چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :9
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :453
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194388
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    بازگشایی حریم رودخانه کاری بابل آغاز شد مجاورین اثاثیه خود را جمع آوری نمایند . 1391/10/27
بازگشایی حریم رودخانه کاری بابل آغاز شد مجاورین اثاثیه خود را جمع آوری نمایند .

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : بازگشایی حریم و بستر رودخانه کاری از تاریخ 25/10/91 آغاز شد .

امور منابع آب بابل و بابلسر طی اطلاعیه از مجاورین این رودخانه بخصوص در محدوده روستاهای پائین احمد چاله پی و بالااحمد چاله خواست با توجه به اخطاریه های قبلی ساکنین و مجاورین رودخانه هر چه سریعتر نسبت به جمع آوری وسایل و تجهیزات حاشیه رودخانه اقدام تا به هنگام بازگشایی خساراتی متوجه آنها نشود .

در این اطلاعیه با اشاره به سیل مورخ 21/8/91 و آبگرفتگی تعداد زیادی از منازل مسکونی و تجاری که عمدتا به دلیل باریک شدن عرض بستر رودخانه و تجاوز به حریم آن به ویژه احداث بناهای غیر قانونی این حادثه به وقوع پیوسته از مردم درخواست ش  نسبت به تصمیم خادمان خود در دستگاه قضایی ،انتظامی و اجرایی احترام و همکاری لازم بعمل آورند .

 


    مشارکت 14 میلیارد ریالی مردم استان درطرح های آب منطقه ای مازندران 1391/10/27
مشارکت 14 میلیارد ریالی مردم استان درطرح های آب منطقه ای مازندران

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران مردم مازندران با بهره گیری از تسهیلات طرح های مشارکت مردمی این شرکت مردم استان دراجرای 5 طرح مهم انتقال آب مشارکت نمودند.

 


    اجرای 10 برنامه تحول اداری هنوز دغدغه های اصلی مدیران ما نشده است 1391/10/25
اجرای 10 برنامه تحول اداری هنوز دغدغه های اصلی مدیران ما نشده است

 

آقای مهندس سیدحسن مهدوی فر مدیرکل دفتر نوسازی وبهبود مدیریت شرکت مدیریت منابع آب ایران دراولین جلسه مشترک شورای معاونین آب منطقه ای مازندران وشورای راهبری بهبود مدیریت استانهای اردبیل ، مازندران وگلستان گفت :

 


    ابراز تمایل چینی ها جهت سرمایه گذاری در طرح های آب منطقه ای مازندران 1391/10/25
ابراز تمایل چینی ها جهت سرمایه گذاری در طرح های آب منطقه ای مازندران

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران یکی از شرکت های چینی آمادگی خود را جهت سرمایه گذاری در طرح توسعه منابع آب در مازندران اعلام کرد .

 


    خانم پورحسن به عنوان دبیر کمیته انسجام بخشی امور زنان صنعت آب و برق معرفی شد . 1391/10/25
خانم پورحسن به عنوان دبیر کمیته انسجام بخشی امور زنان صنعت آب و برق معرفی شد .

 

طی ابلاغی از سوی دکتر رمضان طهماسبی رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان مازندران خانم ماریا پورحسن به عنوان دبیر کمیته انسجام بخشی امور زنان و خانواده در صنعت آب و برق مازندران معرفی شد .

 


    امام جمعه میاندورود: قرآن بخشی از وجود پیامبر است . 1391/10/24
امام جمعه میاندورود: قرآن بخشی از وجود پیامبر است .

 

در سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا رسولی امام جمعه محترم شهرستان میاندورود در جمع مدیران و کارکنان آب منطقه ای مازندران با اشاره به جایگاه رسول اکرم (ص) در نظام خلقت پیامبر اعظم علت اصلی کون و مکان و دلیل اصلی آفرینش است و امروز اگر از نعمت اهل بیت (ع) ،قرآن ،دین مبین اسلام و دیگر نعمت های این عالم برخوردار هستیم بخاطر عنایتی خداوند به رسول مکرم اسلام است .

 


    سمینار تخصصی مدیریت تطبیقی سیلاب در آب منطقه ای مازندران برگزار شد . 1391/10/18
سمینار تخصصی مدیریت تطبیقی سیلاب در آب منطقه ای مازندران برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران این سمینار که به مدت یک روز با حضور یکصد نفر از کارشناسان دستگاه اجرایی از جمله صنعت آب استان برگزار شد ابتدا آقای دکتر رمضان طهماسبی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آب منطقه ای مازندران طی سخنانی از سیلاب به عنوان یکی از زیان بارترین بلایای طبیعی ذکر کرد و کفت : این پدیده در میان دیگر بلایای طبیعی رتبه اول دارد و در بعضی از سالها بیش از 89 درصد را به خود اختصاص داده است .

 


    بازدید معاون اول رئیس جمهور از تصفیه خانه آب شرب رامسر 1391/10/16
بازدید معاون اول رئیس جمهور از تصفیه خانه آب شرب رامسر

 

آقای دکتر رحیمی در بازدید از تصفیه خانه آب آشامیدنی شهرستان رامسر که وزرای محترم نیرو و اقتصاد و دارایی وی را همراهی می کردند طی سخنانی کوتاه ضمن تجلیل از سردار رشید اسلام خلبان شهید حسین خلعتبری ، شهیدان نامجو و همچنین قدردانی از تلاش آقای دکتر حسینی وزیر اقتصاد و دارایی دولت احمدی نژاد تصریح کرد : تا پایان همین ماه مبلغ 3 میلیارد تومان با توجه به تقاضای آقای دکتر طهماسبی (مدیر عامل آب منطقه ای مازندران ) جهت بهره برداری اولیه طرح پرداخت خواهد شد .

 


    کسب رتبه سوم آب منطقه ای مازندران دراجرای طرح داناب 1391/10/11
کسب رتبه سوم آب منطقه ای مازندران دراجرای طرح داناب

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : براساس ارزیابی بعمل آمده از سوی شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران ازعملکرد شرکت های آب منطقه ای کشور در اجرای طرح  نجات دانش آموزی آب  ، شرکت آب منطقه ای مازندران حائز رتبه سوم شد، واز مدیرروابط عمومی شرکت بااهدا لوح تقدیر ی قدردانی بعمل آمد .

 


    9 دی ازجا بلند شدن و یک قدم به خدا نزدیک شدن بود 1391/10/11
9 دی ازجا بلند شدن و یک قدم به خدا نزدیک شدن بود

 

سرهنگ موسوی روشن کارشناس مسائل سیاسی استان با بیان این مطلب در جمع معاونین ، مدیران و کارکنانآب منطقه ای مازندران با اشاره به حماسه بزرگ 9 دی افزود : حماسه خود جوش ملت بزرگ ایران و حضور ارزنده آن در خلق حماسه 9 دی در راستای حفظ مجموعه نظام و اعتقاد و اعتماد آنان به آرمان های والای انقلاب بوده است و این حماسه نوعی اتصال به ولایت و اتصال به حبل ا... می باشد .

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا