|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برگزاری جلسه مدیریت بحران در شرکت آب منطقه ای مازندران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در پی ورود سامانه بارشی به کشور که تا روز جمعه یکم بهمن ماه ادامه خواهد داشت، جلسه مدیریت بحران در محل این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1400/10/30

جلسه معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای مازندران با اعضای شوراهای اسلامی روستاهای اطراف سد لاریم درخصوص طرح گردشگری این سد لاستیکی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در این جلسه که با حضور مهندس اسلامی معاون برنامه ریزی، قنبری مدیر منابع آب شهرستانهای جویبار و سیمرغ و تعدادی از کارشناسان این حوزه در امور منابع آب این شهرستان برگزار شد جنبه های مختلف اجرای طرح گردشگری سد لاستیکی لاریم برای اعضای شوراهای اسلامی و کشاورزان روستاهای اطراف سد تبیین گردید.

  عمومی
  1400/10/30

برگزاری جلسه پایش درآمد امور منابع آب شهرستان بابل

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جلسه پایش درآمد مدیریت منابع آب شهرستان بابل با حضور دکتر نامدار قائم مقام شرکت، مهندس نیری معاونت حفاظت وبهره برداری، غفاری مدیر عامل شرکت بهره برداری و توزیع آب و مهندس گیلانی مدیر منابع آب شهرستان بابل برگزار شد.

  عمومی
  1400/10/27

رفع تصرف 30 هزار متر مربع از بستر و حریم رودخانه سردآبرود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمود کلانتریان مدیر منابع آب شهرستان های نوشهر, چالوس و کلاردشت از رفع تصرف 30 هزاز متر مربع از بستر رودخانه سردآبرود در محدوده سد زوات خبر داد و گفت: با صدور حکم قطعی از محاکم قضایی استان مازندران عملیات اجرای حکم به منظور آزادسازی این بستر صورت پذیرفت.

  عمومی
  1400/10/27
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو اعلام کرد

اجرای طرح های آبی مازندران به ویژه ساماندهی رودخانه‌ها در غرب این استان اولویت وزارت نیرو است و با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محسن بختیار روز جمعه در جلسه ای که با حضور دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران، دکتر حسینی نماینده مردم شهرستان تنکابن و رامسر، دکتر رضایی مدیرکل دفتر برنامه ریزی راهبردی و تلفیقی وزارت نیرو و سایر مقامات در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت:ساماندهی رودخانه ها از اولویت های وزارت نیرو است و برای آن تدابیری اندیشیده خواهد شد تا در اسرع وقت به نتایج مطلوب دست یابیم.

  عمومی
  1400/10/25

بازدید معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو از روند عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به شهرستان‌های چالوس و نوشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محسن بختیار معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو در حاشیه بازدید از روند عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به شهرستان‌های چالوس و نوشهر گفت : این پروژه از جمله طرح‌های بسیار مهم، حیاتی و کلیدی کشور است.

  عمومی
  1400/10/25
در 9 ماهه ابتدایی سال صورت گرفت

اصلاح و تعدیل ۶۲۱ پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز آب در استان مازندران

به‌گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران از ابتدای سالجاری تاکنون ۶۲۱ پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز در استان اصلاح و تعدیل شده که با اصلاح و تعدیل این پروانه ها ۲.۶ میلیون متر مکعب در برداشت از منابع آب زیرزمینی صرفه‌جویی شده است.

  عمومی
  1400/10/25

جذب مشمولین وظیفه در وزارت نیرو

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران و طبق اعلام دفتر منابع انسانی و پشتیبانی وزارت نیرو، کلیه متقاضیان امریه سربازی می توانند از طریق سامانه amriyeh.moe.gov.ir برای اعزام نوبت ۱۴۰۰/۲/۱ از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ اقدام نمایند.

  عمومی
  1400/10/21

جلسه دفاع پایان نامه با موضوع بررسی کمیت و کیفیت پساب خروجی مزارع پرورش آبزیان در شرکت آب منطقه ای مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جلسه ارائه سرباز نخبه جابر قادری با موضوع بررسی کمیت و کیفیت پساب خروجی مزارع پرورش آبزیان در استان مازندران و مقایسه بین خروجی های مورد مطالعه از لحاظ آلاینده های مختلف در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ در سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید.

  عمومی
  1400/10/21

آزادسازی ۶۰۰۰ متر مربع از اراضی تصرف شده رودخانه تجن

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ۶۰۰۰ متر مربع از اراضی رودخانه تجن رفع تصرف شد.

  عمومی
  1400/10/20

پر و مسلوب المنفعه شدن ۸۰ چاه غیرمجازدر سطح استان در ۹ ماهه ابتدایی سالجاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران، مهدی عمادی مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری این شرکت با اعلام این خبر گفت: در ۹ماهه اول سالجاری تعداد ۸۰حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان توسط گروه‌های گشت و بازرسی، همکاری نیروهای انتظامی و اخذ دستور قضایی پر و مسلوب المنفعه گردیده است.

  عمومی
  1400/10/20

افزایش ۷درصدی ذخیره آببندان های مازندران درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی این شرکت درخصوص وضعیت آبگیری آببندان های استان گفت: در حال حاضر میزان پرشدگی آببندان های استان ۵۳ درصد می باشد.

  عمومی
  1400/10/19

با حضور شهید خوشنام فضای شرکت آب منطقه ای مازندران عطرآگین شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران همزمان با ایام فاطمیه، پیکر مطهر یک شهید خوشنام دوران دفاع مقدس در مرکز این شرکت تشییع شد.

  عمومی
  1400/10/15

برگزاری جلسه هم اندیشی کارشناسان مهندسی رودخانه ها

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جلسه هم اندیشی‌‌ مهندسی رودخانه ها با حضور مدیران ستادی و کارشناسان از مدیریت منابع آب شهرستان ها در محل شرکت برگزار شد

  عمومی
  1400/10/14

کاهش 40 درصدی ذخیره آب سدهای مازندران در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران جواد طوسی مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر از ظرفیت ۳۲۸ میلیون متر مکعبی سدهای بزرگ و کوچک استان ۲۰۸ میلیون متر مکعب برابر با ۶۳ درصد ظرفیت مخازن آبگیری شد و ۳۷درصد همچنان خالی است.

  عمومی
  1400/10/14

برگزاری مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شرکت آب منطقه ای مازندران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران به مناسبت دومین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همزمان با ایام فاطمیه، مراسم بزرگداشتی با حضور مدیران و همکاران در محل نمازخانه شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1400/10/14

شناسایی و انسداد توافقی یک حلقه چاه غیرمجاز در اراضی رستم کلا

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، در راستای حفاظت و حراست از منابع آب های زیرزمینی و برخورد با متخلفین ، تعداد یک حلقه چاه غیرمجاز به عمق 45 متر و آبدهی 2 لیتر برثانیه در اراضی رستم کلا توسط کارشناسان امور منابع آب بهشهر و گلوگاه و در حضور مالک به صورت توافقی پر و مسلوب المنفعه گردید.

  عمومی
  1400/10/13

کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات طناب کشی دستگاه های اجرایی استان توسط همکاران شرکت آب منطقه ای

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در مسابقات طناب کشی دستگاه های اجرایی استان که در مجموعه ورزشی شرکت برگزار گردید، تیم آب منطقه ای مازندران متشکل از آقایان بابک اصغرزاده، حمیدرضا رامشگر، مرتضی بیژنی، جلال بابائیان، دانیال اسماعیلی، امید سلمانی، محمدمهدی هدایتی، فرهاد پازوکی ،عابد صادقی و به سرپرستی حمیدرضا قهاری به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

  عمومی
  1400/10/13

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

شهادت سلیمانی یک حادثه‌ی تاریخی است، یک حادثه‌ی معمولی نیست که از یاد تاریخ برود.

  عمومی
  1400/10/12

مدیرکل منابع طبیعی مازندران از سد هراز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، اسحاق عطایی مدیرکل منابع طبیعی مازندران با حضور در محل پروژه سد هراز از این سد بازدید نمود.

  عمومی
  1400/10/11

بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از سد مخزنی هراز

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران دکتر نیکزاد نایب ریس مجلس شورای اسلامی و دکتر حاجی پور رئیس مجمع نمایندگان استان با همراهی دکتر یخکشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران از سد مخزنی هراز بازدید نمودند.

  عمومی
  1400/10/11

برگزاری اولین کارگاه آموزش مدیریت مصرف آب در مدارس شهرستان بهشهر در سالجاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، باتوجه به استمرار پدیده کم آبی و محدودیت منابع آب در دهه های آینده و در جهت ترویج فرهنگ حفاظت و صیانت از منابع آب، اولین کارگاه آموزشی مدیریت مصرف در مدرسه پسرانه دوره متوسطه اول شاهد شهرستان بهشهر به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

  عمومی
  1400/10/06

شناسایی و انسداد توافقی یک حلقه چاه غیر مجاز در اراضی تیرتاش از توابع شهرستان گلوگاه

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران در راستای اجرای طرح سازگاری با کم آبی استان و با تلاش کارشناسان مدیریت منابع آب شهرستان های بهشهر و گلوگاه، یک حلقه چاه غیرمجاز در اراضی تیرتاش شناسائی و به صورت توافقی مسدود گردید.

  عمومی
  1400/10/06
مدیر منابع آب بابل در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا:

از تغییر کاربری آببندان ها به جد جلوگیری خواهد شد

مدیر منابع آب شهرستان بابل معتقد است، تغییر کاربری آبندان ها خطری جدی است که ما در چهارچوب حیطه اختیارات قانونی با این مسئله برخورد می‌کنیم.

  اخبار
  1400/10/02
سرپرست مدیریت منابع آب آمل و محمود آباد خبر داد:

انسداد ۱۰ حلقه چاه غیرمجاز در حوزه منابع آب آمل و محمودآباد از ابتدای مهرماه سالجاری

به منظور پیشبرد اهداف برنامه سازگاری با کم آبی که توسط کارگروه ملی و استانی با حضور دستگاه های اجرایی در سال گذشته تصویب شد ، ده حلقه چاه غیر مجاز در راستای صیانت از منابع آب زیرزمینی در شهرستان های آمل و محمودآباد پر و مسلوب المنفعه شد.

  اخبار
  1400/10/01
با حضور اعضای کارگروه سازگاری با کم آبی استان در استانداری مازندران:

عملکرد 6 ماهه نخست طرح ملی سازگاری با کم آبی مازندران درسال 1400 ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری باکم آبی این استان روز یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ به صورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر "رازجویان" معاون امورهماهنگی و عمرانی استانداری مازندران ، اعضای کارگروه ملی و استانی این کارگروه در محل استانداری مازندران برگزار گردید.

  اخبار
  1400/09/29

بازدید نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از نقاط خسارت دیده شهرستان نوشهر در سیل اخیر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، دکتر محسنی بندپی نماینده مردم شریف شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی دکتر یخکشی مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران، در روز جمعه ١۴٠٠/٩/٢۶ از رودخانه های کرکرودسر واقع در محدوده شهر نوشهر ،و همچنین روستای کوشکسرا و رودخانه ماشلک نوشهر که در سیلاب اخیر مورد آسیب قرار گرفته بود بازدید نمودند.

  اخبار
  1400/09/27

گنجینه آب در شرکت آب منطقه ای مازندران بازسازی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، گنجینه آب در هجدهم آذر ماه سال ۱۴۰۰ در طبقه همکف شرکت پس از بازسازی با حضور همکاران افتتاح و مورد بازدید عموم قرار گرفت .

  اخبار
  1400/09/18

تقدیر رئیس حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی از واحد مطالعات پایه منابع آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران ، مهندس غزال جعفری رئیس حوزه آبریز رودخانه اترک و حوضه های آبریز شرکت مدیریت منابع آب ایران طی نامه ای از عملکرد بخش مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای مازندران که در ارزیابی عملکرد سال گذشته وزارت نیرو رشد قابل توجه ای داشتند با اهدا لوح تقدیر نمود.

  اخبار
  1400/09/17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 29 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 65
 • بیشترین بازدید همزمان : 302
 • بازدید امروز : 9,365
 • بازدید دیروز : 9,606
 • کل بازدید : 7,740,385
 • آخرین به روزرسانی : 1400/10/30 11:43:10
 • شناسه IP شما : 3.87.250.158

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا :