|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

محفل انس با قرآن صنعت آب و برق به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای برگزار شد

ویژه‌برنامه محفل انس با قرآن کریم ویژه کارکنان صنعت آب و برق مازندران به مناسبت دهه کرامت با میزبانی شرکت آب منطقه‌ای مازندران برگزار شد.

  عمومی
  1403/02/29

سد آیت‌الله صالحی مازندرانی سرریز کرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: ذخیره آب در سد آیت‌الله صالحی مازندرانی پس از بارندگی‌های سه روز اخیر صبح امروز به بالاترین میزان ممکن رسید و این سد پس از 2 سال سرریز کرد.

  عمومی
  1403/02/29

برپایی میز خدمت آب منطقه‌ای مازندران به مناسبت سفر رئیس‌جمهور

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: میز خدمت شرکت آب منطقه‌ای مازندران به مناسبت دومین سفر رئیس‌جمهور به مازندران با حضور مدیرعامل شرکت و نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در باشگاه برق ساری پذیرای مراجعه‌کنندگان است.

  عمومی
  1403/02/27

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران به مناسبت روز روابط عمومی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با انتشار پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ضمن تبریک این روز به همه فعالان این عرصه، از خدمات و تلاش‌های کارکنان دفتر روابط عمومی این شرکت قدردانی کرد.

  عمومی
  1403/02/27

هشدار آب منطقه‌ای مازندران برای روزهای ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به آبگرفتگی معابر و افزایش حجم آب و سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.

  عمومی
  1403/02/27

سرپرست مدیریت دفتر هیات مدیره و مدیرعامل معرفی شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران سجاد قربانی را به عنوان سرپرست مدیریت دفتر هیات مدیره و مدیرعامل معرفی کرد.

  عمومی
  1403/02/27

دستاورد سفر اول رئیس‌جمهور؛ اجرای 100 درصدی 10 مصوبه آب منطقه‌ای مازندران

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران از اجرای 100 درصدی 10 مورد از تعهدات شرکت آب‌ منطقه‌ای مازندران در سفر نخست رئیس‌جمهور به این استان خبر داد.

  عمومی
  1403/02/26
همزمان با سفر رئیس جمهور به مازندران؛

میز خدمت شرکت آب منطقه‌ای مازندران با حضور نماینده وزیر نیرو برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: همزمان با سفر رئیس‌جمهور به مازندران در پایان هفته جاری در قالب ستاد ارتباطات مردمی صنعت آب و برق مازندران میز خدمت شرکت آب منطقه‌ای مازندران با حضور نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو طی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

  عمومی
  1403/02/25

هشدار آب منطقه‌ای مازندران برای روزهای 24 و 25 اردیبهشت

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به این استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد.

  عمومی
  1403/02/23
مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

212 سردهانه کشاورزی مازندران طی 2 ماه اخیر بازسازی شد

مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران از بازسازی 212 سردهانه کشاورزی در استان طی 2 ماه اخیر با هدف بهبود شرایط تأمین آب کشتزارهای مازندران خبر داد.

  عمومی
  1403/02/23

باران هفته سوم اردیبهشت ذخیره سدهای مازندران را سه میلیون متر مکعب افزایش داد

مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای مازندران میزان آب ذخیره شده ناشی از بارندگی‌های بهاری سه روز اخیر در مازندران را سه میلیون متر مکعب اعلام کرد و گفت: مجموع آب ذخیره شده در سدهای استان تا پیش از بارندگی‌ها 256.5 میلیون متر مکعب بود که با بارش‌های خوب چند روز اخیر به 259.5 میلیون متر مکعب افزایش یافت.

  عمومی
  1403/02/22

بازدید مدیرکل دفتر آمار،برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی وزارت نیرو از طرح های آبرسانی شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران

مدیرکل دفتر آمار، برنامه‌ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی وزارت نیرو با حضور در غرب مازندران از طرح‌های آبرسانی شرکت آب‌ منطقه‌ای بازدید کرد.

  عمومی
  1403/02/20

هشدار آب منطقه‌ای مازندران برای روزهای 19 و 20 اردیبهشت

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به این استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به احتمال طغیان رودخانه‌ها، جاری شدن روان‌آب و خطرات ناشی از حضور در اطراف رودخانه‌های استان طی امروز و فردا هشدار داد.

  عمومی
  1403/02/19

جلوگیری از حفر چاه غیرمجاز با یک پیامک

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: پیامک یکی از شهروندان ساکن شهرستان محمودآباد به سامانه ارتباط مردمی شرکت آب منطقه‌ای مازندران مبنی بر اقدام به حفر چاه غیر مجاز منجر به اقدام فوری گروه گشت و بازرسی و جلوگیری از ادامه حفاری چاه شد و انتظار داریم همه شهروندان سراسر استان با این همراهی‌ها ما را در حفاظت از منابع آبی یاری کنند.

  عمومی
  1403/02/19

میز خدمت آب منطقه‌ای مازندران در نوشهر برگزار شد

برنامه‌ سه‌شنبه‌های دیدار مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران در این هفته با حضور در مدیریت منابع آب شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت برگزار شد و پس از دیدار با مراجعه‌کنندگان نیز آخرین وضعیت اجرای عملیات ساماندهی، لایروبی و ایمن‌سازی رودخانه سردآبرود توسط مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

  عمومی
  1403/02/18
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی شمال کشور توسط آب منطقه‌ای مازندران پایان یافت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران از پایان عملیات اجرایی ساخت نیروگاه خورشیدی 160 کیلوواتی در محوطه اداری این شرکت و در آستانه بهره‌برداری قرار گرفتن این زیرساخت به عنوان بزرگترین نیروگاه خورشیدی شمال کشور خبر داد.

  عمومی
  1403/02/18
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

ساماندهی و نظارت بر چاه‌های کشاورزی دشت هراز با جدیت دنبال می‌شود / یک‌هزار حلقه چاه دشت هراز تعیین تکلیف شد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: اقدامات نظارتی در زمینه برداشت آب از چاه‌های کشاورزی مازندران به ویژه دشت هراز به طور مستمر انجام می‌شود و در همین راستا نیز بیش از یک‌هزار پرونده مرتبط با چاه‌های کشاورزی حوضه آبریز هراز طی کمتر از 2 هفته تعیین تکلیف و آماده صدور پروانه بهره‌برداری شد.

  عمومی
  1403/02/16

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با صدور پیامی فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.

  عمومی
  1403/02/12

13 نیروگاه برق‌آبی در رودخانه‌های هراز، دوهزار و سه‌هزار ساخته می‌شود

مدیر طرح‌های توسعه منابع آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران با بیان این‌که پارسال برای ساخت هفت نیروگاه برق‌آبی با ظرفیت مجموع 33.25 مگاوات و تولید انرژی سالانه 139.72 گیگاوات ساعت در مازندران سرمایه‌گذار جذب شد، گفت: مطالعات و مقدمات واگذاری 13 نقطه مناسب برای ایجاد نیروگاه برق‌آبی در مازندران انجام شده و فراخوان این 13 نیروگاه نیز منتشر شده است.

  عمومی
  1403/02/11
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

ساخت سد هراز به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی رسید

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: روند اجرای عملیات ساخت بدنه سد هراز که طی سه سال اخیر و در دولت سیزدهم سرعت بیشتری گرفت در حال حاضر به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی رسیده است.

  عمومی
  1403/02/10

رهاسازی آب کشاورزی از سد آیت‌الله صالحی مازندرانی آغاز شد

مدیر نگهداری و بهره‌برداری از تاسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای مازندران از آغاز رهاسازی آب سد آیت‌الله صالحی مازندرانی در سوادکوه شمالی برای آبیاری کشتزارهای شبکه البرز خبر داد.

  عمومی
  1403/02/08

جلسه بررسی نحوه تقسیم و توزیع آب در دشت هراز برگزار شد

جلسه بررسی نحوه تقسیم و توزیع آب در دشت هراز با حضور مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای و فرمانداران شهرستان‌های حوضه این دشت برگزار و برنامه ریزی لازم صورت گرفت.

  عمومی
  1403/02/07
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

ساماندهی رودخانه بابلک از بروز خسارت به یک روستا پیشگیری کرد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: با انجام اقدام به موقع برای لایروبی و ساماندهی یکی از نقاط حادثه‌خیز رودخانه بابلک در شهرستان سوادکوه شمالی از وقوع خسارت ناشی از طغیان این رودخانه طی روزهای اخیر و آسیب به زیرساخت‌ها و تاسیسات حاشیه رودخانه جلوگیری شد.

  عمومی
  1403/02/06

باران اردیبهشت هفت میلیون متر مکعب به ذخیره سدهای استان اضافه کرد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: بارش‌های بهاری ابتدای اردیبهشت طی سه روز اخیر علاوه بر تقویت سفره‌های زیرزمینی و سیراب کردن زمین‌های کشاورزی و باغ‌ها، حدود هفت میلیون متر مکعب آب وارد مخزن سدهای استان کرد.

  عمومی
  1403/02/05
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

اعتبارات سدهای مازندران 38 درصد افزایش یافت

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: در سال 1402 برای پیشرفت روند اجرایی طرح‌های مرتبط با سدهای مازندران 5 هزار و 190 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت که رشد 38 درصدی نسبت به سال مالی 1401 را نشان می‌دهد.

  عمومی
  1403/02/05

رشد چهار برابر لایروبی رودخانه‌های مازندران

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران از رشد چهار برابری لایروبی رودخانه‌ها و نهرهای استان در سال گذشته نسبت به سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: پارسال با برنامه‌ریزی‌ مناسب برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های اعتباری، تجهیزاتی و قانونی نزدیک به ۱۶۰ کیلومتر از رودخانه‌ها و نهرهای مهم استان لایروبی شد که نقش زیادی در کاهش خسارات ناشی از طغیان رودخانه‌ها داشت.

  عمومی
  1403/02/04

کشاورزان مازندران نسبت به تمدید پروانه چاه‌های کشاورزی اقدام کنند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: حدود 20 هزار چاه کشاورزی در مازندران برای ادامه فعالیت به تمدید پروانه نیاز دارند که توصیه می‌شود کشاورزان برای این‌‌که مشکلی در بهره‌برداری از این چاه‌ها و تأمین برق و سوخت آن نداشته باشند نسبت به تمدید پروانه بهره‌برداری اقدام کنند.

  عمومی
  1403/02/03

هشدار آب منطقه‌ای مازندران برای روزهای 3 و 4 اردیبهشت

ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی به این استان و اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی، نسبت به احتمال طغیان رودخانه‌ها، جاری شدن روان‌آب و خطرات ناشی از حضور در اطراف رودخانه‌های استان طی امروز و فردا هشدار داد.

  عمومی
  1403/02/03

استاندار: مدیریت مصرف آب در مازندران مستلزم همراهی مردم، بخش خصوصی و دانش‌بنیان‌ها است

استاندار مازندران گفت: مدیریت مصرف آب باید به موازات مدیریت منابع آبی در مازندران جدی گرفته شود که تحقق این موضوع مستلزم مشارکت مردم و پای کار آوردن بخش خصوصی برای ایجاد زیرساخت‌ها و رسیدن به راهکارهای مناسب است.

  عمومی
  1403/02/01

بررسی راهبردهای مدیریت خشکسالی در نخستین جلسه شورای حفاظت از منابع آبی مازندران

آخرین وضعیت منابع آبی و برنامه‌های مربوط به فصل کشاورزی جاری در نخستین جلسه کمیته شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم‌آبی سال 1403 که با ریاست استاندار مازندران برگزار شد مورد بررسی قرار گرفت.

  عمومی
  1403/02/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 45 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 30
 • بیشترین بازدید همزمان : 303
 • بازدید امروز : 5,531
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 18,090,151
 • آخرین به روزرسانی : 1403/02/29 15:45:04
 • شناسه IP شما : 3.215.16.238

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی : info[at]mzrw.ir
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا : 1821