادسازی ۱۸۰۰ متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه امیررود نوشهر
مدیر منابع آب شهرستان های نوشهر، چالوس و کلارشت از آزادسازی ۱۸۰۰ مترمربع از زمین‌های تصرف شده حریم و بستر رودخانه امیررود در محدوده شهرستان نوشهر پس از ۱۵روز پیگیری قضایی خبر داد
More ...
 

حمزه ای در بازدید از تصفیه خانه آب شرب ساری:
 ما همه تلاش خود را برای امر توسعه در استان به ویژه در بخش آب بکار خواهیم گرفت.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در بازدید آقای علی اکبر حمزه ای مدیرکل امور مالیاتی استان مازندران و معاونین وی از تصفیه خانه آب شرب ساری گفت: باتوجه به محدودیت منابع اعتباری در بخش اجرا ما همه تلاش خود را برای توسعه و سازندگی به ویژه در اجرای پروژه های زیربنایی به کار خواهیم گرفت.
More ...
 

 آقای طاهر بابازاده به عنوان سرپرست گروه آبرسانی شرکت آب منطقه ای معرفی شد
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران طی حکمی از سوی دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران آقای مهندس طاهر بابازده را به عنوان رئیس گروه آبرسانی شرکت معرفی کرد.
More ...
 

 مدیران جدید حراست و حقوقی شرکت آب منطقه ای معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای در آئین معارفه مدیران حراست و حقوقی شرکت که با حضور مدیرکل حراست کل استان، مدیرکل حراست مدیریت منابع آب ایران، معاون حراست وزارت نیرو، مدیرعامل و جمعی از معاونین و اعضای هیئت مدیره شرکت برگزار شد، ابتدا آقای دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت با اشاره به شرایط جغرافیایی استان، تراکم جمعیت، تعدد منابع آبی، گستردگی کار در این استان را وسیع، دشوار و سخت برشمرد و گفت: در این عرصه قطعاٌ جهت خدمتگزاری به مردم دارای کاستی هایی هستیم که باید با تلاش مضاعف آن را برطرف کنیم
More ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 65 » Page: