چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :10
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :481
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194416
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    آغاز ثبت نام ازمتقاضیان تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری 1390/05/26
آغاز ثبت نام ازمتقاضیان تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری

اطلاعیه

آغاز ثبت نام ازمتقاضیان تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری

باتوجه به تصویت قانون تعیین تکلیف چاه های آب کشاورزی فعال فاقد پروانه بهره برداری و ابلاغ آیین نامه اجرایی آن توسط هیئت محترم دولت بدین وسیله از کلیه متقاضیان دارای چاه های آب فاقد پروانه فعال کشاورزی تا پایان سال 1385 درخواست می شود تا هم زمان با میلاد فرخنده و مبارک امام حسن مجتبی (ع) از روز سه شنبه 25 / 5/ 90 از طریق  دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.ضمنا برای کسب اطلاعات بیش تر می توانند به سامانه الکترونیک    

http://rahnama.wrm.ir

مراجعه بفرمایند .ضمنا از زمان چاپ آگهی 3 ماه فرصت برای ثبت نام وجود دارد .

شرکت سهامی آب منطقه ای استان مازندران

 

 


    قدردانی جمعی از کشاورزان فرح آبادی ساری از آب منطقه ای مازندران 1390/05/23
قدردانی جمعی از کشاورزان فرح آبادی ساری از آب منطقه ای مازندران

قدردانی جمعی از کشاورزان فرح آبادی ساری از آب منطقه ای مازندران

 

جمعی از کشاورزان منطقه فرح آباد ساری ضمن مراجعه حضوری به شرکت با نصب تراکت در درب ورودی شرکت از اهتمام و تلاش آقای دکتر طهماسبی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران و همکاران وی در حل مشکل کم آبی اراضی کشاورزی و باغات آنها قدردانی نمودند.

 

 


    7 مصوبه سفر سوم هیإت دولت به مازندران در بخش آب ، اجرایی شده و با سرعت خوبی در دست اجراست 1390/05/18
7 مصوبه سفر سوم هیإت دولت به مازندران در بخش آب ، اجرایی شده و با سرعت خوبی در دست اجراست

7 مصوبه سفر سوم هیإت دولت به مازندران در بخش آب ، اجرایی شده و با سرعت خوبی در دست اجراست

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی در گفتگو با واحد خبر صدا سیما با بیان اینکه در سفر سوم از 15 مصوبه ای که در بخش آب و برق به تصویب رسید 7 مصوبه مربوطه به حوزه فعالیت آب منطقه ای مازندران است که همه این مصوبات اجرایی و با سرعت بسیار خوبی در دست اجراست .

ایشان تعداد پروژه های مصوبات مذکور را بالغ بر 20 مورد اعلام کرد و افزود این پروژه ها شامل 7 سد مخزنی 4 شبکه آبیاری و زهکشی و 10 سد  لاستیکی  می باشد.

وی تصریح کرد : جهت اجرای سد های مخزنی و شبکه های آبیاری که شامل سد ها و شبکه های آبیاری و زهکشی گلورد ، هراز ، البرز و کانال انتقال آب چالوس می شود در سالجاری اعتباری در حدود 100 میلیارد تومان اختصاص یافته که انتظار می رود با پیگیری هایی که از سوی مسئولین ارشد استان و این شرکت صورت می گیرد این رقم افزایش یابد و مشکلات کمبود اعتبارات این طرحها بر طرف شود.

مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در خصوص سدهای لاستیکی گفت در مصوبه شماره هفت سفر سوم هیأت دولت به مازندران که مربوط به سد لاستیکی است مقرر شد حداکثر تا سال 93 حداقل 10 لاستیکی در استان مطالعه و اجرا شود که به دلیل محدودیت اعتبار در سالجاری و سال آینده فقط می توانیم 4 سد را به مورد اجرا ببریم  گرچه مطالعه بسیاری از این سدها مراحل پایانی خود را طی می کند و نیاز اعتباری هر یک از سدهای لاستیکی در استان حدود 5 / 1 الی 3 میلیارد تومان می باشد.

 

 


    حدود 85 درصد آب سد ها و آب بندانهای مازندران تا کنون به مصرف آب کشاورزی رسیده است. 1390/05/12
حدود 85 درصد آب سد ها و آب بندانهای مازندران تا کنون به مصرف آب کشاورزی رسیده است.

حدود 85 درصد آب سد ها و آب بندانهای مازندران تا کنون به مصرف آب کشاورزی رسیده است.

 

آقای دکتر رمضان طهماسبی با اشاره به کاهش رواناب ، رودخانه مازندران در سالجاری که حدود 50 درصد در مقایسه باسال گذشته و دوره شاخص 40 ساله افزود : با تدابیری که قبل از شروع فصل زراعی انجام شد و تلاشی که همکاران ما و مردم در فصل زراعی انجام داده اند میزان  اراضی خسارت  دیده ناشی ازخشکسالی در استان به حدود 1000 هکتار  رسید در حالی که در سالجاری آورد رودخانه های مازندران  به نصف تقلیل یافته است.

ایشان با اشاره به مشکلات کشاورزان در پائین بند ها که حتی از آب زیرزمینی مناسب به دلیل نزدیکی با دریا برخوردار نیستند از آن عده از کشاورزانی که قصد کشت دوم برنج را دارند خواست از انجام آن خودداری نمایند.

مدیر عامل  آب  منطقه ای مازندران حجم مخازن موردنیاز استان را بالغ بر5/1 میلیارد متر مکعب اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود با تقویت اعتباری که در طی برنامه پنجم صورت خواهد گرفت بتوانیم دراستان یک میلیارد متر مکعب آب سطحی را در فصل غیر زراعی مهار نمائیم.
 


    قدردانی مدیر عامل محترم شرکت از معاون مالی و پشتیبانی و همکارانش 1390/05/02
قدردانی مدیر عامل محترم شرکت از معاون مالی و پشتیبانی و همکارانش

قدردانی مدیر عامل محترم شرکت از معاون مالی و پشتیبانی و همکارانش

آقای رمضان طهماسبی طی نامه ای از زحمات و تلاش معاون مالی و پشتیبانی شرکت و همکارانش در امر پیگیری اعتبار و وصول مطالبات که منجر به پرداخت بخشی از بدهی شرکت در طی 2 ماهه اخیر شد قدردانی نمود و در پایان اظهار امیدواری کرد این گونه تلاشها استمرار یافته و موجب رفع مشکلات شرکت به ویژه در بخش مالی گردد .
 


    طی حکمی از سوی دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آب منطقه ای مازندران آقای موسی نامدار بابلی بعنوان معاون حفاظت و بهره برداری شر 1390/05/02
طی حکمی از سوی دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آب منطقه ای مازندران آقای موسی نامدار بابلی بعنوان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت منصوب شد .

طی حکمی از سوی دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آب منطقه ای مازندران آقای موسی نامدار بابلی بعنوان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت منصوب شد .

ایشان در این حکم ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات در انجام وظایف محوله رعایت امانت و تقوی الهی و همدلی همکاران را رمز موفقیت در کارها  بر شمرد
 


« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا