چهارشنبه, 26 مهر 1396


تماس با ما

ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
کد پستی: 4815898643
تلفن : 4 ـ 01133347801
فاکس : 01133347800

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :10
بیشترین بازدید همزمان:100
بازدید امروز :469
بازدید دیروز :2216
کل بازدید :1194404
میانگین بازدید :1225
آخرین به روزرسانی:1396/07/23 11:42:54

 

    دکتر یخکشی : سدهای مازندران در ایام نوروز برای بازدید مسافرین نوروزی مهیا شده اند . 1395/12/26
آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر گفت : از مسافرین نوروزی برای بازدید از سدهای مازندران استقبال می کنیم .

 

وی با بیان اهمیت گردشگری آبی و استقبال مردم از گذراندن اوقات فراغت در مجاورت تأسیسات و مجاری آبی گفت : شرایط طبیعی و جغرافیایی استان به گونه ای است که مسافرین تمایل زیادی به بازدید از تأسیسات آبی  از خود نشان می دهند .

دکتر یخکشی با تشریح برنامه ها و اقدامات زیر ساختی گردشگری آبی تأسیسات این شرکت گفت : در مازندران هم اکنون 10 سد در دست بهره برداری وجود دارد که این شرکت با انتخاب مشاور و انجام مطالعات به دنبال توسعه زیر ساخت های گردشگری در مجاورت این تأسیسات می باشد .

وی افزود : برای محیط پیرامونی رودخانه ها و چشمه ها نیز اقدامات خوبی در سال های اخیر شروع شد و تاکنون با همکاری شهرداریهای شش شهرستان طرح هایی در بازه شهری اجرا شده است .

مدیر عامل آب منطقه ای مازندران از سدهای شهید رجایی ، البرز ، عباس آباد و میجران به عنوان مهمترین سدها از بعد گردشگری یاد کرد و گفت : این سدها سالانه پذیرای چند میلیون مسافر هستند .

وی در پایان با تأکید بر اختصاص بخشهایی از این تأسیسات برای بازدید عمومی ، از مسافرین خواست به رعایت قوانین و مقررات مربوطه به ویژه حفظ این تأسیسات و رعایت مسائل زیست محیطی عنایت لازم داشته باشند .

 

 


    رئیس جدید دبیرخانه شرکت معرفی شد . 1395/12/26
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای مهندس علی اصغر احمدی معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی شرکت طی حکمی آقای فرضعلی ابراهیمی پهناب را به عنوان رئیس جدید اداره دبیرخانه شرکت معرفی کرد .

 

ایشان با قدردانی از زحمات و تلاش آقای مقیم سالاری که به افتخار بازنشستگی نایل آمده برای آقای ابراهیمی آرزوی توفیق نمود .

شایان ذکر است این ابلاغ بنا به پیشنهاد مدیر دفتر منابع انسانی و آموزش شرکت صادر و نامبرده با رعایت ضوابط و مقررات تحت نظر مدیر مذکور وظایف محوله را انجام خواهد داد .

 

 


    31 نفر از کارکنان آب منطقه ای مازندران به افتخار بازنشستگی نایل شدند. 1395/12/26
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : در سالجاری 31 نفر از کارکنان آب منطقه ای مازندران پس از سالهای تلاش صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل شده اند .

 

 

این همکاران که از بخش های مختلف شرکت از جمله منابع انسانی و مالی و پشتیبانی ، طرح و توسعه ،بهره برداری و امورات منابع آب شهرستان هستند در بین آنها مدیران طرح ، مدیران امور نیز مشاهده می شوند .

در صدور ابلاغ بازنشستگی این همکاران آقای دکتر یخکشی مدیر عامل شرکت ضمن قدردانی از تلاش مؤثر آنها در طی سالهای متمادی در این مجموعه برای فصل جدید از زندگی آنها عمر با عزت همراه با سلامتی را آرزو نمود .

 

 


    اختیارات مدیران امور منابع آب شهرستانها در مازندران افزایش یافت . 1395/12/21
به گزراش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران با هدف تسهیل و تسریع در امور ارباب رجوع اختیارات مدیران امور منابع آب شهرستان در مازندران افزایش یافت .

 

آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل آب منطقه ای مازندران در راستای اجرای سیاست تمرکز زدایی و تفویض اختیار به امور منابع آب تابعه شرکت بخشی از اختیار خود را با هدف کاهش زمان رسیدگی به پرونده های متقاضیان اجاره بستر و بهره وری از منابع آب به مدیران امور واگذار نموده است .

این اختیارات که شامل انعقاد کلیه قرارداد های اجاره بستر برای کشت موقت یک ساله ، اصلاح و تمدید کلیه قراردادهای خاص اجاره بستر ، صدور پروانه و انعقاد کلیه قرادادهای بهره برداری از منابع آب سطحی و زیر زمینی با رعایت اخذ مجوز تخصیص  ، موارد خاتمه و فسخ کلیه قرارداد اجاره بستر یک ساله قراردادهای  خاص اجاره بستر و لغو تخصیص بسته بندی آب شرب در چار چوب فرایند تعریف شده می باشد مدیران امور می توانند با رعایت قوانین و مقررات و دستورالعمل ها اقدام نمایند.

شایان ذکر است جهت تسریع و تسهیل در امور ارباب رجوع شرکت آب منطقه ای مازندران طی چند مرحله تا کنون اختیار ستادی خود را به امور منابع شهرستانها تفویض نموده است .

 

 


    تلاش شبانه همکاران امور منابع آب تنکابن برای توقف برداشت غیر مجاز از رودخانه 1395/12/18
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : کارکنان بخش مهندسی رودخانه امورمنابع آب شهرهای استان از جمله تنکابن و عباس آباد با حضور مستمر شبانه خود موفق به شناسایی متخلفین برداشت کنندگان شن و ماسه در رودخانه کاظم رود عباس آباد شده اند .

 

آقای مهندس حمید رضا افقی مدیر امور منابع آب تنکابن ، رامسر و عباس آباد با بیان اینکه این امور علاوه بر انجام کشت ها نظارتی در طی روز ، تیم های نظارتی خود را شبانه نیز در مسیر رودخانه روانه می کند گفت : در هر هفته حداقل یک الی دو مورد از متخلفین شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می شوند .

 

وی با تشریح برنامه های امور برای حفاظت ار رودخانه در منطقه، از حضور تیم های نظارتی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و تصریح کرد : با هماهنگی انجام شده با دستگاه های قضایی و انتظامی متخلفین شناسایی و به مراجع قضایی معرفی  و ماشن آلات و ادوات آنها توقیف خواهد شد .

 

 


    مدیر امور منابع آب چالوس : محکومیت 3 کارگاه شن و ماسه و 13 نفر از عوامل آنها در چالوس 1395/12/17
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای حامد عبداللهی مدیر امور منابع آب چالوس ، نوشهر و کلاردشت گفت : صاحبان 3 کارگاه شن و ماسه و 13 نفر از عوامل اجرایی آنها به دلیل برداشت غیر مجاز شن و ماسه از رودخانه چالوس هر یک به شش ماه حبس و 150 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند .

 

 

همچنین  یکی از متهمین اقدام به برداشت غیر مجاز شن و ماسه در مجاورت سد انحرافی چالوس کرده بود که از سوی مراجع قضایی چالوس به 91 را حبس تعزیری محکوم گردید.

عبداللهی با اشاره به تعامل بسیار خوب مراجع قضایی شهرستان چالوس و همراهی خوب نیروهای انتظامی منطقه افزود : تلاش شد میزان حضور نیروهای  فنی شرکت افزایش و از ظرفیت گروه های مخبر مردمی نیز استفاده شود که این اقدامات نتایج آن کاهش تخلفات آبی در منطقه و حفظ مجاری آبی گردید .

شایان ذکر است در محدوده امور منابع آب نوشهر چالوس و کلاردشت بیش از 500 کیلومتر رودخانه وجود دارد که مهمترین آنها رودخانه چالوس و سردابرود و نمک آبرود می باشد .

 


    ثبت 340 پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهاد آب منطقه ای مازندران و تجلیل از افراد برتر 1395/12/17
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ا ی: از ابتدای سالجاری تا کنون 340 پیشنهاد در سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد شرکت آب منطقه ای مازندران ثبت و از پیشنهاد دهندگان برتر تجلیل به عمل آمد .

 

در آیین تجلیل از پیشنهاد دهندگان برتر که معاونین طرح و توسعه و معاون منابع انسانی و پشتیبانی حضور داشتند ابتدا دبیر کمیسیون توسعه مدیریت شرکت با اشاره به هشت برنامه تحول اداری دولت از نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها به عنوان ارکان اصلی برنامه فناوری اطلاعات که برنامه پنجم تحول اداری  می باشد یاد کرد و با بیان  اینکه اجرای این مدل ، از برنامه های مدیریتی پشتیبانی خواهد کرد افزود : امیدواریم با توجه به رشدی که در سال 95 در مقایسه با سال 94 داشتیم سال 96 سال شکوفایی پروژه  نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها درشرکت باشد.

 

 در  ادامه رئیس کارگروه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها به تشریح عملکرد و اقدامات نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد در شرکت پرداخت و گفت سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها از سال 92  در این شرکت نصب و راه اندازی شد که تاکنون  685 پیشنهاد توسط 117 نفر از کارکنان ارائه گردید که از این مقدار 340 پیشنهاد مربوط به سال 95 می باشد .

وی با بیان اینکه در سالجاری مشارکت همکاران در ثبت پیشنهاد ها رضایت بخش بوده و در ارزیابی ها شرکت از سطح متوسط به خیلی خوب ارتقاء یافته تصریح کرد : سرانه پیشنهاد از 54 / 0 در سال گذشته به 3 / 1 در سالجاری رسید .

رئیس کارگروه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد با بیان چالش های فرا روی  این نظام در شرکت آب منطقه ای مازندران بر بهره گیری کارکنان از سامانه این طرح تأکید کرد و گفت :برای توسعه این نظام نیازمند توجه بیشتر مدیران و کارکنان به بهبود های کوچک و مستمر می باشیم .

سپس معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت آقای مهندس علی اصغر احمدی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و تشکر از تلاش و جدیت اعضای کارگروه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات  بر ضرورت افزایش کمی و کیفی پیشنهاد ها تأکید کرد و تصریح نمود : باید تلاش کنیم  پیشنهاد های خوب در شرکت اجرایی شده و نتایج آن را بخشهای مختلف شرکت لمس گردد.

احمدی توجه به آموزش و افزایش مهارت های کارکنان  را لازمه استقرار و توسعه نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد ها ذکر کرد و گفت : خیلی از همکاران ایده های خیلی خوبی در اذهان خود دارند اما بدلیل عدم  مهارت و توان پیاده سازی  نمی توانند  آن را ارائه دهند که این  امر مستلزم توانمند سازی کارکنان در این بخش است .

در پایان علاوه بر قدردانی از تک تک کارکنان  پیشنهاد دهنده از نفرات برتر از جمله آقایان مهندس فصل نژاد  از امور منابع آب بابل  و روح ا... سعادتی از امور منابع آب آمل به عنوان نفرات برتر در بخش کمی و خانم مژده بریمانی و شعیب ا... اصغری از مرکز  شرکت به عنوان  نفرات برتر در بخش کیفی تجلیل به عمل آمد.

 

 


    قدردانی مدیر کل مدیریت بحران استان از امور منابع آب قائم شهر 1395/12/14
-

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آقای علی اصغر احمدی مدیر کل مدیریت بحران استان با ارسال نامه ای از مدیریت و کارکنان امور منابع آب قائم شهر ، سواد کوه ، جویبار ، سیمرغ و جویبار بخاطر انجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از خسارات  سیل از جمله ساماندهی ، لایروبی نقاط بحرانی رودخانه های منطقه قددرانی کرد .

در این نامه با اشاره به حادثه خیزی استان بخصوص در بخش سیلاب نقش نیروهای توانمند و علاقمند به خدمات را در انجام اقدامات پیشگیرانه بسیار مهم بر شمرد.

 

 


    آغاز عملیات اجرایی جاده جایگزین و طولانی ترین پل شمال کشور بر روی سد گلورد 1395/12/14
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران : آغاز ساخت جاده جایگزین و طولانی ترین پل شمال کشور بر روی سد گلورد با حضور استاندار مازندران در روستای ولم از توابع بخش یانه‎سر بهشهر آغاز شد.

 

 

در این مراسم مدیرعامل شرکت آب منطقهای مازندران با ابراز خرسندی از حضور خود در بین مردم بخش هزار جریب بهشهر که بیش از هفت سال است در انتظار بهرهبرداری از سد گلورد و تکمیل راههای دسترسی در حاشیه سد هستند، گفت: در دو سه سال اخیر کارهای زیادی صورت گرفت تا ساخت سد گلورد تسریع شود و تا انشالله آب زراعی  25 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و  آب آشامیدنی 5 شهر و 80 روستای شرق مازندران تأمین شود.

 

محمدابراهیم یخکشی اظهار کرد: ردیف  اجرایی برای ساخت مجتمع آبرسانی  سه شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه برای سال 96 را دریافت کردیم، که انشالله با اجرای این طرح آب مورد نیاز سه شهرستان از این سد تامین می شود.

 وی  یکی دیگر از اهداف ساخت سد گلورد را تولید انرژی برق آبی با احداث نیروگاه  که در پاییندست این سد طراحی خواهد شد  اعلام کرد و گفت :  با احداث این نیروگاه 17 گیگاوات ساعت برق تولید خواهد شد  و در کنار آن نیز بحث‌های تفریحی وگردشگری نیز مد نظر بوده که تمام روستاهای منطقه از آن انتفاع خواهند برد .

یخکشی  با بیان اینکه جابهجایی روستای رودبار نیز در مراحل پایانی قرار دارد، افزود: با آبگیری سد گلورد، جاده دسترسی در این مسیر زیر آب میرود، لذا راه دسترسی در نظر گرفته شده برای روستا های بالادست با رعایت کلیه مسائل فنی و  توجه به خواست اجتماعی انتخاب شد که دارای دو ویژگی مهم یعنی  کوتاه‌ترین مسیر از نظر محیط زیست و وارد شدن کمترین خسارت به منابع طبیعی  بوده  و  رضایت مردم را نیز در پی است.

مدیرعامل شرکت آب منطقهای مازندران گفت: طولانی ترین پل شمال کشور بر روی دریاچه سد گلورد احداث می شود این پل با پیمانکاری شرکت ماشینسازی اراک با هزینه حدود  30 میلیارد تومان، شامل چهار کیلومتر جاده و 250 متر پل فلزی در مدت حدود 15 ماه در نظر گرفته شده است.

 رئیس هیات مدیره آب منطقه ای مازندران  با اعلام اینکه پروژه احداث پل فلزی بر روی سد گلورد از معدود پروژههایی است که صرفاً برای مردم بالادست سد در نظر گرفته شده ، گفت: یکی از زیباترین صحنههای کشور با ساخت این پل ایجاد میشود، زیرا سد در حالت پُر آبگیری 395 هکتار دریاچه زیبا را در روبه‌رو  این روستا ها ایجاد میکند و وقتی پل روی آن ساخته شود، منظره زیبایی را داریم که از نظر گردشگری بسیار  حائز اهمیت است.

  استاندار مازندران در مراسم کلنگزنی پل و جاده جایگزین روستا های بالادست سد گلورد  اظهار کرد: کار ارزشمندی در حال اتمام است، یکی از آرزوهای رهبر انقلاب نیز همواره در ارتباط با منطقه محروم، محرومیتزدایی بود و اکنون خوشحالیم که پروژههایی در این راستا در حال ساخت است.

ربیع فلاح‌جلودار گفت: در سه سال گذشته بیش از 5 هزار و 500 طرح و پروژه ریز و درشت به ارزش 4 هزار و 500 میلیارد تومان در مازندران به اتمام رسیده است.

وی افزود: از این میزان، حدود هزار میلیارد تومان برای طرح‌های  روستایی بوده که 371 میلیارد تومان به دهیاریها پرداخت شد و این رقم بیش از سه برابر در مدت مشابه است.

استاندار مازندران گفت: برای شبکههای زیر سد گلورد نیز بیش از 120 میلیارد تومان پروژه جدید باید انجام شود و چهره این منطقه از مازندران برای پنج سال آینده تغییر و تحول اساسی پیدا میکند و مهاجرت شهرنشینان به روستاها انجام میشود ووجب به وجب شرق مازندران برای جذب توریست معرفی میشود.

دکتر علی‌محمد شاعری  نماینده مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه نیز در این  مراسم به اقدامات انجام شده در این منطقه اشاره و اظهار کرد: گازرسانی به 152 روستای هزارجریب با اعتبار 220 میلیارد تومان، تکمیل و توسعه راه‌های مواصلاتی و زیرسازی 60 کیلومتر که آماده آسفالت است، آبرسانی به مناطق هزارجریب و بهره برداری از سد گلورد و احداث پل و جاده دسترسی از مهمترین اقدامات انجام شده در این منطقه به‌شمار می‌رود

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شبکه‌های پایین دست سد گلورد هم در حال تکمیل است، بیان کرد: با احداث پل و جاده دسترسی بر روی دریاچه سد،  و آبگیری سد آب آشامیدنی سه شهرستان شرق استان  با اجرای طرح مجتمع آبرسانی  تأمین می‌شود.

شاعری با تأکید بر اینکه چشم‌انداز هزارجریب روشن است، گفت: منطقه هزار جریب با احداث سد گلورد باید به یک مکان گردشگری تبدیل شود و بخش خصوصی و تعاونی‌های محلی برای اشتغال و سرمایه‌گذاری در منطقه پای کار باشند.

فرماندار بهشهر نیز اظهار کرد: امروز همه مردم بخش هزار جریب بهشهر بسیار خوشحال هستند که باوجود محدودیت‌های اعتباری، این شهرستان به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

سیدخالق سجادی بیان کرد: مردم نگران بودند که اگر سد آبگیری شود و پل احداث نشود، راه دسترسی آنها از نیمساعت یا 40 دقیقه به سه تا چهار ساعت افزایش یابد اما امروز خوشحال هستند که یکی از بهترین مسیرهای ارتباطی برای آنها در نظر گرفته شده است.

سجادی در پایان گفت: مردم بسیار خوبی داریم، همیشه کمترین مشکل و تقاضا را در همین منطقه داشتیم اما انتظار دارند که مسؤولان بیشتر این مناطق که از لحاظ آب آشامیدنی ، جاده دسترسی و...  رسیدگی کنند

 

 

 

 

 

.

 

 

 


    واحد های عمرانی 4 و5 شبکه گلورد مازندران با حضور معاون رئیس جمهوری به بهره برداری رسید. 1395/12/14
به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران محمدباقر نوبخت در آئین افتتاح این طرح گفت : آبادانی منطقه و همچنین استان مازندران از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم بهره برداری از هر طرح ، امیدی برای پیشرفت های بیشتر در منطقه و کشور باشد

.

وی افزود : افتتاح این طرح در واقع اقدام تکمیلی و بهره برداری بیشتر از امکانات موجود کشور است که اجرایی شده است و امیدواریم با ادامه روند رو به رشد پروژه های عمرانی ، شاهد توسعه بیشتر در حوزه های مختلف کشور باشیم.

سخنگوی دولت گفت : با تلاش پیمانکاران در بخش غیر دولتی و کمک همکاران وزارت نیرو ، کار مهمی در سد گلورد و شبکه انجام شده است که جای قدردانی دارد و امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت ، عمران و آبادانی بیشتر در تمام مناطق کشور باشیم.

 قبل از سخنان دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور دکتر  یخکشی  با تشریح وضعیت منابع اب استان بخصوص دشت بهشهر و نکا  از این دشت به عنوان تنها  دشت ممنوعه شمال کشور یاد کرد  و گفت :  با اجرا سد و شبکه گلورد بخشی از کمبود آب  این دشت بزرگ در سطح 25 هزار هکتار مرتفع  خواهد شد ضمن آنکه آب شرب شهروندان نکا ، بهشهر و گلوگاه نیز از این سد تامین می گردد

 مدیر عامل آب منطقه ای مازندران  در ادامه با  اشاره به بیان مشخصات فنی شبکه آبیاری و زهکشی گلورد گفت : تا کنون بیش از 130 کیلومتر از کانال های اصلی و در جه یک این طرح  در واحدهای عمرانی پنج گانه آن  به بهره برداری رسید  و امکان آبگیری برای بخش عمده ای از اراضی فراهم گشت .

   دکتر یخکشی طول کانال های اصلی واحد های عمرانی 4 و 5 این طرح را بالغ بر 30 کیلومتر  در محدوده شهرستان بهشهر اعلام کرد و گفت : برای این بخش از طرح که امکان تامین آب برای حدود 10 هزار هکتار فراهم شد  بالغ بر 650 میلیارد  ریال سرمایه گذاری شده است .

 رئیس هیات مدیره آب منطقه ای مازندران در ادامه با بیان ویژگی این طرح از جمله همزمانی ساخت سد و شبکه و  بهره برداری  شبکه   های احداث شده در زمان ساخت ،   از سد گلورد به عنوان سومین سد بزرگ استان یاد کرد و گفت : تا کنون 85 درصد از عملیات اجرایی سد  با هزینه حدود 150 میلیارد تومان انجام شد و در آینده نزدیک آبگیری آن آغاز خواهد شد .

  وی با قدر دانی از همراهی خوب مردم منطقه در اجرای این پروژه  و توجه ویژه دولت  به طرح های منابع آب  میزان سرمایه گذاری  انجام شده در شبکه آبیاری و زهکشی  گلورد 38 میلیون یورو از محل تسهیلات دریافتی از بانک توسعه اسلامی و 110 میلیارد تومان از محل منابع عمومی دولت اعلام کرد .

 ایشان در پایان با تاکید بر ضرورت تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی گلورد تصریح کرد : با انتخاب پیمانکار جدید بخش تکمیل این طرح که عمدتا شامل کانال های درجه 1 و 2 می باشد با هزینه 600 میلیارد  ریال  امروز آغاز خواهد شد

شایان ذکر است سد گلورد  که در 45 کیلومتری جنوب نکا با ظرفیت 110 میلیون متر مکعب و شبکه ابیاری و زهکشی آن  در سطح 25800 هکتار در محدوده شهرستان نکا و بهشهر قرار دارد  که این طرح ها علاوه بر تامین آب شرب و کشاورزی در کنترل سیلاب مخرب نکارود ، تولید انرژی برق آبی  ، توسعه و افزایش ظرفیت گردشگری ، تولید و افزایش موجودات آبزی ، امکان آبگیری کامل آب بندان ها و ایجاد اشتغال  نقش کلیدی در منطقه دارند.

 

 


1 2 صفحه:
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای مازندران است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا