|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
فراخوان نخستین جشنواره رسانه‌ای آب و آبادی

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران از انتشار فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای «آب و آبادی» ویژه فعالان رسانه ای مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، فاطمه پورکاویان گفت: جشنواره رسانه ای «آب و آبادی» به منظور سوق دادن رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای استان به سمت تولید محتوای اثرگذار و مرتبط با اجزای مختلف مسائل پیرامون آب اعم از تأمین، مصرف، بهره‌وری و ایجاد زیرساخت و شبکه آبی در مازندران طراحی شده است.

  عمومی
  1401/04/15

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران معرفی شد‌.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران دکتر یخکشی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این شرکت با صدور ابلاغی آقای سیروس نیری را به عنوان مشاور مدیرعامل و رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منصوب نمودند.

  عمومی
  1401/04/15

مدیریت آب توسط کشاورزان در دوران کم‌آبی امری ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، مدیرعامل این شرکت همراه با منصورعلی زارعی نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورود به منظور اطلاع از آخرین وضعیت تأمین آب کشاورزی با حضور در روستای برگه از توابع شهرستان میاندورود از زمین های کشاورزی دارای تنش آبی در این منطقه بازدید و با کشاورزان گفتگو کرد.

  عمومی
  1401/04/15
کشاورزان دشت تجن کشت کم آببر را جدی بگیرند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران خواستار توجه ویژه کشاورزان به روشهای نوین کشت و آبیاری برای کاهش مصرف آب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای مازندران، محمدابراهیم یخکشی در بازدید از زیرساخت های آبرسانی به زمین های کشاورزی دشت تجن گفت: با توجه به قرار گرفتن در شرایط خشکسالی و کاهش چشمگیر ذخیره آب در مخزن سد شهید رجایی، کشاورزان دشت تجن و مناطق شرقی مازندران باید برای استمرار فعالیت خود، کشت به شیوه های نوین و کم آببر را مورد توجه قرار دهند.

  عمومی
  1401/04/14
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد:

عملیات ساخت پل فلزی برای ایجاد راه ارتباطی روستاهای بالادست سد گلورد با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد درحال ساخت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران، حیدر داوودیان اظهار کرد: این پل دارای ۳۰۰ متر طول و ۱۲ متر عرض به صورت تردد دو طرفه و دومین نمونه پل زیرقوسی در کشور می باشد.

  عمومی
  1401/04/14
مدیر طرح های توسعه منابع آبی شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد:

کانال انتقال آب سد البرز به سیاهرود به مرحله لوله گذاری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران افراسیاب میرزایی اظهار کرد: این طرح که کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن شهریور ۱۴۰۰ به زمین زده شد، در حال حاضر با پایان بخش اول کار که اجرای کانال بتنی سرپوشیده بود، به مرحله ایجاد کانال و لوله گذاری رسیده است.

  عمومی
  1401/04/13
مدیر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب شرکت آب منطقه‌ای مازندران اعلام کرد؛

انسداد ۲۵ حلقه چاه آب غیرمجاز در سه ماهه اول سال جاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران سید مهدی عمادی مدیر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب این شرکت با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ تعداد ۲۵ حلقه چاه غیرمجاز مسدود و از برداشت ۰/۲ میلیون متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی استان جلوگیری شده است.

  عمومی
  1401/04/12
مدیر منابع آب شهرستان های قائمشهر و سواد کوه خبر داد؛

توقیف هشت دستگاه ادوات برداشت غیر مجاز شن و ماسه از بستر رودخانه تالار در یک هفته اخیر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران قنبرعلی نجفی مدیر منابع آب شهرستان های قائمشهر و سواد کوه گفت:در طی هفته گذشته هشت دستگاه متخلف که بدون اخذ مجوز قانونی درحال برداشت غیرمجاز شن و ماسه از بستر رودخانه تالار شهرستان قائمشهر بودند توسط کارشناسان این مدیریت شناسایی و ادوات مذکور توقیف و به پارکینگ منتقل و متخلفین نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

  عمومی
  1401/04/08
در دیدار استاندار مازندران با رئیس بانک ملی مرکزی پیگیری شد؛

مشارکت بانک ملی در تامین مالی طرح های آب استان مازندران در قالب فاینانس داخلی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در این دیدار که در روز دوشنبه ششم تیرماه با حضور نمایندگان شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، مشاور اقتصادی استاندار، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران و مدیر درآمدزایی و تجهیز منابع مالی این شرکت انجام شد، چگونگی مشارکت بانک ملی در تامین مالی طرح های عمرانی و سرمایه گذاری بررسی گردید.

  عمومی
  1401/04/07
مدیر نگهداری و بهره برداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد:

مشکل کم آبی جدی است/ تاکید بر ضرورت مدیریت مصرف

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جواد طوسی مدیر نگهداری و بهره برداری از تاسیسات آبی و برقابی این شرکت اعلام کرد: درحال حاضر میزان ذخیره آب در مخازن سدهای درحال بهره برداری استان ۴۳ درصد می باشد و آب بندان ها نیز ۴۸ درصد آب دارند.

  عمومی
  1401/04/06

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران از طرح آبرسانی به شهرهای چالوس، نوشهر و مرزن‌آباد و سد انحرافی چالوس

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران فرج اله فتح اله پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران و محمد ابراهیم یخکشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران از طرح آبرسانی به شهرهای چالوس، نوشهر و مرزن‌آباد و همچنین سد انحرافی چالوس بازدید کردند.

  عمومی
  1401/04/06
همزمان با سفر استاندار مازندران به شهرستان چالوس؛

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران در ۶ روستای این شهرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران همزمان با سفر استاندار مازندران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به شهرستان چالوس، دکتر یخکشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران به عنوان نماینده تام الاختیار استاندار از ۶ روستای بخش مرکزی این شهرستان بازدید کرد.

  عمومی
  1401/04/06
استاندار مازندران در بازدید از مجتمع تفریحی و گردشگری ولشت مرزن آباد تاکید کرد؛

رفع موانع موجود به منظور توسعه طرح های گردشگری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمود حسینی‌پور استاندار مازندران در ادامه برنامه سفرهای شهرستانی خود صبح امروز با حضور در شهرستان چالوس از مجتمع تفریحی و گردشگری ولشت واقع در بخش مرزن آباد این شهرستان بازدید کرد.

  عمومی
  1401/04/05
با حضور نماینده مجلس و قائم مقام شرکت آب منطقه ای مازندران انجام شد؛

بازدید میدانی از روستاهای بخش گتاب شهرستان بابل

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران سردار سعادتی نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه قائم مقام شرکت آب منطقه ای مازندران صبح امروز از بخش گتاب شهرستان بابل بازدید کردند.

  عمومی
  1401/04/05

مدیر دفتر مطالعات شرکت آب منطقه ای مازندران از کاهش 5درصدی بارش ها در 9ماهه ابتدای سال آبی جاری در دوره درازمدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران فرهاد خلردی مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب این شرکت با اعلام این خبر گفت: مقدار بارش از مهر لغایت خردادماه سال جاری در استان به میزان 490/1 میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش و در دوره درازمدت 5درصد کاهش را نشان می دهد.

  عمومی
  1401/04/05

سه مازندرانی در میان برترین های جشنواره ملی نقاشی آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران در آئین اختتامیه جشنواره ملی نقاشی آب ویژه کودکان و نوجوانان تا ۱۸ سال، سه مازندرانی در میان برترین های این جشنواره قرار گرفتند.

  عمومی
  1401/04/04
مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه‌ای مازندران اعلام کرد؛

مشکل کم آبی در ۷ شهرستان جدی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جواد طوسی مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی این شرکت با اعلام این خبر گفت: مشکل کم‌آبی بیشتر در شهرستان‌های بهشهر، گلوگاه، نکا، ساری، میاندورود، آمل و محمودآباد ملموس‌تر است که با تقسیم و توزیع آب درحال مدیریت این مهم هستیم.

  عمومی
  1401/04/04

بازدید مشاور استاندار مازندران در امور اجرایی از دریاچه ولشت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران سجاد خسروانیان مشاور استاندار مازندران در امور اجرایی از دریاچه ولشت در شهرستان چالوس بازدید کرد.

  عمومی
  1401/03/30

بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از سد گلورد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل این شرکت و سید اسماعیل هاشمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران از سد گلورد و راه های ارتباطی روستاهای بالادست این سد بازدید کردند.

  عمومی
  1401/03/30
در جلسه مشترک استاندار مازندران و شرکت چینی بررسی شد؛

چگونگی تامین مالی طرح های زیرساخت آب و برق

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جلسه ای با حضور استاندار مازندران، مشاور اقتصادی استاندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران و مدیر دفتر تامین و تجهیز منابع مالی این شرکت با شرکت چینی در دفتر استاندار در تهران برگزار شد.

  عمومی
  1401/03/24

جلسه کارگروه اجرایی مدیریت جامع کیفیت منابع آب استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جلسه کارگروه اجرایی مدیریت جامع کیفیت منابع آب استان با حضور سید محمد موسوی مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای مازندران، علی معزی مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای مازندران و کارشناسانی از اداره حفاظت محیط زیست و دانشگاه علوم پزشکی مازندران در محل این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1401/03/24
در یکصد و بیست و دومین جلسه شورای انسجام بخشی مدیران وزارت نیرو در مازندران مطرح شد؛

لزوم صرفه جویی برای گذر از پیک تابستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران یکصد و بیست و دومین جلسه شورای انسجام بخشی مدیران وزارت نیرو در مازندران صبح امروز در محل این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1401/03/22
با هدف بررسی مشکلات تقسیم و توزیع آب در شبکه تجن صورت گرفت؛

بازدید مدیران شرکت های آب منطقه ای و توزیع و بهره برداری و ادارات جهاد کشاورزی و هواشناسی استان از شبکه تجن شهرستان های ساری و میاندرود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران با هدف بررسی مشکلات تقسیم و توزیع آب در شبکه تجن شهرستان های ساری و میاندرود مدیران شرکت های آب منطقه ای و توزیع و بهره برداری و نمایندگانی از ادارات جهاد کشاورزی، هواشناسی استان و موسسه تحقیقات برنج از این شبکه بازدید کردند.

  عمومی
  1401/03/21
هم زمان با حضور استاندار مازندران در شهرستان فریدونکنار

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران از روستای بی نمد این شهرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران همزمان با حضور استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان جهت بررسی مسائل و مشکلات در شهرستان فریدونکنار در روز پنجشنبه ۱۹ خردادماه، محمدابراهیم یخکشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران به عنوان نماینده استاندار در روستای بی نمد این شهرستان حاضر شد.

  عمومی
  1401/03/20
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران در گفتگوی رادیویی صدای مرکز استان عنوان کرد؛

کاهش ذخایر آبی استان/ تاکید بر لزوم همکاری مردم در مدیریت منابع آبی و پیشبرد طرح ها

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل این شرکت با حضور در برنامه رادیویی "ارتباط مستقیم با مسئولان" به سوالات مردم درحوزه منابع آبی استان پاسخ داد.

  عمومی
  1401/03/19
مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد:

میزان پرشدگی سدهای استان ۶۹ درصد است./ کاهش ۵ درصدی نسبت به سال گذشته

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران جواد طوسی مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی این شرکت اعلام کرد با سپری شدن ۲۵۷ روز از سال آبی( ۱۴۰۱-۱۴۰۰)، تا ۱۶ خردادماه و با ثبت ۴۸۸ میلی متر ‏باران در این بازه ، ذخایر سدهای تامین کننده آب استان به ۲۲۶ میلیون متر مکعب رسیده که نسبت به مدت مشابه سال آبی قبل از آن (۲۳۷ میلیون مترمکعب)، بیانگر کاهش ۵درصدی ورودی آب به این مخازن است.

  عمومی
  1401/03/18
با حضور دادستان شهرستان نور در محل مدیریت منابع آب این شهرستان

بر اجرای قانون در بحث منابع و مجاری آبی و حفظ بیت المال تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران صبح دیروز ۱۶ خرداد در نشستی با حضور عبدالصالح اکبرپور دادستان شهرستان نور در محل مدیریت منابع آب شهرستان های نور و رویان نحوه پیگیری مشکلات اداری وقضایی در اجرای قانون در حوزه منابع و مجاری آبی بررسی گردید.

  عمومی
  1401/03/17
مدیر دفتر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده خبر داد؛

چاه آب زراعی روستای آهنگرکلا قائمشهر پس از سالها دوباره به مدار بهره‌برداری برگشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران رضا رسولی با اعلام این خبر گفت: در راستای تلاش های شرکت آب منطقه ای مازندران به منظور جبران کمبود آب و مواجهه با خشکسالی، چاه عمیق آب زراعی روستای آهنگرکلا در شهرستان قائم شهر با تهیه و نصب الکتروپمپ شناور، لوله، تابلو برق و کابل به عمق ۷۲ متر تجهیز و پس از مدت ها به مدار بهره‌برداری بازگشت.

  عمومی
  1401/03/16
در بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از رودخانه بلده مطرح شد؛

احداث نیروگاهای برقابی کوچک مقیاس و تامین آب شرب روستاهای بخش بلده

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با همراهی محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل این شرکت با حضور در بخش بلده شهرستان نور در روز پنجشنبه ۱۲ خرداد از رودخانه بلده بازدید نمودند.

  عمومی
  1401/03/12
همزمان با حضور استاندار مازندران در شهرستان گلوگاه

بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران از روستاهای این شهرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران،همزمان با حضور محمود حسینی پور استاندار مازندران به همراه ۵۰ مدیرکل دستگاههای اجرایی استان جهت بررسی مسائل و مشکلات در روستاهای شهرستان گلوگاه، محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل این شرکت بعنوان نماینده استاندار از تعدادی از روستاهای این شهرستان بازدید کرد.

  عمومی
  1401/03/07
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 32 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 42
 • بیشترین بازدید همزمان : 302
 • بازدید امروز : 10,921
 • بازدید دیروز : 15,178
 • کل بازدید : 9,590,136
 • آخرین به روزرسانی : 1401/04/15 11:33:42
 • شناسه IP شما : 18.207.133.27

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ساری کیلومتر 3 جاده ساری - قائمشهر
 • کدپستی : 4815898643
 • تلفن : 4-01133347801
 • فاکس : 01133347800
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 030007650007574
 • تلفن گویا :