|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

امدادرسانی آب منطقه‌ای به منطقه سیل‌زده جاده چالوس در حال انجام است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: عملیات بازگشایی رودخانه و پاکسازی نقاط سیل‌زده در جاده چالوس از صبح امروز و بلافاصله با فروکش کردن سیلاب آغاز شد و همکاران ما همراه با نیروهای فنی سایر دستگاه‌های مرتبط مشغول فعالیت برای عادی‌سازی مسیر تردد هستند.

  عمومی
  1403/03/25

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از طرح آبرسانی ساری و سد زارم‌رود

نماینده ولی فقیه در مازندران به منظور بررسی عملیات اجرایی 2 طرح مهم تأمین آب شهرستان‌های ساری و میاندورود از طرح تکمیل آبرسانی به ساری از سد شهید رجایی و کارگاه سد زارم‌رود بازدید کردند.

  عمومی
  1403/03/24

هشدار سیلاب در ارتفاعات مازندران و طغیانی شدن رودخانه‌ها

کارگروه مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به در پیش بودن ورود سامانه ناپایدار به استان از امروز -پنجشنبه- و پیش‌بینی وقوع سیلاب در ارتفاعات، نسبت به حضور و تردد در حاشیه و بستر رودخانه‌های مناطق کوهستانی، مسیل‌ها و مناطق دامنه‌ای تا روز شنبه 26 خرداد هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/24
معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای مازندران مطرح کرد:

تحقق بندهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در آب منطقه‌ای مازندران

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: با هدف کمک به اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تشویق به ازدواج و فرزندآوری بین کارکنان این شرکت در یک سال اخیر برنامه‌های حمایتی متعددی از جمله اهدای کمک‌هزینه ازدواج و فرزندآوری، پرداخت کامل حقوق در دوره مرخصی زایمان و امکان دورکاری پنجشنبه‌ها برای مادران دارای فرزند زیر 12 سال اجرایی شد.

  عمومی
  1403/03/22
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

87 میلیون متر مکعب آب از آب‌بندان‌های مازندران برداشت شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: از ابتدای فصل کشاورزی جاری تا کنون 87 میلیون متر مکعب آب از آب‌بندان‌های مازندران برای مصرف در کشتزارهای این استان برداشت و توزیع شد.

  عمومی
  1403/03/21
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

ممنوعیت شنا در رودخانه‌ها و تاسیسات آبی مازندران دائمی است + فیلم

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: شهروندان و مسافران استان با توجه به ممنوعیت شنا در رودخانه‌ها و تاسیسات آبی اعم از دریاچه سدها، کانال‌های کشاورزی، آب‌بندان‌ها و دهانه سدهای انحرافی و خطرات احتمالی ناشی از شنا در این منابع آبی، هشدارها را جدی بگیرند و از ورود به آب برای شنا در این نقاط خودداری کنند.

  عمومی
  1403/03/20

سرپرست اداره منابع آب شهرستان های بابلسر و فریدونکنار معرفی شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران محمدمهدی هدایتی را به عنوان سرپرست اداره منابع آب بابلسر و فریدونکنار معرفی کرد.

  عمومی
  1403/03/19

هشدار سطح نارنجی هواشناسی مازندران

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به جاری شدن رواناب ها بصورت محلی هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/16

اینفوگرافیک | شیوه‌نامه مدیریت توامان مصرف آب و برق

طبق شیوه‌نامه توامان مصرف آب و برق به همه شرکت‌های آب منطقه‌ای و توزیع برق استان‌ها از سوی وزارت نیرو در نیمه دوم سال 1402، مشترکانی که مصرف آب مازاد داشته باشند در صورت محرز شدن اضافه برداشت‌، برق‌شان در طول سال محدود می‌شود. در این اینفوگرافیک داده‌های مربوط به این شیوه‌نامه تشریح شده است.

  عمومی
  1403/03/16

کارگروه مدیریت و راه‌اندازی شبکه گلورد آغاز به کار کرد

فعالیت کارگروه مدیریت و راه‌اندازی شبکه آبیاری و زهکشی گلورد به منظور برنامه‌ریزی مدیریت توزیع آب سد گلورد در کشتزارهای شرق مازندران و افزایش هماهنگی با جامعه محلی و بهره‌برداران دشت گلورد آغاز شد.

  عمومی
  1403/03/16

استاندار مازندران از طرح انتقال آب چالوس به شرق استان بازدید کرد

استاندار مازندران به منظور بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی طرح انتقال آب چالوس به شرق استان از این پروژه مهم مدیریت آب بازدید کرد.

  عمومی
  1403/03/15
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

رهاسازی آب کشاورزی از سد شهید رجایی آغاز شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: رهاسازی آب از سد شهید رجایی ساری به منظور تأمین آب کشاورزی کشتزارهای پایین‌دست این سد از امروز –-یکشنبه 13 خرداد- آغاز شد.

  عمومی
  1403/03/13

پیشرفت فیزیکی 42 درصدی طرح اضطراری آبرسانی به شرق مازندران

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: عملیات اجرایی طرح اضطراری آبرسانی به شرق مازندران که حدود 14 ماه از آغاز عملیات اجرایی آن می‌گذرد با روند مناسبی در حال اجرا است و در حال حاضر 42 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  عمومی
  1403/03/12

استاندار: کیفیت و پایداری آب آشامیدنی رامسر افزایش می‌یابد

استاندار مازندران گفت: ارتقای کیفیت آب آشامیدنی و تأمین آب مورد نیاز شهرستان رامسر با توجه به مسافرپذیری این شهرستان و میزبانی از جمعیت میلیونی گردشگران با اجرای طرح برداشت آب از سطح سد میجران افزایش می‌یابد.

  عمومی
  1403/03/11

استاندار مازندران از عملیات اجرایی طرح آبرسانی به تنکابن بازدید کرد

استاندار مازندران به منظور بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی طرح بزرگ آبرسانی به شهرستان تنکابن با حضور در محل اجرای پروژه از فرآیند اجرایی این طرح آبرسانی بازدید کرد.

  عمومی
  1403/03/10
مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

25 میلیون مترمکعب آب از سد گلورد وارد آب‌بندان‌های نکا و بهشهر شد

مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: 40 میلیون متر مکعب از آورد رودخانه نکارود در سال آبی جاری وارد مخزن سد گلورد شد که با رهاسازی 25 میلیون مترمکعب از این میزان اکنون 80 درصد حجم آب‌بندان‌های 2 شهرستان نکا و بهشهر پر شده است.

  عمومی
  1403/03/10

جذب مشمولین وظیفه در وزارت نیرو

اطلاعیه دفتر منابع انسانی وزارت نیرو و در رابطه با جذب مشمولین وظیفه

  عمومی
  1403/03/09
مدیرعامل شرکت آّب منطقه‌ای مازندران مطرح کرد:

تحول‌آفرینی دولت سیزدهم در اجرای طرح‌های بخش آب مازندران

مدیرعامل شرکت آّب منطقه‌ای مازندران گفت: طی سه سال فعالیت دولت سیزدهم با نگاه ویژه وزارت نیرو در تخصیص اعتبارات و رشد بیش از چهار برابری بودجه برای تکمیل طرح‌ها، سرعت اجرا و پیشرفت طرح‌های زیرساختی حوزه آب این استان به شکل چشمگیری افزایش یافت و چندین طرح آبیاری، آبرسانی و ایمن‌سازی رودخانه‌ها تکمیل شد.

  عمومی
  1403/03/09

مجلس یادبود رئیس‌جمهور شهید و شهدای خدمت در شرکت آب منطقه‌ای مازندران برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهدای سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور با حضور کارکنان و مدیران شرکت آب منطقه‌ای مازندران در نمازخانه این دستگاه اجرایی برگزار شد.

  عمومی
  1403/03/08
سرپرست مدیریت منابع آب شهرستان نور:

حدود 13 هزار متر مربع زمین تصرف شده رودخانه‌های شهرستان نور آزادسازی شد

سرپرست مدیریت منابع آب شهرستان نور از رفع تصرف حدود 12 هزار و 646 متر مربع زمین تصرف شده در بستر و حرایم رودخانه‌های شهرستان نور از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

  عمومی
  1403/03/07

110 میلیون متر مکعب آب سطحی در کشتزارهای دشت هراز توزیع شد

مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: از آغاز فعالیت‌ کشاورزان دشت هراز تا کنون به منظور کمک به تامین آب مورد نیاز کشتزارها و افزایش بهره‌وری آب در این دشت، نوبت‌بندی برای تقسیم و توزیع آب از منابع سطحی در دستور کار قرار گرفت و تا کنون نزدیک به 110 میلیون متر مکعب آب با این نوبت‌بندی‌ها در کشتزارهای دشت هراز رهاسازی شد.

  عمومی
  1403/03/06
استاندار مازندران:

طرح انتقال آب غرب به شرق مازندران به بازنگری نیاز دارد

استاندار مازندران گفت: طرح انتقال آب از غرب به مناطق مرکزی و شرق مازندران با توجه به مدت زیادی که از آغاز عملیات اجرایی و راکد ماندن طرح گذشته به بازنگری نیاز دارد و لازم است که طی یک هفته تجدیدنظر در مورد جزئیات این طرح انجام شود.

  عمومی
  1403/03/05
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

نصب قطعات پل سد گلورد به پیشرفت فیزیکی 23 درصدی رسید + فیلم

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: عملیات نصب قطعات سازه پل فلزی زیرقوسی سد گلورد بر اساس برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود و به پیشرفت فیزیکی 23 درصدی رسیده است.

  عمومی
  1403/03/05

هشدار آب منطقه‌ای مازندران برای روزهای ۵ و ۶ خرداد

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/04

هشدار ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران برای روزهای اول، دوم و سوم خرداد

با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی ، ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران نسبت به آبگرفتگی معابر و افزایش حجم آب و سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.

  عمومی
  1403/03/01

استاندار: دولت سیزدهم هفت هزار میلیارد ریال به ساخت پل سد گلورد تخصیص داد

استاندار مازندران گفت: دولت سیزدهم برای ساخت پل بزرگ سد گلورد تا کنون هفت هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده تا با تکمیل این پل آبگیری سد گلورد به طور کامل انجام شود.

  عمومی
  1403/03/01
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

سد میجران سرریز کرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: بارش‌های مناسب روزهای اخیر در سراسر استان تاثیر خوبی روی منابع آبی گذاشت و علاوه بر سرریز سد البرز در سوادکوه شمالی باعث پر شدن مخزن سد میجران رامسر و سرریز این سد نیز شد.

  عمومی
  1403/03/01

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران به مناسب شهادت رئیس‌جمهور و هیئت همراه

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با صدور پیامی شهادت رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه استاندار آذربایجان شرقی، امام جمعه تبریز و همراهان‌شان را به حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

  عمومی
  1403/02/31

بررسی راهکاری تسریع صدور سند رودخانه‌ها در کارگروه آب شورای حفظ حقوق بیت‌المال مازندران

موانع پیش روی صدور سند برای رودخانه‌های مازندران و راهکارهای رفع این چالش‌ها در نخستین جلسه امسال کارگروه آب شورای حفظ حقوق بیت‌المال مازندران با حضور دبیر این شورا و اعضای کارگروه بررسی شد.

  عمومی
  1403/02/31

روابط عمومی آب منطقه‌ای مازندران برای دومین سال پیاپی رتبه برتر روابط عمومی‌های حوزه آب کشور را کسب کرد

دفتر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران به عنوان روابط عمومی‌ برتر بخش آب و آبفای کشور انتخاب شد.

  عمومی
  1403/02/30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 46 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 19
 • بیشترین بازدید همزمان : 303
 • بازدید امروز : 5,808
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 18,310,322
 • آخرین به روزرسانی : 1403/03/26 10:48:33
 • شناسه IP شما : 3.236.142.143

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی : info[at]mzrw.ir
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا : 1821