Thursday, 3 Mehr 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
دفاع مقدس
محرم
توصیه های ساده برای مدیریت مصرف آب
بنر سال نو
طرح آبرسانی به ساری از سد شهیدرجایی
کارمند خبرنگار
شهروندخبرنگار
سد عباس آباد - بهشهر
 ذخیره سازی ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب در مخازن سد‌های مازندران
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران ، مدیر مطالعات آب شرکت با بیان اینکه مخازن آب‌های زیر زمینی استان تا پایان مرداد در مقایسه با سال قبل حدود ۲۲ میلیون متر مکعب کاهش داشته است، گفت: اکنون ۴۶ درصد مخازن سد‌های استان معادل ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب ذخیره است.
More ...
 

 سرهنگ رضایی جانشین سپاه کربلای مازندران: دفاع مقدس سند افتخار یک ملت است.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران وی با بیان این مطلب گفت: امروز دنیا انقلاب اسلامی را با دفاع مقدس آن و شخصیت های آن دوران می شناسد.
More ...
 

 بازدید مهندس علیپور نماینده مردم سوادکوه،قائمشهر ،سیمرغ و جویبار از پروژه های مهندسی رودخانه آب منطقه ای مازندران در محدوده قائمشهر
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در این بازدید که مهندس نیری معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران نیز حضور داشت
More ...
 

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد:
 طرح 5 ساله لایروبی رودخانه های مازندران
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران مهندس حیدر داودیان معاون طرح و توسعه این شرکت در گفتگوی زنده با صدای مرکز مازندران با بیان اینکه در مازندران حدود 7000 کیلومتر رودخانه وجود دارد که حدود 4.5 میلیون متر مکعب آب در آنها جریان دارد گفت: بخشی از این حجم آب به صورت سیلاب جاری و خساراتی را هم در حوزه سازه ها ی تقاطعی و هم در حوزه منازل مسکونی و اراضی کشاورزی به دنبال دارد.
More ...
 

 حمایت از سرمایه گذار در حوزه منابع آبی
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در بازدید دکتر محمدابراهیم یخکشی و دکتر محسنی بندپی نماینده مردم شهرستانهای چالوس ونوشهر وکلاردشت در مجلس شورای اسلامی از دریاچه ولشت حمایت از سرمایه گذار در حوزه منابع آبی مورد تاکید قرار گرفت.
More ...
 

 لایروبی و ساماندهی 1000 کیلومتر از رودخانه های استان در اولویت برنامه های شرکت آب منطقه ای مازندران
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران مهندس داودیان معاون طرح و توسعه و عضو هیات مدیره آب منطقه ای مازندران با اعلام این مطلب گفت:
More ...
 

تاکید نمایندگان مازندران بر حل مشکلات آب و برق مناطق محروم استان
 راهکارهای برون رفت از مشکلات صنعت آب و برق مازندران در جلسه مشترک مجمع نمایندگان با شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان بررسی شد
به گزاش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دراین جلسه که در محل شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد ابتدا هریک از مدیران صنعت آب و برق ضمن ارائه برنامه های خود به تشریح چالش های پیش رو و راهکارهای برون رفت از مشکلات پرداخته و استفاده از ظرفیت مجمع را فرصت اساسی برای رفع چالش های توسعه دستگاه های متبوع دانستند.
More ...
 

 حضور دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در برنامه زنده صواحی
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دکتر محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران به مناسبت هفته دولت با حضور در برنامه زنده صواحی سیمای مرکز مازندران به تشریح برنامه ها و عملکرد این شرکت پرداخت.
More ...
 

 لزوم صیانت از شبکه ملی پایش منابع آب کشور
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران 180 ایستگاه سنجش آب سطحی و 360 حلقه چاه مشاهده ای برای بخش آب زیرزمینی در استان وجود دارد که روزانه، هفتگی و ماهانه اطلاعات این دستگاه ها استخراج واز سوی متخصصین دفتر مطالعات پایه منابع آب، داده های آن مورد پایش و در اختیار بخش ها و دستگاه های ذیربط قرار می گیرند.
More ...
 

 استاندار مازندران: تکمیل و احداث شبکه های آبیاری و زهکشی از اولویت های مهم طرح های توسعه منابع آب مازندران است.
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران آقای دکتر حسین زادگان در بازدید از شبکه آبیاری و زهکشی گلورد با اشاره به مشکلات کشاورزان در تامین آب از طریق سردهنه ها و انهار سنتی گفت: برای ارتقای بهره وری، افزایش راندمان و کاهش هزینه تولید باید تلاش کنیم شبکه های آبیاری و زهکشی دشت های مهم استان از جمله شبکه آبیاری و زهکشی گلورد، البرز و هراز تکمیل و احداث شود.
More ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 68 » Page: