|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران خبر داد:

پیشرفت 43 درصدی آخرین قطعه آبرسانی به شهرهای گروه الف

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: آخرین قطعه از پروژه آبرسانی به شهرهای گروه الف که بین بابلسر و فریدونکنار در حال اجراست با گذشت یک سال از آغاز عملیات اجرایی اکنون به پیشرفت 43 درصدی رسیده و طبق زمان‌بندی تعیین شده در حال اجراست.

  عمومی
  1402/07/01

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران به مناسبت هفته دفاع مقدس

حیدر داودیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

  عمومی
  1402/07/01
با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران

کمیته استانی راهبری کنترل و کاهش خطر سیل مازندران آغاز به کار کرد

نخستین جلسه کمیته راهبری کنترل و کاهش خطر سیل مازندران به منظور بررسی عوامل احتمالی بحران‌های ناشی از طغیان رودخانه‌ها و وقوع سیلاب برگزار و فعالیت این کمیته به طور رسمی در مازندران آغاز شد.

  عمومی
  1402/06/29

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از پروژه سد هراز بازدید کرد

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با حضور در کارگاه پروژه سد هراز از روند عملیات اجرایی این پروژه مهم استان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این پروژه قرار گرفت.

  عمومی
  1402/06/29
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

بتن‌ریزی فنداسیون پل سد گلورد پایان یافت / نصب عرشه‌ پل در ماه مهر آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران از پایان عملیات زیرسازی و بتن‌ریزی پایه و فنداسیون پل گلورد و آماده‌سازی بستر کار برای نصب عرشه‌های این پل مهم شرق استان خبر داد.

  عمومی
  1402/06/28

کارمندان نمونه شرکت آب منطقه‌ای مازندران تجلیل شدند

کارمندان نمونه یک سال اخیر شرکت آب منطقه‌ای مازندران در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و معاونان این شرکت تجلیل شدند.

  عمومی
  1402/06/27

هشدار وقوع سیل در مناطق غربی مازندران

کمیته مدیریت بحران شرکت آب منطقه‌ای مازندران با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ورود سامانه بارشی قوی به کشور و احتمال وقوع سیلاب در استان‌های شمالی نسبت به پرهیز از اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و حضور در مسیل‌ها طی 48 ساعت آینده هشدار داد.

  عمومی
  1402/06/26

بهره‌برداری از سه سد انحرافی با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر کشور

سه سد انحرافی در سوادکوه شمالی، محمودآباد و بابل که با مجموع اعتبار 500 میلیارد ریال به منظور تأمین آب کشاورزی حدود یک‌هزار و 500هکتار از کشتزارهای استان ساخته شدند، به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور وزیر کشور و همزمان با تعدادی از پروژه‌های عمرانی استان به بهره‌برداری رسیدند.

  عمومی
  1402/06/21

بازچرخانی 142 میلیون متر مکعب آب؛ نقش مهم سدهای لاستیکی در کشاورزی مازندران

سازه‌ها و تاسیسات مربوط به بازچرخانی آب در مازندران طی فصل زراعی جاری در بخش تامین آب کشاورزی با بازگرداندن 142 میلیون متر مکعب آب به کشتزارها، عملکردی بیشتر از سدهای استان داشتند که اهمیت اجرای این قبیل سازه‌های زودبازده در مازندران را نمایان می‌کند.

  عمومی
  1402/06/20
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران:

مطالعات 10 سد لاستیکی در مازندران در حال انجام است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: با هدف افزایش توان مهار آب‌های سطحی در مناطق پایین‌دست و نقاط دارای تنش آبی استان، مطالعات 10 سد لاستیکی به منظور افزایش توان بازچرخانی آب کشاورزی در حال انجام است.

  عمومی
  1402/06/20

اینفوگرافیک | تأمین آب کشاورزی مازندران در فصل زراعی 1402 به روایت آمار

شرکت آب‌ منطقه‌ای مازندران در فصل زراعی 1401-1402 با وجود کاهش بارندگی‌ها و افت قابل توجه آمارهای منابع آبی، با اجرای برخی طرح‌ها و نوبت‌بندی در توزیع آب نقش مهمی در عبور کشتزارهای مازندران از خشکسالی ایفا کرد.

  عمومی
  1402/06/18

ویدئوموشن / رشد شاخص‌های اجرایی آب منطقه‌ای مازندران در دولت سیزدهم

سرعت اجرای پروژه‌های مختلف شرکت آب منطقه‌ای مازندران در دو سال اخیر و پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم به شکل قابل توجهی افزایش یافته و با رشد اعتبارات تحول قابل توجهی در اجرای طرح‌های بخش آب استان رقم خورده است.

  عمومی
  1402/06/12

سد انحرافی کشکو در تنکابن به بهره‌برداری رسید

سد انحرافی کشکو که برای تأمین آب کشاورزی 4 هزار هکتار از شالیزارهای شهرستان تنکابن با صرف اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال ساخته شد در آخرین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

  عمومی
  1402/06/08
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران خبر داد:

توزیع بیش از یک میلیارد و 300 میلیون متر مکعب آب کشاورزی در فصل زراعی جاری

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت: از ابتدای امسال و طی فصل زراعی جاری توسط سازه‌ها و تاسیسات مدیریت و توزیع آب کشاورزی در شبکه‌های تجن، هراز، گلورد و البرز و سه شبکه غرب استان مجموعا بیش از یک میلیارد و 300 میلیون متر مکعب آب کشاورزی توزیع شد.

  عمومی
  1402/06/08

سلاجقه: انباشت زباله در سایت عمارت باید متوقف شود

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: طبق ضوابط تعیین شده برای ساخت سد هراز، ورود و انباشت زباله در منطقه عمارت باید 2 سال پیش از بهره‌برداری سد متوقف شود که با توجه به پیشرفت فیزیکی 50 درصدی پروژه و افزایش سرعت عملیات اجرایی به مرور باید شاهد توقف ورود زباله به عمارت باشیم.

  عمومی
  1402/06/08

بهره‌برداری از سد انحرافی اتو‌سی‌پی سوادکوه و ایستگاه پمپاژ گالشکلای بهنمیر

ایستگاه پمپاژ روستای گالشکلای بهنمیر در شهرستان بابلسر و سد انحرافی اتو‌سی‌پی سوادکوه به منظور تامین آب کشاورزی بخشی از شالیزارهای این دو شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

  عمومی
  1402/06/04
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران:

18 طرح زیرساختی آب مازندران به مناسبت هفته دولت آماده کلنگ‌زنی و بهره‌برداری است

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران از آمادگی این شرکت برای کلنگ‌زنی و بهره‌برداری 18 طرح زیرساختی بخش آب استان به ارزش 835 میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

  عمومی
  1402/06/04

ویدئوموشن / پیامدهای حفر بی‌رویه چاه در مازندران

افزایش تعداد چاه‌ها به منظور تأمین آب کشاورزی در مازندران که طی دو دهه اخیر به شکل چشمگیری قابل مشاهده است، پیامدهای منفی متعددی برای زیست‌بوم این استان مهم کشور دارد.

  عمومی
  1402/05/31

بررسی عملکرد آب‌منطقه‌ای مازندران در اجرای پروژه‌های اولویت‌دار با حضور وزیر نیرو

روند اجرایی پروژه‌های اولویت‌دار بخش آب مازندران در دولت سیزدهم با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو مورد بررسی قرار گرفت و عملکرد شرکت آب منطقه‌ای استان در تسریع و تکمیل این طرح‌ها از سوی وزیر مطلوب ارزیابی شد.

  عمومی
  1402/05/31
مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده شرکت آب‌ منطقه‌ای مازندران خبر داد:

بهره‌برداری 14 پروژه زودبازده آب ‌منطقه‌ای مازندران در هفته دولت

مدیر مشارکت‌های مردمی و طرح‌های زودبازده شرکت آب‌ منطقه‌ای مازندران گفت: 14 پروژه زیرساختی مرتبط با بخش آب که با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 500 میلیارد ریال توسط این شرکت تکمیل شده در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

  عمومی
  1402/05/30
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران مطرح کرد:

رشد 4 برابری اعتبارات آب‌منطقه‌ای مازندران در دولت سیزدهم / تخصیص 26 هزار میلیارد ریال برای طرح‌های آب مازندران طی 2 سال

مدیرعامل شرکت آب ‌منطقه‌ای مازندران گفت: طی دو سال فعالیت دولت سیزدهم با نگاه ویژه‌ دولت 2 هزار و 672 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های آب‌منطقه‌ای مازندران تخصیص یافت که منجر به تحولی چشمگیر در روند اجرایی طرح‌های حوزه آب استان شد.

  عمومی
  1402/05/28

«یک شیشه عسل»؛ روایتی از 8 سال اسارت / رونمایی از کتاب خاطرات اسارت کارمند آب‌منطقه‌ای مازندران

کتاب خاطرات خودنوشت دوران اسارت «رمضانعلی قربانی» آزاده سرافراز و کارمند شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران با حمایت این دستگاه اجرایی منتشر و همزمان با سی‌وسومین سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی رونمایی شد.

  عمومی
  1402/05/25

آیت الله جوادی آملی: سد هراز زودتر تکمیل شود

آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: سد هراز با در نظر گرفتن تمامی ملاحظات علمی و فنی برای بهره‌مندی کشاورزان از این ظرفیت زودتر تکمیل شود.

  عمومی
  1402/05/24
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران:

اصحاب رسانه در جایگاه مشاوران مدیران قرار دارند / نیازمند همکاری رسانه‌ها برای بازتاب اقدامات انجام شده حوزه آب هستیم

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران را با توجه به اثرگذاری‌شان در جامعه و نقش‌شان در بیان چالش‌ها و رفع آن‌ها، در جایگاه مشاوران مدیران قرار می‌گیرند و با همین نگرش نیز به همکاری رسانه‌ها برای بازتاب اقدامات انجام شده و فرهنگسازی در حوزه آب نیازمندیم.

  عمومی
  1402/05/22
رئیس حوضه آبریز اترک و حوضه‌های شمالی:

پروژه‌های آب مازندران طبق زمان‌بندی در حال اجراست / عملکرد آب‌منطقه‌ای مازندران در اجرای پروژه‌ها مطلوب است

رئیس حوضه آبریز اترک و حوضه‌های شمالی روند اجرایی طرح‌های شرکت آب‌‌منطقه‌ای مازندران را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با مدیریت مناسب و تلاش شبانه‌روزی همکاران ما در مازندران عمده تعهدات مربوط به طرح‌های اولویت‌دار حوزه آب این استان انجام شده و شاهد پیشرفت روند اجرایی این طرح‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی هستیم.

  عمومی
  1402/05/22

ویدئو / بایدها و نبایدهای رعایت حریم و بستر رودخانه‌ها در مازندران

رودخانه‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر طبیعت دارای حقوقی هستند که رعایت نکردن‌شان می‌تواند پیامدهای خسارت‌باری به همراه داشته باشد. آگاهی از حقوق رودخانه‌ها و پیامد بی‌توجهی به این موضوع می‌تواند از بروز خسارات ناشی از طغیان رودخانه‌ها بکاهد.

  عمومی
  1402/05/21

حضور قائم مقام شرکت آب منطقه ای مازندران در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) برای پاسخگویی به سوالات مردمی

دکتر نامدار قائم مقام شرکت آب منطقه ای مازندران در روز شنبه ۱۴02/5/21 از ساعت ۹ الی ۱۱ در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) حضور خواهند داشت.

  عمومی
  1402/05/21
معاون آب و آبفای وزیر نیرو:

عملکرد آب‌ منطقه‌ای مازندران در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ «خوب» ارزیابی شد

معاون آب و آبفای وزیر نیرو در جلسه مجمع عمومی سالانه شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران ضمن «خوب» ارزیابی کردن عملکرد این شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱، بر ضرورت مستندسازی اقدامات انجام شده برای مدیریت منابع آبی مازندران در خشکسالی به منظور بهره‌گیری در سال‌های آتی تاکید کرد.

  عمومی
  1402/05/17
مدیرعامل شرکت آب‌‌منطقه‌ای مازندران خبر داد:

افزایش 10 برابری اعتبار طرح‌های زودبازده شرکت آب‌منطقه‌ای در شهرستان نور

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران گفت: میزان اعتبارات طرح‌های زودبازده حوزه آب شهرستان نور که توسط شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران در حال اجراست طی سال مالی جاری نسبت به سال مالی گذشته با بیش از 10 برابر افزایش به حدود 270 میلیارد ریال رسید.

  عمومی
  1402/05/17
پیام مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران به مناسبت روز خبرنگار:

توسعه جامعه بدون همراهی و پویایی خبرنگاران میسر نمی‌شود

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران با اشاره به نقش پراهمیت و اساسی خبرنگاران در رفع چالش‌های جامعه، تحقق توسعه در بخش‌های مختلف را مستلزم همراهی و پویایی خبرنگاران دانست.

  عمومی
  1402/05/17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 14 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 46
 • بیشترین بازدید همزمان : 303
 • بازدید امروز : 9,798
 • بازدید دیروز : 7,952
 • کل بازدید : 15,561,531
 • آخرین به روزرسانی : 1402/07/01 13:34:31
 • شناسه IP شما : 3.239.59.31

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی : info[at]mzrw.ir
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا : 1821