چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :465
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194400
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    1500 نفر از پروژه های مصوب آب منطقه ای مازندران در سفر استانی دولت بازدید نمودند 1391/04/20
1500 نفر از پروژه های مصوب آب منطقه ای مازندران در سفر استانی دولت بازدید نمودند

1500 نفر از پروژه های مصوب آب منطقه ای مازندران در سفر استانی دولت بازدید نمودند

همزمان با برگزاری نمایشگاه یکصدمین سفر استانی هیأت محترم دولت به استانی در هفته اول اردیبهشت حدود 1500 نفر از اقشار مختلف جامعه از طرح های مصوب این شرکت در سفر استانی بازدید بعمل آوردند .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران این گروه ها که شامل دانش آموزان ، دانش جویان ، معلمین مدارس ، اساتید ، دانشگاه ها ، کارکنان دولت بوده اند از بخش های مختلف اجرایی طرح آبرسانی به شهر ساری ، سد مخزنی البرز سد هراز ، سد گلورد ، شبکه های آبیاری البرز و گلورد بازدید که در هر مرحله توضیحاتی لازم از سوی مجریان طرح ارائه شد .

 


    برای اولین بار در طی 10 سال گذشته میزان رواناب رودخانه های مازندران از مرز 5 میلیارد متر مکعب گذشت . 1391/04/20
برای اولین بار در طی 10 سال گذشته میزان رواناب رودخانه های مازندران از مرز 5 میلیارد متر مکعب گذشت .

برای اولین بار در طی 10 سال گذشته میزان رواناب رودخانه های مازندران از مرز 5 میلیارد متر مکعب گذشت .

آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با بیان این مطلب گفت : بحمدا... در سالجاری با 800 میلیون متر مکعب ذخیره سازی آب  در سدها و آب بندان ها فصل زراعی را شروع کردیم و میزان ورودی آب در سدهایمان در مقایسه با سال گذشته بیش از 2 برابر می باشد . سدها هم اکنون از ذخیره آب کافی برای تأمین آب کشاورزی برخوردار هستند . تاکنون 35 درصد از آب ذخیره شده سدها و آب بندانها مصرف شده و کشاورزان تا پایان فصل زراعی نگرانی بابت تأمین آب نخواهند داشت . امیدواریم با افزایش سطح زیر کشت که در سالجاری در استان داشتیم شاهد افزایش تولید محصولات زراعی بخصوص  کشت شالی در استان باشیم .

طهماسبی در خصوص میزان مصرف آب در استان گفت : حدود 88 درصد از آب استحصالی در بخش کشاورزی 8 درصد شرب و مابقی در بخش خدمات و صنعت مورد استفاده قرار می گیرد که امیدواریم با صرفه جویی هایی که در بخش کشاورزی بعمل خواهد آمد سهم بخش صنعت را در استان افزایش دهیم .

مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در ادامه با  اشاره به مصرف کود و سم در بخش کشاورزی گفت: با ایستگاه های اندازه گیری و چاههای مشاهده ای که ما در استان داریم هم از لحاظ کمی،هم از لحاظ کیفی ، منابع آب استان را کنترل و نظارت می کنیم و چنانچه موردی مشاهده بکنیم سریعا به عوامل آلوده کننده هشدار می دهیم به خصوص در زمینه چاههای آب شرب بسیار حساس هستیم و مواردی را که نمونه های ما گویای آلودگی یک چاه باشد سریعا آن را از مدار خارج و مسدود می نمایم در سال گذشته بیش از 400 نمونه از چاه ها برداشت که نتایج آن منجربه مسدود شدن 23 حلقه چاه گردید.

مدیر عامل آب منطقه ای مازندران تأمین آب شرب شهرها از آب های سطحی (سدها) را از برنامه بلند مدت این شرکت ذکر کرد و تصریح نمود امیدواریم طی 5 الی 10 سال آینده آب  شرب مورد نیاز 50 درصد از مردم استان را از سد های در دست بهره برداری با احداث تصفیه خانه آب آشامیدنی در استان تأمین نمایم که در این زمینه هم اکنون سه طرح مهم را در دست اجرا داریم که مجموع این سه طرح سالانه حدود 80 میلیون متر مکعب از آب مورد نیاز شهرهای استان را که نیاز آبی شهرهای استان ،  در این زمینه سالانه حدود 250 میلیون متر مکعب در سال می باشد را تأمین می نمایند که امیدوارم این سه طرح تا پایان سال 1392 به بهره برداری برسند .

 

 


    پیش بینی 550 فرصت شغلی از سوی آب منطقه ای مازندران در سال 91 1391/04/17
پیش بینی 550 فرصت شغلی از سوی آب منطقه ای مازندران در سال 91

پیش بینی 550 فرصت شغلی از سوی آب منطقه ای مازندران در سال 91

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : براساس برنامه ریزی بعمل آمده از سوی این شرکت حدود 550 فرصت شغلی جدید از سوی این شرکت در سال 91 ایجاد می شود .

 


    مدیر شبکه آبیاری و زهکشی هراز معرفی شد . 1391/04/17
مدیر شبکه آبیاری و زهکشی هراز معرفی شد .

مدیر شبکه آبیاری و زهکشی هراز معرفی شد .

آقای دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران طی حکمی آقای مهندس سید سجاد قربانی را به عنوان مدیر شبکه هراز معرفی کرد .

 


    آقای سید عباس حسینی به عنوان جانشین معاون و مالی و پشتیبانی شرکت معرفی شد . 1391/04/17
آقای سید عباس حسینی به عنوان جانشین معاون و مالی و پشتیبانی شرکت معرفی شد .

آقای  سید عباس حسینی به عنوان جانشین معاون و مالی و پشتیبانی شرکت  معرفی شد .

طی ابلاغی از سوی دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران آقای سید عباس حسینی ، به عنوان جاشین معاون مال و پشتیبانی شرکت معرفی شد .

در این ابلاغ با اشاره به سوابق ارزنده نامبرده اعلام شد تا د رغیاب معاون مربوطه وظایف محوله را برابر قوانین و مقررات ذیربط انجام دهند .

 


    کارگاه آموزشی تخصصی مانیتورینگ لرزه ای سدها در آب منطقه ای مازندران برگزار شد . 1391/04/12
کارگاه آموزشی تخصصی مانیتورینگ لرزه ای سدها در آب منطقه ای مازندران برگزار شد .

کارگاه آموزشی تخصصی مانیتورینگ لرزه ای سدها در آب منطقه ای مازندران برگزار شد .

این کارگاه که به مدت یک روز به طول انجامید بیش از 30 نفر از مدیران و کارشناسان فنی شرکت حضور داشتند .    در این کارگاه ابتدا آقای دکتر غلامی مدیر بخش لرزه شناسی شرکت لرزه نگار پارسیان طی گزارشی به اهمیت زلزله و راههای شناخت و مقابله با آن پرداخت و گفت : زلزله از پدیده های طبیعی زمین است که مطالعه و بررسی آن سالهاست توسط بشر صورت می پذیرد شناخت نقاط لرزه خیز

 


    آب منطقه ای مازندران در 21 ماه گذشته 210 میلیارد تومان پروژه اجراکرد . 1391/04/12
آب منطقه ای مازندران در 21 ماه گذشته 210 میلیارد تومان پروژه اجراکرد .

 

آب منطقه ای مازندران در 21 ماه گذشته 210 میلیارد تومان پروژه اجراکرد .

آقای دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آب منطقه ای مازندران با بیان این مطلب گقت : نیاز اعتباری پروژه های آب  منطقه ای استان جهت احداث سد و شبکه های نیمه تمام این شرکت حدود 1000 میلیارد تومان است اگر با همین روند اعتبارات اختصاص یابد یک دوره 10 ساله زمان می برد تا این پروژه ها به اتمام برسد .

 


    رها سازی حدود 17 متر مکعب آب از سد شهید رجایی ساری برای کشاورزان 1391/04/12
رها سازی حدود 17 متر مکعب آب از سد شهید رجایی ساری برای کشاورزان

رها سازی حدود 17 متر مکعب آب از سد شهید رجایی ساری برای کشاورزان

آقای دکتر رمضان طهماسبی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران گفت : میزان ورودی آب سد شهید رجایی در حال حاضر حدود 5 الی  6 متر مکعب می باشد اما میزان خروجی آب حدود 17 الی 20 متر مکعب می باشد اما به نیاز کشاورزان افزایش یا کاهش می یابد .

 


    از 68 نفر از جانبازان شرکت آب منطقه ای مازندران تجلیل بعمل آمد 1391/04/07
از 68 نفر از جانبازان شرکت آب منطقه ای مازندران تجلیل بعمل آمد

از 68 نفر از جانبازان شرکت آب منطقه ای مازندران تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران طی مراسمی از 68 نفر از جانبازان شاغل شرکت آب منطقه ای مازندران با اهداء لوح تقدیری تجلیل به عمل آمد .

 


    بازدید ناجیان آب شهرستان محمود آباد از سد هراز 1391/04/06
بازدید ناجیان آب شهرستان محمود آباد از سد هراز

بازدید ناجیان آب شهرستان محمود آباد از سد هراز

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران همزمان با هفته صرفه جویی  درمصرف آب حدود 35 نفر از ناجیان آب ومعلمین رابط طرح دانش آموزی نجات آب شهرستان محمود آباد از سد هراز بازدید بعمل آوردند.

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا